• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Ocak 2012 Pazar

20 metre öteden Megan Fox izlenimleri

Megan Fox gelecek, geldi; geldi ama fotoğraf vermedi, dublörü de varmış, İstanbul'u kasaba zannediyormuş derken önceki gün Doritos'un medya ilişkilerini yürüten Zarakol'dan bir davet aldım. Ben belki mini bir röportaj falan diye düşünürken patlattılar bombayı. Beni Megan Fox'u izlemeye davet ediyorlarmış! Bildiğiniz, uzaktan bakmaya! '20 dakika çekimleri izleyeceksiniz, girerken telefonlarınız kapattırılacak, konuşma imkanı olmayacak, fotoğraf çekilmeyecek' ön şartlarıyla... 20 metreden Megan Fox'a baktık! Bu çeşit bir aktiviteye yıllar önce babamla katılmıştım. Katılmak derken, peder bey elimden tutmuş, beni Gülhane Parkı'nın içindeki hayvanat bahçesine götürmüştü. Hayvanlara bakmaya! Havyan dediysem, güzeller güzeli tavus kuşlarını kastettim... Teşbihte hata olmaz, durum aynen bundan ibaretti.

GAZETECİLERDEN KORKMUŞ

Gelelim orada neler olduğuna. Çekim öncesi durumun neden böyle olduğu 'kısmen' netlik kazandı. Doritos ve Megan Fox arasında yapılan sözleşmeye göre Fox'un görüntülerinin Türkiye dışına çıkmasından çekiniliyormuş! Çünkü yapılan reklam anlaşması sadece 'Türkiye' içinmiş. Megan Fox'un olanlardan haberi bile yokmuş muhtemelen. 'Peki havalimanındaki yaşananlar' diye sordum? İki sebebi varmış: Megan Fox, uçaktan iner inmez gazetecileri görünce korkmuş, ürkmüş. Diğeri ise vakti zamanında, benzer bir durumda paparazzinin birinin objektifini yemiş elmacık kemiğinin üzerine yanlışlıkla. O gün bu gündür neredeyse fobileşmiş bu onda. Dublör bildiğimiz kızcağız da o panik anında dublörleştirilmiş 'yakın arkadaş'mış meğer! Megan reklamı çekerken, o da kuliste kitabını okuyordu.

ÇİZME ÇIKTI STAR GÖRÜNDÜ
Stüdyoda 45 dakikalık bir hazırlık sürecinin ardından Seyfi Dursunoğlu göründü ve 'huysuz' bir tavırla 'Biz ne bekliyoruz?' diye sordu. Cevabı beklemeden yapıştırdı, 'Megan Fox denen karıyı mı bekliyoruz?'. Derken, beyaz bir bornoz içinde, İstanbul'a ayak bastığı andan bu yana neredeyse hiç çıkarmadığı tüylü, ponponlu çizmeleriyle 'esas kız' göründü sette. Etrafında o nereye giderse giden 4 kişi... Meşhur çizmeler çıktı, yüksek ökçeli rugan ayakkabılar giyildi ve her şey değişti... Karşınızda bir Hollywood starı, Megan Fox. Akabinde bornoz çıktı. Göğüs ve bacak dekolteli kıpkırmızı bir elbise... Hayranlıkla onu izlerken gözüm Nihat Odabaşı'na takıldı. Ekibi ilk günden bu yana bakstage fotoğraflarını çekiyormuş. O da dalmış izliyordu Fox'u. Bir anda yönetmenin sesiyle çekime ara verildi ve bize yol göründü. Giderayak son bir kez baktım ona, 20 metreden... Ve uzaklaştım sessizce. Bu arada reklam öncesi küçük bir tüyo: Megan Fox, Huysuz'la birlikte kanto adımları atıyordu biz çıkarken. Ee boşuna dememişler körle yatan şaşı kalkar...

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Erdoğa

Başkan Erdoğan: Lokantalar ve otellerle ilgili kararları Kabine Toplantısı'nda atacağız

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı