• $28,9347
  • €31,8015
  • 1902.27
  • 8022.03
1 Kasım 2023 Çarşamba

Siyonist mitoloji ve İsrail'in gerçek tarihi

İsrail korkuyla yönetilen korkak bir devlettir, 3 binden fazla çocuğu ve yine bir o kadar kadını Gazze'de katletmesinin arkasında kuruluşundan kaynaklanan derin korkular yatmaktadır. Korkularını yenmek için her gün daha fazla Filistinli katlediyorlar. Bu korkunun üstesinden gelmek için işgali metre metre her gün daha fazla genişletiyorlar.

Bu korku, başlangıçtan kaynaklanan büyük bir adaletsizliğe, haksızlığa, işgale ve gaspa dayanmaktadır. Filistinlileri tümden yok etmeden de bu korkuları dinmeyecek.

Barışa, iki devletli çözüme yanaşamamalarının altında da başlangıçtan kaynaklanan bu korkular bulunmakta.

Zira dünyada eşi görülmemiş bir işgal hikayesi var ortada. Bugünkü İsrail, İngilizlerin Filistin'e çıkardığı Siyonist kolonilerin, silah desteğiyle, zorbalıkla, terörle adım adım, metre metre alan genişletip bugünkü haline kavuşmasının ürünüdür. İngiliz-ABD desteği olmasa İsrail diye bir devletin varlığını sürdürmesi imkansız olurdu.

Durum bugün için de geçerlidir. Siyonist mitolojilerle, tarih öncesi anlatılarla bugünkü İsrail'in varlığını korumasını ve süreklileştirmesini sağlamaya çalışıyorlar. Gerçek tarih, İsrail'in Ortadoğu'nun kalbine yerleştirilen garnizon bir devlet olduğunu anlatıyor. Gerçekte İsrail, çapulcu sürülerinden müteşekkil bir devlettir. Bir halkı tek tek katlederek büyüyen, varlık bulan bir devlet. Avrupa'daki Yahudi soykırımı bu gerçeği değiştirmiyor.

Bugünkü İsrail'in başka da tarihi yok. Üç beş bin yıl öncesine giderek bugünkü kurdukları devlet terörüne "ilahi" malzeme topluyorlar. Filistin halkını yeryüzünden silseler, yok bile etseler; bütün evlerini, bağlarını bahçelerini alıp topraklarını tümden ele geçirseler İsrail varlığını devam ettirmez. Siyonist katil sürüleri insanlığın vicdanında mahkum edildi bir kere; tarih, çocuk katili İsrail devletini şimdiden Nazilerle yan yana koydu. Asla başka türlü, başka biçimde anılmayacaklar.

<p></p><p>Çanakkale'nin Yenice ilçesinde sağanak nedeniyle İncesu ve Başaklar derelerinin taşması so

Çanakkale'de şiddetli yağışlar nedeniyle dereler taştı

İstanbul Arnavutköy'de İETT durağında dehşet! Oğlunun ölüm yıl dönümünde eski dünürüne kurşun yağdırdı

Sağanak nedeniyle araçlar sürüklendi, iş yerlerini su bastı

BM Genel Merkezi'nde Filistin sergisi açıldı