• $9,3082
  • €10,8411
  • 529.192
  • 1429.85
9 Şubat 2018 Cuma

Kova burcunda Güneş Tutulması

Şubat 2018, ilk bakışta zorlayıcı görünen enerjileri barındırmakta bizler için öngörülemeyen olaylarla karşı karşıya kalabileceğimiz bir ay. Tahmin edilemez. Çünkü Güneş, Merkür ve Venüs, Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu enerji bizlere beklenmedik olaylar yaşatabilir. 15 Şubat 2018 Türkiye saatiyle 23:52’de Kova burcunda kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Aslan, Kova aksında yıl boyunca devam edecek Ay ve Güneş tutulmaları dünya ve ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde toplumlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Liderler otorite konumundaki kişiler iklimler siyasi arena gibi alanlarda büyük değişiklikler yaşanabilir. Özellikle de doğa olayları denizlerde büyük fırtınalar sudan havadan gelecek hastalıklar zararlar bu tutulmanın işaret ettikleri arasında.

17 Şubat 2018 ve sonrası derece dikkat edilmesi gereken enerjileri barındıran bir süreç dünya genelinde ve ülkemizde gaz, buhar, yağ, su ve diğer sıvılar, kimyasallar ve plastik içeren maddelerden kaynaklı zararlar söz konusu olabilir. Ayrıca bu enerji toplumları etkileyecek nitelikte suların kirliliği, toplu zehirlenmeler deniz kazaları ve boğulmalarla ilgili trajedileri tetikleyebilir. Tutulmanın enerjisi ile yanıltıcı pek çok haber spekülasyon toplumlar arasında panik yanılgı ve öfke ile ani olayların gelişmesine neden olabilir. Ön planda olma arzusundaki kişilerin kendilerini dünyanın merkezinde gibi aldıkları yanlış, mantıksız, kötü düşünülmüş girişimler maddi ve manevi kontrol edilmesi güç durumlara neden olabilir. Ayrıca mistik gezegen Neptün’ün yansıması ile bireysel olarak ahlaksızlıklar güven sarsıcı durumlar, gizli eğilim ve bağımlıklar gün yüzüne çıkabilir ve aşk bu çirkinliklerin içinde yaralanabilir.

Yalanlar, ihanet, alkol, gayri ahlaki birliktelikler, yolsuzluklar, entrikalar dolandırıcılık ile ilgili konuları ortaya çıkaran olaylara tanıklık edebiliriz.

Kendini çok iyi gizlemiş hasta ruhların bambaşka bir kimlikle belki de uzun yıllar boyunca takındığı maskeyle saygınlık ve kazanımlar elde etmiş kişilerin heyecan yaratacak sırlarının ortaya çıkmasıyla büyük şaşkınlıklar yaşayabilir, başkalarından önce kendimizi tanımamız gerektiğinin farkına varabiliriz.

KOÇ

Güneş yükselen ya da burcu Koç olanlar, toplum, gruplar, popülerlik, arkadaşlar, sizi koruyan yakınlar, destek verenleriniz umutlar ve projeleriniz ile ilgili konularda etkili olacak sizler için.

BOĞA

Güneş yükselen ya da Ay burcu Boğa olanlar, sosyal statü, itibar, kariyer, prestij, başarı, ödüller; üst düzey yetkililerle ilişkilerinizin önemli olacağı konularda etkili olacak sizler için.

İKİZLER

Güneş yükselen ya da Ay burcu İkizler olanlar, uzak yolculuklar, yabancılarla kurulacak iletişim, yurtdışında eğitim, girişimler, kültür ve maneviyatla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

YENGEÇ

Güneş yükselen ya da Ay burcu Yengeç olanlar, iş ve yatırımlar; miras, hediyeler, sponsorluklar, fonlar, devirler popülerlik ve kredilerle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

ASLAN

Güneş yükselen ya da Ay burcu Aslan olanlar, aşk hayatı, evlilik, işbirlikleri, sözleşmeler, ittifaklar, rekabetler, çatışmalar, mahkeme ve yargılamayla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

BAŞAK

Güneş yükselen ya da Ay burcu Başak olanlar, iş hayatınız sorumluluklar; boyun eğdirme çabasında olan düşmanlar sağlık, hijyen ve evcil hayvanlarla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

TERAZİ

Güneş yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar, aşk, cinsellik, çocuklar, macera, risk, spekülasyonlar, yaratıcılık, boş işlerle zaman kaybı, eğlence ve sporla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

AKREP

Güneş, yükselen ya da Ay burcu Akrep olanlar, aile, ev, mülk, miras veya uzun vadeli yatırımlar, aile, ebeveynlerle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

YAY

Güneş yükselen ya da Ay burcu Yay olanlar, akıl, bilgi, iletişim, görüşmeler, mülakatlar, belgeler, seyahatler, araçlar, kardeşler, komşularınızla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

OĞLAK

Güneş yükselen ya da Ay burcu Oğlak olanlar, finans ve gayrimenkul, gelir, gider, tasarruf, kâr, değer duygusu ve adaletle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

KOVA

Güneş yükselen ya da Ay burcu Kova olanlar, vücut, canlılık, mizaç, büyük olaylar, değişimler, bitiş ve başlangıçlarla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

BALIK

Güneş yükselen ya da Ay burcu Balık olanlar, gizli eylemler, okült konular, gizli tehlikeler düşmanlar, arsalar, hastalıklarla ilgili konularda etkili olacak sizler için.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İstanbul 'da ki pazarcılar böyle  söylüyor. Sebebi Giresun da bi

Ispanakta avrat otu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu