• $8,3366
  • €10,1856
  • 501.205
  • 1463.86
29 Haziran 2018 Cuma

Burç renginiz ve tarzınız

KOÇ: Çarpıcı aynı zamanda da zarif modern çizgiler taşıyan kıyafetler ruhunuzdaki o yüksek enerjiyi başarıyla yansıtmanızı sağlayacaktır. Renklerin enerjileri; Kırmızı, gök mavisi

BOĞA: İçinizde ki amazonu dışarıya yansıtan kıyafetler günlük hayatınızı renklendirecektir. Gece davetlerinde ise prensesler gibi kabarık uzun kuyruklu ve dantel işlemelerin olduğu kıyafetler tam size göredir. Renk enerjileri: Turuncu, mor, ve fıstık yeşili…

İKİZLER: Modern çizgiler asimetrik ve bohem tarzı kıyafetler tercih edebilirsiniz. Şık olmanın yanında kendinizi rahat hissetmenizde sizler için çok önemlidir. Renk enerjileri: Gümüş rengi, inci beyazı ve gök mavisi…

YENGEÇ: Masumiyetinizi yansıtacak romantik giysiler zarif işlemelerle bezenmiş yelek ve etekler ruhunuzdaki mistik havayı yansıtmanızı sağlayacaktır. Renk enerjileri turuncu ve turkuaz.

ASLAN: Gösterişli kıvrımlarınıza dikkat çeken pırıltılar hafif dekoltenin olduğu kıyafetler tercih edebilirsiniz. Renklerin enerjileri: Altın sarısı ve kırmızı…

BAŞAK: Zarafetinizi saflığınızı ve duruluğunuzu yansıtacağınız pastel tonlarda maksi etekler yüksek bel pantolonlar tercih edebilirsiniz. Renklerin enerjileri kırmızı şeftali tonları, mor ve beyaz.

TERAZİ: Gül ve çiçek motiflerinin işlendiği dantellerle bezenmiş romantizmi giysiler ilk tercihiniz olmalı. Renklerin enerjileri gök mavisi ve kırmızı…

AKREP: Cesur çizgiler taşıyan dar kesim vücut hatlarınızı ön plana çıkaran aynı zamanda da masumiyetinizi belli eden kıyafetler tercih edebilirsiniz. Renklerin enerjisi kırmızı ve mor.

YAY: Miniden uzuna bedeninizi sarandan kabarık etekleriyle sevimli çekici çiçek motifleriyle süslenmiş ceketler bluzlar size özgü tasarlanmış giysiler tercih edebilirsiniz. Renklerin enerjileri mavi ve siyah.

OĞLAK: Dönemlere atfedilmiş bohem tarzda asil bir şıklık arz eden yaka ve etek uçlarındaki detaylarla ön plana çıkan kıyafetler tercih edebilirsiniz. Renklerin enerjileri fuşya ve mor.

KOVA: Modern ve asimetrik çizgiler taşıyan seksapelinizi yansıtabileceğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz. Renklerin enerjileri çivit mavisi…

BALIK: Straplezler asimetrik ceketler belinizi saran çan etekler 1970’lerin romantizmini hatırlatan düz bedeninizi saran giysiler edebilirsiniz. Renklerin enerjileri; mavi ve mor…

KOÇ

İşinizle ilgili konularda ani kararlar vermemeli alışkanlıklarınızı zor da olsa değiştirmelisiniz. Ortak iş yapan Koç’lar haklarınıza sahip çıkarak fikir ve düşüncelerinizi özgürce ifade etmeli ve idareyi ortağınıza bırakmadan hareket etmelisiniz.

BOĞA

Popülaritenizin fazlasıyla yükseleceği bir hafta. Dikkat etmeniz gereken durum duygularınızla aklınız arasındaki bağı dengeleyerek sizin için neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu belirlemek. İş ya da eğitim hayatınızda yeni biriyle tanıyacaksınız.

İKİZLER

Bu hafta hayatınızda radikal kararlar alacaksınız. İş hayatınızda yaşanan belirsizliklerin ortadan kalkmaya başlamasıyla kendinize olan güveninizi ve parlak zekanızı ortaya koyarak bulunduğunuz ortamın vazgeçilmez kişisi olmaya adaysınız.

YENGEÇ

Aşk hayatınızda, haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, haksızlığa uğradığınızın farkındaysanız buna bir son verin. Sizler huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan ve adapte olmakta zorlanan duygusal insanlarsınız.

ASLAN

İş hayatınızda akılcı yaklaşımlarda bulunmalı kaygılarla kararlar almayın. Bu hafta alerjik reaksiyonlar ve göz sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ayrıca gizli düşmanlıklar iş hayatınızda sorunlara neden olabilir. Sezgilerinizin sesine kulak verin.

BAŞAK

İş hayatınızda ilgili beklemediğiniz gelişmeler ve teklifler alabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir yeni bir oluşumun içinde şu anda bulunduğunuzdan çok farklı bir göreve getirilebilirsiniz. Ruhunuzu besleyin ve yenilenin!

TERAZİ

Finansal konularda önemli gelişmelerle standartlarınızı yükselme şansını elde edebileceğiniz enerjiler söz konusu. Bugünlerde yaşadığınız her şey sizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır, bitmesi gereken bitecek daha iyisi gelecektir.

AKREP

Babanızla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Özel yaşamınızda yıkıcı bir tutumdan uzak durmanız gerekiyor. Bekar Akrepler yabancı uyruklu ya da yurtdışında yaşayan biriyle duygusal yakınlaşma içinde olabilirsiniz.

YAY

Bu hafta öğrenme gücü yüksek disiplini bir doğaya sahipken kim olursa olsun sizi yolunuzdan çevirmesine izin vermeyin ve azimle çalışın. Özel yaşamınızda samimiyetinizin ödülü aşkla alacağınız bir haftadasınız.

OĞLAK

İş hayatınızda sorunlarınızı hukuki ve finansal anlamda çözüme kavuşturabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Özel hayatınızda evli Oğlaklar için kritik enerjiler söz konusu... Beklenmedik ayrılıklara neden olabilir.

KOVA

Bu hafta yatırımlardan iş değişikliği gibi konulara yönelmemelisiniz. İlişkinizle ilgili yorumlarda bulunurken aşırıya gitmeyin ve geçmişte 3’üncü şahısların neden olduğu krizleri hatırlayın.

BALIK

Hiç kimseye haksızlık etmeyin. Dilinizin esiri olabilir, size ait özel bir durumun ortaya çıkmasıyla büyük bir krizle karşılaşabilirsiniz Aile içinde miras ya da ortak bir payenin paylaşamaması ciddi gerginliklere neden olabilir.

<p>MGM Hava Tahmin Uzmanı Şahin Şahbaz,</p><p>'Balkanlardan gelen yağışlı ve serin bir hava cuma, cu

Meteorolojiden gök gürültülü sağanak yağış uyarısı

Filistin'de işgalci İsrail'e ait patlamamış bir füze bulundu

Belediye ekipleri Marmara Deniz'indeki deniz salyasını temizlemeye başladı

ASELSAN'ın mikro insansız hava aracı ''Saka'' kanatlandı