• $8,5408
  • €10,099
  • 494.026
  • 1431.78
22 Nisan 2013 Pazartesi

Kaprissiz Miranda'ya Ultra lüks jest

Celebrity ağırlamak, onlarla çalışmak zordur. Onlarca istek, yerli yersiz kapris, kolay altından kalkılacak işler değil. Hele bu isim uluslararası bir üne sahipse ekibiyle ayrı, ajansıyla ayrı, kendisiyle ayrı uğraşırsınız. Dosso Dossi birkaç yıldır, büyük isimleri getiriyor Türkiye'ye. Adriana Lima, Rus Ajan Anna Chapman, Isabeli Fontana şimdi de Miranda Kerr...
Geçenlerde 'Miranda hamam kapatacak', 'Özel aşçı istedi' gibi bir dolu haber çıktı. Organizasyondan yetkililerle aynı ortamda bir araya gelince sordum neler istediğini.
Yazıldığı gibi istekler olmadığını söylediler. Dosso Dossi'ciler adet olduğu üzere sözleşme şartları dışında Kerr'in özel istekleri olup olmadığını da sormuşlar. Beklenmedik bir şekilde, "Bayan Kerr'in Antalya'nın denizinin keyfini yaşamak dışında hiçbir özel isteği yoktur. Nezaketiniz için teşekkür ederiz" cevabı alınca şaşırmışlar.
Şirket yetkilileri bu kaprissizliğe karşı bir jest yapmak istemişler Kerr'e ve burada bulunacağı üç gün boyunca denize gönlünce girebilsin, magazincilerle kovalamaca oynamak zorunda kalmasın diye ultra lüks bir tekne kiralamışlar. Bir kaptan ve 4 yardımcı mürettebatla Kerr'in hizmetine sunulacak olan teknede 4 kamara, bir ana salon, güneşlenmek için geniş bir güverte hatta iki de jet ski bulunuyormuş.

Halikarnas 'Reina' olma yolunda

Yaklaşık 3 ay kadar önce, bu yıl Türkbükü'ndeki olası yenilikleri yazmıştım. Geçen hafta bir bir gerçek olduklarını okuduk farklı gazete ve internet sitelerinden. Şimdi yine bir olası yeniliği sizlerle paylaşıyorum.
Bodrum denince akla gelen simge mekanlardan biri olan Halikarnas Disco çehre değiştiriyor. Son yıllarda, eski popülerliğinden eser kalmayan, yurtdışından gelen ergen irileri ve bizim apaçilerin köpük banyosu yaparak azdıkları bir mekan olmaktan çıkıyor efsane!
Plan bir nevi Bodrum'un Reina'sı olmak... Halikarnas, bu yıl içerisinde restoranlar barındıran bir kulüp olma yolunda. İlk teklifler Köşebaşı ve Topaz'a gitmiş. Şu an net bir anlaşma sağlanmış değil. İsmi geçen restoranların, sezona bu kadar az zaman kala böyle bir işe gireceğine pek ihtimal vermiyorum.
Yine de projenin heyecan verici olduğu bir gerçek.

Konser saatine 'hedef kitle' ayarı

2 Mayıs'a bir şey kalmadı. Yeni jenerasyon starımız Justin Bieber İTÜ sahnesine konacak dev kanatlarıyla. Konacak konmasına da, o gece seyirci profili nasıl olacak merak içindeyim. Berlin'de her yaş grubu vardı. Sanırım bizde oldukça genç bir kitle bekleniyor. Konser hafta içine denk geldiğinden hedef kitle de bir sonraki gün okula gideceğinden ayar çekildi sahne saatine. Benzeri konserler 21.00'da başlarken 19.30 olarak duyuruldu Bieber'ın saati. Fakat tam o saatte sahnede olmayacak.
Ekibi, şovların görkemini yitirmemesi için hava kararmadan sahneye çıkılmayacağını belirtti. Çözüm, gün batımı saati olan 20.02'den 13 dakika sonra konserin başlaması olarak bulundu. Anlayacağınız Bieber 20.15'de sahnede...!

Dedikodular profesyonelliğe taşıdı

Son bir ay içinde 3 ayrı aşk dedikodusuna karıştı Burak Yılmaz'ın adı. Sahadaki işlerin iyi gitmesiyle doğru orantılı olarak artacağa da benzer. Fahriye Evcen'den sonra dün, Miss Turkey 2012 Açalya Samyeli Danoğlu ile ilgili bir aşk dedikodusunu daha okuduk. Daha gazetedeki haberi bitirir bitirmez, Burak twitter'da feryat figan durumdaydı. "İlişkim yok" dedi başka bir şey demedi. Birkaç saat sonra da mail kutuma bir açıklama düştü. Burak, dedikodular sonrası bir profesyonelle çalışma kararı almış alelacele ki çok da doğru yapmış. Bunu da bir basın bülteni halinde gelen açıklamanın sonunda şu ifadelerle duyurmuş:
Sizlerin önemle icra etmekte olduğunuz habercilik görevinize de yardımcı olabilmek adına basın ve iletişim konularında, ilgili çalışma arkadaşlarımla irtibatta olabileceğinizi belirtir, mutlu hafta sonları dilerim...

<p class='MsoNormal'>Komşusunun telefonuna ulaşamadıklarını belirten ünlü  komedyen Gökbakar evdeki

Şahan Gökbakar komşusunun evinin yandığını duyurdu

Iğdır'da yıkılan cezaevinin yerine yapılan sosyal yaşam alanı ilgi görüyor

Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Uludağ'da yangın ihtimaline karşı helikopterli denetimler artırıldı