• $16,7667
  • €17,501
  • 976.696
  • 2443.77
23 Kasım 2012 Cuma

Cevabı siz verin

Buse Terim'i geçen hafta yazdığım yazının ardından tanıdım. Tektekçi'nin 1. yıl kutlamasında ayaküstü merhabalaştık. Terim tüm nezaketiyle 'Beni anlayan birilerinin olmasına seviniyorum, iyi ki varsınız' dedi ve ertesi sabah bir magazin bombasıyla güne uyandık. 2011 Best Model'ı Berk Atan'la aşk yaşadığına dair çıkan haber büyük yankı uyandırdı. Beklenen bir gelişme değildi bu... Anne Fulya Terim de beklemiyormuş anlaşılan... Öyle ki, o da haberi gazeteden alanlardan. Haber sonrası evde soğuk rüzgarlar estiği konuşuluyor şimdilerde. Buse Terim o haberin yayınlandığı gece ilk kez görüntülendi Berk Atan'la el ele. Bu gerçek bir aşksa ne mutlu... Peki ya değilse ve bu 'ün'e kavuşmak isteyen birinin PR faaliyetinden ibaretse? Buse Terim, ait olduğu sosyo-ekonomik sınıf, sahip olduğu statü ve tanınırlığıyla bu iş için biçilmiş kaftan değil mi?
'HAYIR' KORKUSU MU?
Şimdi Buse Terim'in bunu ailesiyle neden paylaşmamış olabileceğini düşünelim. Fulya-Fatih Terim çifti ideal anne-baba modeli aslında. Aile bağlarının ne denli kuvvetli olduğunu anlamak için Instagram'a bakmak bile yeterli. Aile yemekleri, kahvaltılar, beraber geçirilen zevkli zamanlar... Kızların babalarına aşkları da öyle... Otoriteyi ellerinde bulunduran, bunu yaparken de asla çocuklarını baskı altında tutmayacak kadar modern, mevcut durumu değerlendirip, yakın gelecekteki riskleri görebilecek kadar eğitimli ve tecrübeli bir çift. Acaba 'hayır derler' korkusu muydu Buse Terim'in yaşadığı?

Meral Okay'ın Doğumgününde
Meral Okay'ın vasiyeti 'doğumgününde' gerçekleşti önceki gece TIM'de. Biz de tanıklık ettik. İşte gecede 'olan biten' ama henüz yazılmayanlar...
- Ali Nesin, Sezen Aksu'nun kulağına bir şeyler fısıldadı sahnede. Sezen mahcup mahcup gülümsedi. Konuşulan şuydu; Ali Nesin, Sezen Aksu ve Meral Okay'ın isimlerini Matematik Köyü'nde bir eve vermek istediklerini söyledi. Aksu, cevap verdi: O ev arkadaşımın olsun, hem ben daha ölmedim ki!
- Geceye Oktay Kaynarca eşiyle, Özgü Namal ise sevgilisiyle katıldı. Dikkatimi çeken şey şu; Namal sahnede konuşurken Kaynarca'nın eşi büyük bir dikkatle izledi, bitiminde de uzun süre alkışladı. Aynısı Oktay'ın konuşması sonrası Özgü'nün sevgilisi için de geçerli. İşte olması gereken.
- Sezen Aksu'nun giydiği siyah kostüm Nükhet Duru imzalıydı. Duru bu gece için özel olarak dikmiş. Elbise çok övgü aldı
- Ne yazık ki hala bir salon konseri izleme adabına sahip değiliz. Sezen Aksu sahnedeyken Naz Elmas bir arkadaşıyla, salon eniştesininmiş gibi salına salına bir yerlere gidip geldi. Arkamdaki hanımların da dikkatini çekti bu durum, onlar da iki şarkı arası dedikoduyu yaptı 'Ne önüne bakma, ne bir yüz kızarması' dedi biri. Tamam, hepimiz insanız, bu bir gereklilik durumu olabilir ama Sarp Akkaya da benzer bir durum yaşadı ve adeta sürünerek gitti gideceği yere... Saygısından!
- O gece sadece Meral'in doğumgünü değildi. Gecenin mimarı Dilara Endican da aynı gün doğumluydu ve gecenin finali Şamdan'da kutlandı. Pasta kesildiği an eğlence ve hüzün bir arada yaşandı...

Oflu zekası
JLo Bonus için geldi, gelmişken Metropol İstanbul işini de halledip gitti. Varyap ve Çalık, akıl dolu bir hamleyle yolu, konaklaması gibi tüm masrafları başka bir şirket tarafından karşılanan bir stardan faydalandı. Çöpsüz üzüm misali. Belli bir bütçe ayırıp, bir promosyon çalışması yapıldı. Buna 'ticari zeka' diyorlar. Buyrun şimdi detaya; JLo o inşaat şirketinin imza törenine rakip inşaat şirketlerinden birinin patronu Ali Ağaoğlu'nun teknesiyle gitti. Deniz üzerinde AGA-1 logolu tekne ve onun üzerinde JLo! Gazetelerde çarşaf çarşaf fotoğraflar, televizyonlarda dakikalarca görüntü ve kullanılan aynı cümle 'Jeniffer Lopez Ağaoğlu'nun kendisine tahsis ettiği tekneyle...' Ağa, cebinden bir kuruş çıkarmadan ortak oldu tanıtıma. Dedim ya, Metropol İstanbul'un hamlesine 'ticari zeka', Ağa'nınkine ise 'Oflu zekası' diyorlar.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı

Yumurtayı sirkenin içinde bekletirseniz! Sonucu sizi çok şaşırtacak

Duvarın içinden gelen seslerin kaynağını öğrenince gözlerine inanamadı