• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
21 Ekim 2023 Cumartesi

Ve katil sürüleri yine bir araya gelir!..

ABD Dışişleri Bakanı Blinken 'ben bir Yahudi olarak buradayım' diyerek Siyonist katillere destek vermeye gidiyor.

Ayakta zor duran Başkanı Biden katillerin başı Netanyahu ile kucaklaşıyor. ABD'nin sınırsız koşulsuz ölümüne desteğini iletiyor. 2 savaş gemisi yetmiyor. Dünya tarihinin en hızlı soykırımı için tüm imkanlarını katliamcı Siyonistlerin hizmetine sunuyor...

Scholz da İsrail'e giderek Netanyahu ile görüşüyor. O da terör devleti İsrail'e biat etme törenine katılıyor. (Soykırım konusundaki tecrübe, bilgi ve birikimlerini de aktardı mı acaba?)

Macron, "İsrail ve vatandaşlarına, onların yanında yer aldığımızı ve terör eylemlerine karşı meşru tepkilerini şüphesiz desteklediğimizi söylüyoruz" diyor. Ülkesinde milyonlarca Müslüman Arap var. Sarı yelek travmasını da henüz atlatamadı. Yoksa katillerin yanına koşa koşa giderdi. Önümüzdeki günlerde 'yansın Fransa' deyip bölgeye giderse de şaşırmayız.

Ve tabii İngiltere Başbakanı Sunak, İsrail'in 'online soykırımına' destek olmak için soluğu Tel-Aviv'de aldı. Ölen siviller, bebekler, bombalanan hastaneler okullar ibadethaneler İngiltere'yi ilgilendirmiyor. Kraliyet Donanması'na ait iki gemi ile gözetleme uçağını terör devleti İsrail'in hizmetine sundu Sunak!..

BM Güvenlik Konseyi'ne sunulan, Gazze'ye insani yardım sağlanması için ateşkes çağrısında bulunan karar tasarısını ABD veto etti. Yani 'durmak yok katliama devam' dedi... (Tabii onlar için rakamlar tatmin edici değil. ABD'nin; "demokrasi getiriyorum", dediği bölgede en az 100 bin insan can verir...)

Kendini, 'modern', 'çağdaş', 'akılcı', 'bilimci', 'bilmem neci?!' olarak tarif eden bizim şavalaklar anlamamakta ısrar ediyorlar.

Senin çağdaş dediğin 'Batı Medeniyeti', İngiliz ve Siyonist aklın üretip dünyaya kakaladığı hilkât garibesi bir 'medeniyettir'!?.. Sömüren, köleleştiren, kendi varlığı ve refahı için diğer insanları çoluk çocuk demeden öldüren vahşi bir medeniyet!.. Soykırımı icat eden aşağılık bir medeniyet.

Gözümüzün önünde yaşananlar kâfi değil mi?

Hani vicdanlara sesleniyoruz ya, "Dünya, canlı yayınlanan soykırımı izliyor", diyoruz ya..,

Yanılıyoruz.

Keşke sadece izleseler!..

Kan kokusuna dayanamıyorlar. Saldırmak için it sürüleri gibi bir araya geliyorlar.

Lakin asla ye'se kapılmayın.

Zulüm ile abat olanın akıbeti berbat olur.

Çok geldiler, çok can verdik, çok can aldık...

Ama neticede hep biz kazandık...

Batıl Batı yine zail olacak Bi'iznillah...

<p>İsrail'in saldırıları aralıksız devam ediyor. İsrail,vGazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kent

İşgalci İsrail Gazze'de sivilleri katlediyor

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!