• $18,0638
  • €18,2581
  • 1019.12
  • 3020.01
21 Mayıs 2021 Cuma

Asıl film sahnenin gerisinde…

Peker'in videosuyla milleti oyalamaya çalışırken asıl arka planda hangi filmleri, videoları çektiklerine bakmak gerekiyor.

Bir eğlence sahnesi kurulduğuna göre arkada feci halde dolaplar çevriliyor demektir. Asıl film aslında sahnenin gerisinde oynanıyor.

CHP, FETÖ, İYİ Parti, Kandil ve HDP ortaklığıyla hangi masalar kuruldu, hangi pazarlıklar yapılıyor?

"Bakanlık" pazarlığı Aysbergin görünen yüzüdür sadece. Devleti ele geçirdiklerinde Türkiye'yi nasıl yağmalayacaklarını ve nasıl ameliyat masasına yatıracaklarını da görüşüp protokole bağlamışlar.

"Seçim ittifakı" etrafında dönen tartışmalar milleti uyandırmamak için sergilenen tiyatrodan başka bir anlam taşımıyor.

Bu partilerin veya adı geçen liderlerin siyasi farklılıkları olan kişi ve gruplar olduğunu düşünenler fena halde yanılıyor.

Meral Akşener de Kemal Kılıçdaroğlu da Pervin Buldan ya da Demirtaş da Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu da aynı Amerikan programının farklı maske takmış oyuncuları. Birbirlerini tamamlamak için varlar. Siyasi alanı bu güdümlü aktörlerle kapatmışlar. Milletin gözünü boyamak için de her gün ayrı bir filmi vizyona sokuyorlar.

Bir süre önce ortalığa saçılan gizli anayasa görüşmeleri de gösterdi ki yol haritaları belli, seçim sürecinde aralarında uygulanacak protokol de. Seçime doğru eksik kalan kısımları da netleştirecekler.

Türkiye'de medyanın perde arkasında olup bitene ışık tuttuğunu söylemek pek mümkün değil. Herkes gibi medya da sahnenin önüne tutulan ışıkları görüyor, arka planı değil. Sahnenin gerisine bir karartma uygulandığı da fark ediliyor.

Ne var ki, bu komplo ve entrikalarla Türkiye'nin ele geçirilmesini izleyecek bir devlet yok. Eninde sonunda muhalefetin kurduğu bu tezgah deşifre olacak, kirli çamaşırları ortalığa saçılacaktır. Türkiye'nin yağmalanacak bir devlet olmadığını anlayacaklar.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi