• $8,4047
  • €10,1808
  • 506.756
  • 1460.86
30 Mart 2018 Cuma

Sevgilinizle yıldızınız barışık mı?

Sevmenin, sevilmenin, nefretin, aşkın, tutkunun doğum haritalarımızdaki yeri ve önemi... Birlikte olduğumuz kişiyle yıldızımız barışık mı? Hangi gezegen bize evliliği aşkı getirirken hangi gezegen ayrılıklara aşkta hayal kırıklıklarına neden oluyor?

Her birimizin farklı farklı anlamlar yüklediği kelimelerin çoğu kez yetersiz kaldığı kimi zaman sözlerimizle kimi zaman davranışlarımızla yansıtabildiğimiz yansıtamadığımız ruhumuzda fırtınalar koparan o eşsiz duygu aşk!.. Venüs ile Mars’ın bitmek bilmeyen tutkusu, sevdası ve doğum haritalarımızda bizlere yansımaları kalplerimizi heyecan ateşiyle coşturan, küstüren o güçlü ve özel duygu. Şimdilerde aşk anlamını da kıymetini de geçmiş dönemlere göre fazlasıyla yitirmiş durumda. Tahammülsüzlüklerimiz, egolarımız ve yönetme isteğimiz emekle tutkuyla heyecanla bazen gözyaşıyla beslenen o yüce duyguyu maalesef ki alt etmekte.

Peki astroloji bize aşkla ilgili kendimizle ilgili ne tür bilgilerle rehberlik eder. Doğum haritamız Yüce yaratanın bizlere çizmiş olduğu hayat planını yorumlayan bir rehberdir.

Doğduğumuz anda Güneş’in içinde bulunduğu burç, karakteristik özelliklerimizi ortaya koyar.

Karşı cinsle ilişkimizde güneş burçlarının birbiriyle uyumu oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra ‘İlişkimiz devam edecek mi’, ‘hangi konularda uyuşmazlıklarımız olabilir’, ‘hayatımızın aşkı mı, gelip geçici bir heves mi?’ gibi sorulara kesin ve net cevaplarla rehberlik edecek astrolojik sistemin adı ‘Sinastri’dir.

İki kişinin doğum haritaları çıkartılır ve karşılıklı olarak eşleştirilir. Bu detaylı bir çalışmadır. Biz bu hafta Güneş burçlarına göre erkeklerin özelliklerini değerlendirelim.

KOÇ

KOÇ erkeğiyle aşk ve ilişkiler: Enerjik Mars’ın erkekleri, aşkta mutlak zafere ulaşmak ister. Mars erkekleri son derece çekicidir. Aynı zamanda inatçı ve kıskanç bir doğaya sahiptir. Koç, kadının güzel ve sempatik olmasını tercih eder.

BOĞA

BOĞA erkeğiyle aşk ve ilişkiler: Boğa erkeğiyle birlikteyseniz ona her zaman dürüst ve sevecen olmalısınız. Ona olan sevginizi sözlerinizle, davranışlarınızla, sürekli göstermelisiniz. O sert görünümün altında, çocuk gibi tertemiz bir ruha sahiptir.

İKİZLER

İKİZLER erkeğiyle aşk ve ilişkiler: İkizler erkeği dalgalı bir ruh haline sahip, zeki, etkileyici, konuşma tarzıyla fazlasıyla bayan arkadaşı olan, deli dolu bir karakterdir. Onunla uyumu yakalayabilmek için onun zevklerini paylaşmak zorundasınız.

YENGEÇ

YENGEÇ erkeğiyle aşk ve İlişkiler: Hisleriyle yaşayan, duygusal, dürüst insanlardan etkilenen bir karaktere sahiptirler. Daima sevilmek ve ilgi ister. Sorunlarını size anlatmasını sağlamalı; yaşamının bir parçası olduğunuzu hissettirmelisiniz.

ASLAN

ASLAN erkeğiyle aşk ve ilişkiler: Aslan erkeğiyle uyumlu bir birliktelik istiyorsanız; tüm sevginizi göstermeli ve saygı duymalısınız. Bu erkek her zaman güzel ve bakımlı bir kadın görmek isteyecektir. Yanında taşıdığı kadınla gurur duymak ister.

BAŞAK

BAŞAK erkeğiyle aşk ve ilişkiler: Başak erkeği son derece zeki ve mantığıyla hareket eden bir doğaya sahip olduğu için, duygularıyla hareket eden biri değildir. Aşktan korkar bunun için de size yaklaşması kolay değildir.

TERAZİ

TERAZİ erkeğiyle aşk ve İlişkiler: Her şeyden önce ses tonunuzu hiçbir zaman yükseltmemeli ve ona karşı öfkeli davranışlar sergilememelisiniz. Bu son derece uyumlu beyefendi, bu davranışlarınıza kırılacak ve sizden uzaklaşacaktır.

AKREP

AKREP erkeğiyle aşk ve İlişkiler: Kadınların ilgisinin her zaman yoğun olduğu bir insanla beraber olmak oldukça sabır isteyen bir konudur. Sezgisel yönü çok kuvvetlidir. Ondan hiçbir şey saklayamayacağınızı bilmelisiniz.

YAY

YAY erkeğiyle aşk ve ilişkiler: Yay erkeğiyle uyumlu bir beraberlik istiyorsanız; onunla arkadaş ve dost olmayı sağlamalısınız. Asık bir surata asla tahammül edemez. Onun yanında her zaman güler yüzlü, zarif ve anlayışlı olun.

OĞLAK

OĞLAK erkeğiyle aşk ve ilişkiler: Oğlak erkeğiyle uyumu sağlayabilmek için kararlarına uymalısınız. Alımlı ve şık olmalısınız. Aşırı makyaj ve dekolte onu rahatsız edecektir. Oğlak erkeği ailesine, gelenek göreneklerine bağlıdır.

KOVA

KOVA erkeğiyle aşk ve ilişkiler: Kova erkeğiyle birlikteyseniz çok yönlü olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Onun macera dolu dünyasına ayak uydurabilmelisiniz. Hiçbir konuda ısrarcı davranmayın.

BALIK

BALIK erkeğiyle aşk ve İlişkiler: Balık erkeği için fiziksel güzellik oldukça önemlidir. Beraber olduğu kadın her zaman şık ve dikkat çekici olmalıdır. Aşkını doya doya yaşamak ister. Ona olan sevginizi her fırsatta dile getirin.

<p class='MSONORMAL'>'DÜNYADA 2 MİLYAR İNSAN BÖCEKLERİ BESİN OLARAK TÜKETİYOR'</p><p class='M

Gelecekte nelerle besleneceğiz?

Bakımı yasak maymun koruma altına alındı

Milli Savunma Bakanı Akar, Libya Görev Grup Komutanlığını ziyaret etti

Sümela Manastırı'nın saklı şapeli için restorasyon çalışması başlatılıyor