• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
16 Ağustos 2021 Pazartesi

Metrekareye düşürdüğünüz yalan miktarı kim bilir kaç HES'i patlatır?

Enteresan günlerden geçiyoruz. Metrekareye düşen yalan miktarı, Kastamonu Bozkurt'ta 48 saatte yağan yağmurdan fazla. CHP'lilerin, İYİ Partililerin, Kılıçdaroğlu ve Akşener'in yalanlarını burada sıralarsak kaç HES patlar, Allah bilir!

"THK'nın uçaklarını uçurmuyorlar, yangını bilerek söndürmüyorlar; yanan yerlere otel yapacaklar" yalanı daha unutulmadan; "HES patladı, HES'in kapaklarını açtılar, Bozkurt'ta toplu katliam yaptılar" yalanını dolaşıma soktular.

"Afganlar ülkemizi istila etti, askeri üniforma ve silahla sokaklarda dolaşıyorlar", "Suriyeli mülteciler araç çalıp halkın üzerine sürdü" vs yalanları da ayrı. Bunlar zaten günlük, anlık, saatlik rutin yalanlar.

Ne yazık ki yalanın, provokasyonun, kışkırtmanın biri bitmeden diğeri başlıyor.

Her gün, her saat, her dakika yeni bir yalanla ülke gündemini esir almaya çalışıyorlar.

Daha yeni yalan söylediği açığa çıkan siyasetçi, bir başkasını uydurarak yeni bir yalana imza atıyor. Hızlarına yetişemiyoruz.

ABD'de yapay bir zeka makinesine bağlanmış gibiler. Ne ahlak var ne utanma; hiçbir insani değer taşımıyorlar. Duygusuz, ruhsuz bir makine gibi tepki veriyorlar. Önlerine konulan görev ve hedef neyse, onu gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

Herkes hazır olsun; 2023'e kadar bu yalan bombardımanı dinmeyecek, aksine artarak devam edecek. Bilinen bilinmeyen, eski yeni bütün psikolojik harp tekniklerini devreye koyacaklar.

Hedefte güzel ülkemiz, Türkiye'miz var. Karamsarlık üreterek, kötümserlik yaratarak, umutsuzluğu derinleştirerek vatandaşlarımızı yıldırarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan toplum desteğini en aza çekmeye uğraşıyorlar. Erdoğan'ın toplumsal desteğini aşağı çekebilirlerse o zaman Türkiye'ye çökebilecekler. Sonrası ise herkesin tahmin edeceği gibi baş aşağı gidiş ve uçurum. Irak, Suriye, Libya, Afganistan gibi istikrarsızlık, bölünme ve dağılma...

Yüzlerce ajansın, haber ofisinin tek işi kurmaca videolar hazırlamak, etkili yalanlar üretmek ve 5. Kol faaliyeti yürüten muhalefet partilerine malzeme çıkarmaktır.

Bu kadar yalanı boşuna pompalamıyorlar. Doğrular yapmaya, yalanlar ise yıkmaya yarar; hedefiniz bu ülkeyi yıkmaksa yalanı kullanmak zorundasınız. ABD derin devletinin uzantısı konumundaki muhalefetin de bu ülkeyle ilgili tek bir yapıcı hedefi yoktur; aksine, bütün amaçları, faaliyetleri yıkıma dönüktür.

Millet, bu yalan şebekesine elbette geçit vermeyecektir; ama aynı zamanda bu, iktidarın elindeki bütün imkanları kullanmasına bağlıdır. Geri çekilmeden, tuzağa düşmeden, sağduyuyu kaybetmeden, büyük bir olgunlukla, aralıksız bir şekilde, muhalefetin maskesi düşene kadar hakikat mücadelesine devam edilmelidir. Muhalefetin çıkardığı gürültü patırtıya kimse aldanmasın; güçlü

olan milletin tarafıdır, ABD'ye bağlı 5. Kol işlevi gören muhalefetin değil.

<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor