• $8,2914
  • €10,1143
  • 489.104
  • 1444.87
25 Mayıs 2018 Cuma

Gerçek burcunuzu ve özelliklerini biliyor musunuz?

Astroloji de doğru bilinen yanlışlardan biride Güneş’in her ayın 22’sinde bir burç değiştirdiği yanılgısıdır. Zodyak’ta (Burçlar kuşağı)’nda 12 burç vardır ve her bir burç 30 dereceden oluşur ve böylece 360 derecelik daire tamamlanır. Siz herhangi bir burcun son günlerinde ve son derecelerinde sınırda doğduysanız: Örnek: 21 Mayıs kendinizi Boğa burcu mensubu sanıyorsanız! Aslında İkizler burcu olabilir. Merkür’ün tüm özelliklerini taşıyabilirsiniz.

Güneş’in burçlardaki geçişleri yıllara göre değişir. Bir burcun son derecesinde doğduysanız mutlaka profesyonel bir astrologdan yardım almalı ve sizlerle kişisel web sitem astrodeha.com da paylaştığım tablolardan doğduğunuz yıla göre doğduğunuz anda güneşin içinde bulunduğu gerçek burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Peki sizler günlük hayatınızda astrolojiden nasıl faydalanacaksınız? Örnek Koç burcusunuz ve bugüne kadar okuduğunuz yorumlar da kendinizle özdeşleştirdiğiniz hiçbir şey bulamadınız. Haklısınız!

Dünyanın nüfusu yaklaşık 7 milyar olduğuna göre bunu 12 sayısına bölüp 5 ile çarparsak ortalama aynı burca mensup 3 milyar insan çıkar. Fakat her biri aynı burca mensup olmalarına rağmen farklı karakterler farklı özellikler ve farklı hayatlar yaşar… Koç burcu biri hayatının zirvesinde iken bir diğer Koç kişisi hayatının en zorlu deneyimlerini yaşıyor olabilir. İşte bunun için doğduğunuz gün ve doğduğunuz anda Güneş’in burçta bulunduğu derece önemlidir. Güneş her gün 1 derece ilerler. Her burç yıllara göre değişiklik gösterse de genel olarak bir burçtan geçiş yaklaşık 30 gün sürer.

KOÇ

Aşk hayatınızda büyük dalgalanmalarla karşılaşacaksınız. Eski aşkınız karşınıza çıkabilir yeni bir insan tanıyabilir ve nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz. Evli Balıklar eşinizin üzerinde denetimi bırakın.

BOĞA

Gelirleriniz birden fazla kaynaktan gelebilir. Babanız ya da resmi kurumdaki kişiler veya patronunuzla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İsyankar ve öfkeli tutumlardan uzak durun ve kendi kendinizi zor duruma sokacak davranışlar sergilemeyin.

İKİZLER

Özel yaşamınızda kelimelerin gücünü sonuna kadar kullanın. Böylelikle sorunları aşacak ilişkiniz güçlenecek. Çocuk sahibi İkizler, onların hayatında yaşanacak olumlu etkilerle mutlu olacak eğitim hayatlarında ki istikrarla gururlanacaksınız.

YENGEÇ

Gökyüzü bu hafta aşk hayatınızda belirsizliklere ve hayal kırıklarına karşı 3’ncü şahıslara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Maddi konularda emeklerinizin karşılığı alacaksınız başarı devlet ya da hükümetle ilgili işlerden gelebilir sizlere.

ASLAN

Yatırımlarla ilgili konularda her ayrıntıyı önemseyin ve keskin kararlar almadan önce iyice düşünün. Büyük kazançlar ve kayıplarda yaşayabilirsiniz. Ama hafta sonuna doğru hiç beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz.

BAŞAK

Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu. Aşık olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu başka birine duygusal olarak bağlanabilir ve eşinizden tamamen uzaklaşabilirsiniz.

TERAZİ

Eşinizin arkadaş çevresi yüzünden gerginlikler yaşanabilir ve eşinizin sizi anlamamak için adeta direnerek hareket etmesi tam anlamıyla sizleri çıldırtabilir. Bekar Teraziler işiniz gereği tanışacağınız biriyle kalbinizi birleştirebilirsiniz.

AKREP

Çocuk sahibi Akrepler onlarla ilgili gerginlikler söz konusu olabilir. Onların arkadaşları ile sorunları ya da başkalarından kaynaklanan etkilerle iş ya da eğitim hayatlarında zorluklarla karşılaşmaları sizlere sıkıntılar verebilir.

YAY

İş hayatınızda saygınlık kazanacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Görmezden gelinen neredeyse yok sayılan emekleriniz fark edilecek ve tanınırlığınız artacak. Finansal konularda gelirleriniz ve giderlerinizin artacak.

OĞLAK

İş hayatınızda evraklarınıza resmi belgelere dikkat edin. Kaybedebilir ya da çaldırabilirsiniz. Gelirlerinizde düşüşler ve gecikmeler sizi zorlayabilir. Yatırımlardan uzak durmalı, harcamalarınızı da kısıtlamalısınız.

KOVA

Uzun seyahatler ve seyahatlerden gelecek kazançlar söz konusu. Medya ya da iletişimle ilgili konularda çalışıyorsanız hayatınızın fırsatıyla karşılaşabilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BALIK

Aşk hayatınızda büyük dalgalanmalarla karşılaşacaksınız. Eski aşkınız karşınıza çıkabilir yeni bir insan tanıyabilir ve nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz.

<p>Astrolog Özlem Recep, 'Kadro bekleyenler alanları ile ilgili olumlu olan süreçlerin içerisindeyiz

11 Mayıs Boğa Burcu Yeniayı'nın burçlara etkisi

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı