• $8,5052
  • €10,2797
  • 499.315
  • 1441.33
04 Mayıs 2018 Cuma

84 yılda bir gerçekleşen Uranüs döngüsü başlıyor!

84 yılda bir gerçekleşen bir döngü başlıyor. Devrimlerin gezegeni toplumları kitleleri harekete geçiren sarsan dibe vurup ayağa kaldıran uyandıran Uranüs, Zodyak’ın en sabırlı burcu Boğa’daki seyrinde start alacak. Çılgın Uranüs Sabırlı Boğa’yı uyandırıyor. Ne demişti Meher Baba, öğretmek için değil uyandırmak için geldim! 15 Temmuz 2018/ 7 Temmuz 2025 taç chakra, eşsiz özgün, zorlu keskinlik, gizem gibi temalarla dünya ve bizler için yeni bir döngüyü başlatıyor. Makalemi incelemelerim tamamlanınca sizlerle sitemde paylaşacağım. Venüs’ün kızı olarak hoş geldin Uranüs diyorum. Önümüzdeki haftaki makalemde Uranüs- Boğa geçişinin yansımalarını ve burçlara etkilerini sizlerle paylaşacağım.

KOÇ

Bu ay sağlık durumunuza özen göstermelisiniz. Ancak endişelenmeyin tedbirli olup rahatsızlıklarınızın kendi kendine iyileşmesini beklemezseniz şayet, şifa enerjisi sizlerle olacaktır. Bu ay fikirlerinizi hayata geçirmekte tereddüt etmeyin.

BOĞA

Görünüşe göre bu ay iş aile aşk hayatınızda ince eleyip sık dokumalı her zamanki tavırlarınızdan daha yenilikçi davranış ve düşünceler içinde olmalısınız. Finansal konularda risk almaktan başkalarına kefil olmaktan ay boyunca uzak durmalısınız.

İKİZLER

Mayıs, diğer aylara kıyasla maddi konularda dikkatli olunması gereken enerjileri barındırıyor sizler için. Bazı kayıplar oluşabileceğinden dikkatli olun. Bununla birlikte, resmi işlerinizde gözden kaçan ayrıntılar zorluklara neden olabilir.

YENGEÇ

Mayıs 2018 umut verici bir ay olmanın izlenimini veriyor. Mali açıdan yatırım planlarınızı gerçekleştirebilir ailenizin de desteğiyle gayrimenkulle ilgili arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda ek işler yaparak gelirler elde edebilirsiniz.

ASLAN

İşinizdeki bir değişiklik planınız varsa bu ay bundan kaçının. Var olan işiniz sizi çok iyi noktalara taşıyabilir. Evli olan Aslanlar, özel yaşamınızda geçmişte yaşanan konuların gündeme gelmesiyle huzursuzluklar yaşayacaklar.

BAŞAK

Bu ay her bakımdan şanslı enerjilerle karşı karşıyasınız. Güçlü inançlarınız, her konuda yaşanan gerginliklerden en az şekilde etkilenmenizi ve yanlış insanlardan kaynaklardan korunmanızı sağlayacak.

TERAZİ

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda daha önce gitmediğiniz yerlere gidecek imkanlarla karşılaşabilir, hem maddi hem manen kendinizi geliştireceğiniz enerjiler hayata karşı bakış açınızı yenileyebilirsiniz. Aile bireylerinin tartışmaları sizleri fazlasıyla etkileyebilir.

AKREP

Bu ay her bakımdan rekabetçi enerjilerle karşı karşıyasınız. Kariyer gelişiminiz, arkadaşlarınız tarafından ilham kaynağı olmanızı sağlayabilir. Bu da masum arkadaşlarınızın bile hırsla hareket ederek size zarar vermesine neden olabilir.

YAY

Bu ay kariyer odaklı hareket etmelisiniz. Yeni girişimlere ve projelere adım atmanın verimli sonuçlar doğurması muhtemeldir bu ay. İş hayatınızdaki büyüme, iş arkadaşlarınız arasında sürtüşmeler yaratabilir.

OĞLAK

Bu ay her türlü fikir hırsızlığına karşı eğitim ve iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Yeni tanıdığınız kişilerin yanında konuşurken dikkatli olun hiç beklemediğiniz durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

KOVA

Bu ay, anlık kararlarla iş ve eğitim hayatınızda değişimlere gitmek pek de iç açıcı enerjileri barındırmamakta. Plansız programsız akıllıca olmayan duygusal kararlar almamaya özen gösterin.

BALIK

Mayıs ayı iş hayatınızda da eğitim hayatınızda da başarısızlıkları başarıya çevireceğiniz enerjileri barındırıyor. İş hayatınızda da özel yaşamınızda da talihsiz süreçler arkanızda kalıyor.

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı