• $9,536
  • €11,1011
  • 547.247
  • 1455.42
27 Ağustos 2014 Çarşamba

Pensilvanya’yı ziyaret eden işadamı kim?

Bugün biraz Pensilvanya ve Türkiye’deki unsurlarının yeni marifetleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağım. 17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinin ardından Pensilvanya’ya biat eden işadamları deşifre olmuştu. Türkiye Cumhuriyeti Devleti içinde, hukuksuz bir şekilde ‘paralel devlet’ kurmak isteyen Pensilvanya’nın bir anlamda iş takipçiliği yaptığını da öğrenmiştik.

Ünlü ‘ananas’ diyaloğunu unutmak mümkün değil!
Özellikle enerji sektöründe yeni bir dizayn hedefleyen Pensilvanya’nın, Türkiye’deki işadamlarıyla yaptığı konuşmaları unutmuş değiliz.
Peki bugünkü durum ne?
Halen bazı işadamlarının Pensilvanya’ya giderek dua seansları düzenlediklerini öğrendik. Türkiye’nin önemli işadamlarından biri geçtiğimiz günlerde Pensilvanya’yı ziyaret ederek, kaybettiği bir yakını için dua istemiş.
İsim bende saklı kalsın.

Gülen’in villasına özel koruma

Türkiye üzerinde oynadığı kirli oyunları deşifre olan Pensilvanya, bazı önlemler almak için harekete geçti. ‘Tek ceket’ edebiyatı ile gündeme geldiği günlerde Pensilvanya’daki zatın, nasıl bir malikanede ikamet ettiğini hatırlarsınız.
Türkiye’deki darbe girişimi ortaya çıktıktan sonra, Pensilvanya’nın adamları bu malikanenin korunması için yakın ilişki içinde oldukları belediye başkanından yardım istedi. Belediye Başkanı da kendisine bağlı olan polis teşkilatını malikanenin etrafına konuşlandırdı.
Ben şimdiden uyarayım!
O malikanenin etrafında iki turdan fazla atmayın. Üçüncü turu attığınızda şüpheli şahıs olarak ABD polisi tarafından durdurulabilirsiniz.

Fuatavni’nin kadın hakimi

Bu köşede ‘paralel örgüt’ün sosyal medya ayağı ile ilgili çok şeyler okudunuz. Özellikle Başbakan Erdoğan’ın neredeyse attığı her adımı, speküle ederek sosyal medya üzerinden paylaşan fuatavni hesabının, polis ve gazetecilerden oluşan 5 kişinin yönettiğini yazmıştım.
Peki fuatavni’nin kaynağı kim?
Fuatavni’ye bilgi sızdıranlar arasında bir de hakim var. Çağlayan Adliyesi’ndeki bu kadın hakim fuatavni hesabını yöneten kişilere adliyedeki olan biteni aktarıyor.
Bırakın o hakimin ismi de bende saklı kalsın!

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu