• $13,6497
  • €15,5136
  • 783.648
  • 2004.55
29 Mart 2013 Cuma

Rihanna 25'ini aşmış, SGK'lı, janti şoför arıyor

Bu defa daha iyi bir yerden izleyeceğim kesin. Söz konusu zaafım olan bir isim olunca haliyle algılarım fazlasıyla açık. Evrene verdiğim enerjiden mi bilinmez, Rihanna'yla alakalı ne detay varsa önüme düşüyor. Biraz da fazla şanslıyım sanırım. Şu an Diamonds Tour'un 'Prodüksiyon sözleşme eki'ni tutuyorum elimde. Daha açık bir dille Rihanna'nın kulis, sahne, ulaşım vb istekleri... Üç sayfalık bir talep listesi. İnsan abuk sabuk istekler görmeyi bekliyor ama pek öyle değil. Hemen hepsi makul, mantıklı istekler.
Gözüme 'Kara Ulaşımı' başlıklı kısım takılıyor. Bakalım Rihanna nasıl ulaşmak istiyormuş gideceği yerlere diyorum. 2 cip isteniyor Rihanna'nın kullanımına. Siyah camlı ve 4 kişinin rahat bir şekilde oturabileceği (6 kişilik) araçlardan. 'E normal' derken şoför kriterlerini görüyorum hemen altında.
Her önüne gelen, şoförü olamıyor Rihanna'nın. Kolay mı öyle? Şartları var o işin de... 25 yaş altındaysan elendin bile! De ki üstündesin, sanma ki hemen oturacaksın o cipin şoför mahalline!
Rihanna'nın şoförü;
l Düzgün giyimli,
l Profesyonel,
l Daha önce bir 'artist'e hizmet etmiş, 
l Sigortalı olmalı...
Bir de ileri derecede İngilizce bilmeli kesinlikle. Ben demiyorum, sözleşme diyor öyle...

Durmak bilmeyen adam
Laf olsun diye değil, gerçekten hissederek 'ağabey' dediklerimden biridir Beyazıt Öztürk. Dost olabildiğim, olmaktan mutluluk duyduğum bir adam. Akmerkez'de karşılaştık geçenlerde. Hayatının mutlu bir döneminde, yüzü gülüyor. Şov, dizi, reklam koşturmacası yorucu olsa da pek dur durak bilecek gibi değil, belli. Dünya turuna hazırlanıyor şimdi de...
İki yıl önce Düsseldorf'ta yaptığı deneme sonrası bu işin bir dünya turnesi olabileceğini dile getirmişti. İşte o fikir gerçek oldu.
İşte detaylar...
Kasım sonu başlıyor turne. İlk iki ayak Kopenhag ve Londra. İşin tüm prodüksiyon ve organizasyonunu yıllarca Tarkan'a menajerlik hizmeti veren ve sonrasında açtığı şirketle büyük işlere imza atan Uygar Ataş yapıyor. TV'deki dekorun aynısı hazırlandı. Şu sıralar Beyazıt, 30 ünlü ismin yer aldığı bir listeden, ağırlayacağı konukları belirlemekle meşgul. Yurtdışından bu işe talep çok. Şimdiden New York, Los Angeles, Boston, Sydney, Melbourne, Paris gibi şehirler taleplerini bildirmiş. Turnenin en az 1 yıl sürmesi planlanıyor.
Cuma TV, cumartesi-pazar sahne
"Peki nasıl olacak bu iş, nasıl yetişeceksin?" dedim Beyazıt'a. Cuma akşamları Kanal D'deki Beyaz Show'a devam edeceğini, kısa uçuşlarla ulaşılabilecek şehirlerdeki performansları cumartesi ve pazar günleri yapacağını söyledi. Uzak bölgeler için ise peş peşe alınacak tarihler ve ona göre bir çalışma takvimi belirlenecek.

Hardal Anadolu'ya açılıyor
2010'da Asmalımescit'te ilk şubesini açan, daha sonra Nişantaşı ve Ataköy şubeleriyle genişleyen Hardal yeni bir dükkan hazırlığında. Bu defa sıra Anadolu'da. 2011 ve 2012'de 'En iyi Dünya mutfağı' ödüllerine layık görülen Hardal uzun zamandır Bağdat Caddesi'nde yer arıyordu.
Ortaklardan Uğur Karabayır geçenlerde müjdeyi verdi. Hardal, Caddebostan'da 300 kişiyi ağırlayabilecek 
780 m2'lik bir dükkan hazırlıyor şu günlerde. Mayıs sonunda kapılarını açmak üzere...

<p class='MsoNormal'>Eda Cabul sordu, Hukukçu Cüneyd  Altıparmak cevapladı.</p>

FİYATLAR NEDEN ARTIYOR?

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü

2021 yılında Türkiye'de en çok yapılan aramalar

Trabzon'da 4 farklı noktada orman yangını