• $13,445
  • €15,3678
  • 786.132
  • 2085.76
25 Ocak 2011 Salı

Geleceği kazanan bir başkan modeli!

G.Saray tarihi bir değişim içinde! Hem sahada hem kasada hem de tribünde... Tribündeki değişimi yönetime 'göbekten bağlı olmayan taraftar' profili olarak özetlemek mümkün. Sahada da 'ısıran bir G.Saray' gözlemliyorum. Yeni transferler tutar mı? Zaman gösterecek ama yükleri ağır...
Benim gelmek istediğim kasadaki değişim.. G.Saray bugün kaybediyor belki ama yakın geleceğini kazanıyor. Arena 'gümbürtü'ye gitti ama önemli bir eşik G.Saray ve Başkan Polat için. Gerçi Polat, krizi iyi idare edemedi gibi... Gelişen olayların sonrasında ne kazanacağını göreceğiz. Ya da Mart ayındaki mali kongrede 'pat' diye aşağı indirilip indirilmeyeceğini.
Şunu söylemek mümkün.. 
Eğer Polat, Mart krizini atlatırsa önü açık. Çünkü G.Saray ekonomik anlamda çağ atlayacak adımları attı... 2 yıl sonra  3 büyükler arasında UEFA kriterleri incelendiğinde ilk lisans alacak kulüp G.Saray olacak.. 
Tabii hedefler şaşmaz, gelirler azalmaz, Arena 30 bin seyircinin altına düşmezse... Bunun için Hagi'nin G.Saray'ı özellikle tribünü doldurmak zorunda. Polat'a iyi bir 'gelir' asisti yapmak durumunda.

KALECİ DEĞİL GOLCÜ
Polat için baskı altında iyi top çeviremediğini söyleyebiliriz. Son günlerdeki olaylar ortada. İşi kolay değil. Rolünü iyi seçmeli. Gol yememeye çalışan kaleci olacaksa krizin altında kalır, gol atmaya başlarsa-ki son basın toplantısı ile başladı, o zaman düzlüğe çıkar.
'Geleceği kazanan başkan' portresi sunduğu çalışmalarını liselilere kabul ettirebilirse işlem tamamdır. Borç batağındaki G.Saray'dan Riva ile birlikte 'altın çağını' yaşayan G.Saray'a geçmek Polat'ın hamlelerinde gizli. Bu politikayı yönetirse şu anki yalnızlığından kurtulup kahraman olacaktır.

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi