• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
25 Ekim 2021 Pazartesi

Kılıçdaroğlu ve şürekasını “persona non grata” ilan etmek lazım!

Siz kimin hesabına siyaset yapıyorsunuz?..", "Nereye aitsiniz?.." diye sorup duruyoruz...

Bizimki de tecahülü arif...

Sahibinin sesi olduklarını gizlemiyorlar ki...

ABD ve AB ne diyorsa o!..

Dış politikada çıkarlarımızın çatıştığı, uluslararası arenada mücadele ettiğimiz ülkelerin yanında yer alıyor CHP... Türkiye'ye karşı konumlanıyor. Ve bunu açıkça yapmaktan çekinmiyor...

10 ülkenin büyükelçileri, Osman Kavala'nın serbest bırakılması için bildiri yayınlıyor. Dünyanın hiçbir ülkesinde kabul edilebilir bi'şey değil. Kime göre, neye göre serbest bırakılacakmış.

Ülkenin iç işlerine karışmaktır. Senin kanunlarını tanımıyorum demektir. Büyükelçilerin böyle bir görevi yoktur. Bu düpedüz küstahlıktır, hadsizliktir.

Türkiye anında cevap verdi. Dışişleri Bakanlığı; "Türkiye'nin iç işlerine karışmayın" dedi. Başkan Erdoğan da 10 ülkenin büyükelçileri hakkında "İstenmeyen adam" ilanının çıkartılması talimatı verdi...

İlk ses sahibinden önce, CHP'den geldi...

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz 10 ülkenin büyükelçilerini savundu. Efendim 10 büyükelçi dostça yükümlülüğümüzü hatırlatmışlar. Ne varmış bunda? (Ulan siz de bir gün çıkıp ABD'ye, teröristlere silah göndermeyin hatırlatması yapsaydınız!..)

Kılıçdaroğlu da; "(10 büyükelçinin) 'istenmeyen adam' ilan edilmesi emrini' vermiş. Açıkça söylüyorum; bu hareketlerinin

sebebi milli çıkarları korumak değil" diyor...

Dedik ya, ABD-AB ne diyorsa o... Kavala ve dahi Demirtaş, Batı için ne kadar önemliyse CHP için de o kadar önemlidir.

Bu CHP yönetimi ve müttefiklerinin hâlâ Türkiye'nin alî menfaatlerini, bekasını gözettiğine inanan var mı merak ediyorum. İktidar uğruna müstemleke valisi olmaya hazırlar. Ve bunu saklamıyorlar.

Biz eloğluyla başa çıkarız, hep kazandık, yine kazanırız. Lakin içimizdeki müstemleke siyasetçileri bu millet tasfiye etmeli.

Önce Kılıçdaroğlu ve şürekasını "persona non grata" ilan etmek lazım!..

<p>Çevresinde kaçak kazı yapılarak çukurların bırakıldığı 196 yıllık su bendinin uğradığı tahribat h

196 yıllık mirası böyle talan ettiler

BİM'de bu Salı neler var? BİM 5 Mart 2024 aktüel ürünler kataloğu

Tanzanya'da 3 Mart Dünya Yaban Hayatı Günü

Kriz sürüyor... Yasa dışı geçişler böyle görüntülendi