• $13,4532
  • €15,356
  • 785.376
  • 2085.76
25 Eylül 2012 Salı

Böyle mi şampiyon 'Olcan' arkadaş!

Sahada 'Mahalle'nin Kralı' benim diyen 'Ağır Abi' havasında bir Alex ve diğerleri... Aslında maçın özeti bu.... Alex de takıldı gerçi kötü zemine. Belki pas rekoru kırıldı iki takım adına ama keçiboynuzu tadında bir oyundu ilk bölüm...
1980'lerde İnönü'den ünlü Patates Tarlası şöhretliydi. O günlere götürdü Kadıköy'ün 'bol tümsekleri' beni. Yine de inadına topu yere indirdi Trabzonspor... 'Toplu çık, toplu dön' hesabı 90 dakikada tuttu da.
Alex'in iştahı açılmış... Kocaman motive etmiş belli ki. Meireles-Topal'ın topu uzun çapraz koşturmaları iyi taktik, tabii Gökhan-Carlos'un en iyi halleri lazımdı. Ama o ruh yok... Gökhan kısa metraj, 'Devrik kral' Stoch içe kat etmekten çizgici değil.

MEHMET'LERİN ÇÖKÜŞÜ
Yine Sow'a 'al şov yap' pasları atıldı, 'Yapmam' dedi adeta kötü şutlarla. Hele ilk dakikada, keçileri kaçırttı onca kadına... Bienvenu ruhu girmişti ayaklarına adeta... Mehmetler'den Topuz eksik ayaklı, diğeri Topal'lıyor. Trabzon'a az alan boşaltmadılar da Bekir-Yobo baygın halleriyle bir duvar ördüler... Hasan Ali mi? Bal yapmayan arı şimdilik...
Aynı tablo Trabzon'da da mevcut.. Alanzinho, Sapara istekli ama yetersiz. Olcan dökük, Yasin 'olmadım' havasında. Savunma uyanık Trabzon'da, hal böyle olup taraftarlar terazide denk basıp direkler de adaleti sağlayınca devre golsüz bitti.
46-60 arası Sow ileride o kadar yetim bırakıldı ki, 'Küçük Emrah' rolü düşmüştü. Topal'ın bir 'dalış' şutuna dek koskoca 15 dakika Kadıköy'de rakip kaleye gidemedi F.Bahçe. Ama ilginçtir 3 dakikada da 3 pozisyona girdi. Yine de 8 kişi ile kale önü bağdaş kurduklarını hatırlatmak lazım ağırlıkla.

O MEŞHUR DİREKLER!
Yani bir var bir yoklar... Bunun nedeni de son 15 dakikada gizli... Değişiklikler bir yana, ilginçtir F.Bahçe istedi mi gaza basabiliyor. Ama gaza bastığında savunmada çuvallıyor. Verilen iki Olcan ve bir Henrique pozisyonu da bunun çok açık sağlamasıdır..
Yani bir 'Açılayım' dediler, Trabzon'a maçı ikram ettiler. Ama bunu Olcan çevirdi! İnanılmaz iki pozisyonu kaçırdı ki, 'Böyle mi yıldız Olcan' diye sormak lazım.. Henrique'ninki ise yine direği de geçeceksin durumu..
90 dakikaya bakınca ise iki takıma sormak gerekiyor; 'Böyle mi şampiyon 'Olcan'ız?'...

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi