• $8,6868
  • €10,3569
  • 500.265
  • 1410.49
16 Mart 2018 Cuma

Balık burcunda Yeni Ay’ın etkileri

17 Mart Balık Yeni Ay’ının etkileri, 15 Nisan da gerçekleşecek olan Yeni Ay’a kadar dört hafta sürecek. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projeler başlatmak için en iyi zaman dilimi yeni ay döngüsünün ilk iki haftasıdır.

Hint Astrolojisinde ‘Mina’ ruhun yolculuğunda bireyin evrensel bütün parçası haline geldiği Atman’ın Brahma ile birleştiği son evreyi temsil eder. Mina karşıt yönde birbirine bakan iki balıkla sembolize edilir. Mina’da doğanlar, varlık okyanusunda kolayca yüzerler. Mina’yı büyük iyilik Jüpiter yönetir. Eski bir yaşam sona yaklaşırken yeni bir yaşam için duyulan arzuyu simgeler. Balık Yeni Ay’ı olumsuz davranış ve alışkanlıklarımızdan ‘’Sigara içki vb.‘’ uzaklaşmamız için farkındalığımız doğrultusunda seçimler kararlar ve uygulamaları başarabilmemiz için fırsat zamanı olarak da değerlendirilebilir.

İç dünyamıza yönelerek ruhsal ve duygusal dengemizi sağlayabilir. İrademizi güçlendirmek için meditasyon, dua gibi çalışmalarda oldukça olumlu sonuçlar alabiliriz. Ayrıca, kilo problemi yaşayan herkes kadınların ve sıvıların temsilcisi Ay’ın enerjilerinden faydalanabilir. Balık Yeni Ay’ında Chiron, 29 ° 38 ° Balık’ta ve sabit yıldız Scheat ile etkileşimde olacak. Bu sabit yıldız talihsizlik, cinayet, intihar ve boğulmalarla ilişkilidir. Ayrıca Scheat sel, gemi enkazı, madencilik kazaları ve uçak kazaları gibi trajedilerle de bağlantılıdır. Cesaretin savaşın gezegeni Mars dünya genelinde kriz ve çatışmaları tetikleyebilir. Mars Chiron enerjisi silahlar, şiddet cinsel şiddet veya soğuklukla ilişkilidir ve bu anlamda sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Bu enerji altında özel hayatlarda aldatmalar ihanetler yeni heyecan arayışları bitmez denilen ilişkilerin bitmesine aldatmayla sarsılmalara neden olabilir.

Balık Yeni Ay’ı ve Mars’ın enerjisiyle rakiplerden düşmanlardan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Birileri kendi gücünü ortaya koymaya kalkışabilir kendi yanlış ve karanlıklarıyla provokasyonlara neden olabilir. Fakat bu durum karşısında en sakin insanlar bile sözlerini yükseltip bu entrikaları çevirenlere iyi birer hayat dersi verecekleri enerjilerle karşı karşıya.

Bu Yeni Ay özellikle kadınlara çocuklara yapılan cinsel ve fiziksel saldırılara karşı güçlü feminist temalara sahip enerjileri uyandırmakta ve bu anlamda dünyada ülkemizde trajedileri ve yeniden yapılanmaları beraberinde getirecek enerjileri barındırmakta yasal düzenlemeler etkili sonuçlar verebilir.

Balık Yeni Ayı ve Uranüs etkileriyle merak ve yaratıcılık, yeni keşifler sezgilerin yükselmesi uyanış inançlarla ilgili gelişmeler ve farkındalıkları da daha etkin hale getirecek enerjileri barındırmakta. Bunun yanı sıra bilim, internet ve teknoloji de yeni gelir kaynakları elde edilebilecek önemli gelişmeler yaşanabilir.

BALIK YENİ AYININ BİZLERE MESAJI :

Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir. Mevlâna

KOÇ

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi yorgunluk ve strese bağlı sağlık sorunlarına neden olabilir. Yeni Ay enerjisi kendi iç dünyanıza yönelip yapacağınız yüzleşmelerle olgunluğa sakinliğe ulaşmanıza yardımcı olacak.

BOĞA

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle birçok kişinin desteğini alarak iş hayatınızda büyük bir çıkış olabilir. Şans kapıları sizin içeri girmeniz için açılmış durumda. Özel hayatınızda maddi konularla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle özel yaşamınızda yoğun baskılarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle evli İkizler bu dönemde sakinliğinizi koruyamazsanız işler kontrolden çıkabilir. Yoksa zor olan durum çok daha zor bir hal alabilir.

YENGEÇ

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle resmi işlerle ilgili sıkıntılarınızda haklı mücadelenizin zaferini kutlayacaksınız. Bu dönemde geçmişle ilgili tahsil edilmemiş alacaklarınızı alabilir finansal gelişmeler yaşayabilirsiniz.

ASLAN

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi rakiplerden kaynaklanan bir takım entrikaların gün yüzüne çıkabilir. Kendi menfaatleri için arkadaş bildiğiniz güven duyduğunuz kişilerin göründükleri gibi olmamasıyla yüzleşebilirsiniz.

BAŞAK

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle kardeşler arasında fikir ayrılıkları yaşanabilir. Tavsiyem kendinize yönelip ruhunuzu dinlendirip sakinleştirmek için çalışmalar yapmanız. Fiziksel ve ruhsal olarak arının.

TERAZİ

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle rahatlayacaksınız. Eğitim hayatı devam edenler önemli destek alabilirsiniz. Evli Terazi’ler eşinizle iletişiminize önem vererek ilişkinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

AKREP

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi beraberliği olmayan ve ilişkisi sürüncemede devam eden Akreplerin hayatına netlik kazandıracak. Aşk ve iş hayatınızda olumlu olaylar söz konusu olacak.

YAY

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle uzun zamandır elden çıkarmak için çabaladığınız bir mülk iyi bir fiyata alıcı bulabilir oradan aldığınız parayla iyi bir yatırım gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

OĞLAK

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle akrabalarınız ve kendi yakınlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Balık Yeni Ay’ı sizleri karşılaşabileceğiniz entrikalara karşı dikkatli olmanız için uyarıda buluyor.

KOVA

17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle iş hayatınızda olumlu etkileri beraberinde getirecek. Alacaklarınızı tahsil edebilir, yeni bir iş teklifi alarak geçiş yapabilirsiniz.

BALIK

17 Mart’ta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisiyle enerjiniz düşebilir. İç dünyanızda yaşadığınız duygusal patlamalar sonucu insanlara kırıcı olabilirsiniz. Bunun için güçlü sezgileriniz size rehberlik edecektir.

<p>Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ikinci büyük rüzgar tüneli tesisinin yapımına başlandı</p>

Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ikinci büyük rüzgar tüneli tesisinin yapımına başlandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Haziran 2021)

DSİ'nin yaptığı gölet hayvancılığı geliştirip köye dönüşü hızlandırdı

Tuz Gölü'ndeki flamingoların ilk kez yavruları görüntülendi