• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
22 Nisan 2022 Cuma

Yılın ilk Güneş tutulmasının burçlara etkileri

30 Nisan'da gerçekleşecek olan 2022'nin ilk parçalı Güneş tutulması için hazırlanın. Bu güneş tutulması Hindistan'dan görülemeyecek, ancak muhtemelen hepimizi etkileyecek.

Bu güneş tutulması bazı Zodyak işaretleri için faydalı olabilir, ancak diğerleri için kararsızlığı hayata bile getirebilir. Sağlığınız, mali durumunuz, işiniz ve diğer önemli yaşam olaylarınız üzerinde yüksek bir etkisi olabilir. Bu güneş tutulmasının hayatınıza neler getireceğini merak ediyor musunuz? 2022'deki Kısmi Güneş tutulması her bir burç burcunu nasıl etkileyecek?

KOÇ: Koç, önlem tedaviden iyidir! Bu dönemde bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız olasıdır. Koç yerlileri için bu tutulma kendi burcunda gerçekleşecek. Mali cephede, bazı zorluklarla karşılaşma şansınız var. Ancak, çalışan profesyoneller işlerinde zorluklarla karşılaşabilirler. Kendi işinizi veya yeni girişimlerinizi başlatmak için uygun bir zaman değil. Evli kişiler, evlilik hayatınızda bazı aksaklıklar yaşama ihtimaliniz olduğundan önleminizi alın.

BOĞA: Boğa, zorluklara zevkle göğüs ger! Bu aşamada, hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşmanız muhtemeldir. Boğa bireyleri için bu güneş tutulması 12. evde gerçekleşecek. Fiziksel olarak zinde hissetmeyebilirsiniz ve hatta bir doktora danışabilirsiniz. Ayrıca gereksiz harcamalardan kaçınmaya çalışın. Maaşlı bir kişiyseniz veya bir işletme işletiyorsanız, işinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Evli çiftler arasında anlaşmazlık çıkma olasılığı vardır, bu nedenle sorunlarınızı karşılıklı anlayışla çözmeniz önerilir.

İKİZLER: İkizler yerlileri için parçalı güneş tutulması 11. evde gerçekleşecek. Bu süre zarfında, herhangi bir şeye devam etmeden önce düşünmeniz önerilir. Bu nedenle, sorunları önlemek için harcamalarınızı önceden planlayın. Fiziksel olarak zinde hissetmeyebilirsiniz, bu nedenle yiyecek tüketiminize uygun şekilde dikkat etmeniz önerilir. Çalışan profesyoneller veya iş dünyasında olanlar, büyümek için bazı yeni fırsatlar elde edeceklerdir. Ancak dikkatli bir şekilde ilerlemeniz önerilir. Evli çiftler ya da bir ilişki içinde olanlar, ileride sorun yaşamamak için yaşamda bir denge kurmaya çalışırlar.

YENGEÇ: Bu tutulma Yengeç yerlileri için verimli olacak. 2022 parçalı güneş tutulması 10. evde gerçekleşecek. Bu tutulma sırasında sağlığınız normal kalabilir. Büyük finansal kazançlar arıyorsanız, şimdi bunun için uygun bir zaman olmayabilir. Ayrıca, çalışanlar veya iş adamları bazı zorluklarla karşılaşabilir. Evli çiftler ve bir ilişki içinde olanlar için bu normal bir zaman gibi görünüyor.

ASLAN: Bu güneş tutulması Aslan'ın hayatında büyük değişiklikler getirebilir. Kısmi güneş tutulması 2022 9. evde gerçekleşecek. Sağlık açısından bazı küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama endişelenecek bir şey yok. Ancak, finansal olarak zaman ortalama gibi görünüyor. Ayrıca, maaşlı veya işadamlarına, beklenen sonuçları elde etmek için çok çalışmaları tavsiye edilir. Bekarlar ve evli çiftlerin ilişkilerini güçlendirmeleri gerekir.

BAŞAK: Başak, en büyük zenginlik sağlıktır! Bu aşamada, midenizle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabileceğiniz için sağlığınıza çok dikkat edin. Bu güneş tutulması Başak yerlileri için 8. evde gerçekleşecek. Bu aşamada herhangi bir yeni yatırım türü yapmaktan kaçınmak en iyisidir. Bu, çalışan profesyoneller veya iş dünyasında olanlar için zorlu bir zaman gibi görünüyor. Evli çiftler veya bir ilişki içinde olan çiftler arasında küçük anlaşmazlıklar yaşama şansı vardır.

TERAZİ: Teraziler, saldırgan davranışlarınızı kontrol etmeye çalışın! Bu tutulma sırasında iş arkadaşlarınızla veya iş ortaklarınızla anlaşmazlık yaşama şansınız var. Kısmi güneş tutulması 2022, Terazi yerlileri için 7. evde gerçekleşecek. Bu süre zarfında önemli bir sağlık sorunu öngörülmemektedir. Yeni bir yatırım yaparken dikkatli olun. Evli çiftlerin veya bekarların büyük sorunlara yol açabileceğinden öfkelerini kontrol etmeleri önerilir. Ancak 2022'de başka birçok gezegen hayatınızı değiştirebilir.

AKREP: Akrep yerlileri için bu kısmi Güneş tutulması 6. evde gerçekleşecek. Bu dönemde mideyle ilgili bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle gıda tüketiminize gereken özeni göstermeniz önerilir. Mali açıdan, uygun bir zaman değil. Kredi başvurusunda bulunma şansınız var. Çalışan profesyoneller veya iş hayatında olan kişilere, gelecekte herhangi bir sorun yaşamamak için dikkatli bir şekilde ilerlemeleri tavsiye edilir. İlişkinizde anlaşmazlık yaşama ihtimaliniz var, bu yüzden sorunlarınızı karşılıklı anlayışla çözmeye çalışın.

YAY: Güneş tutulması 2022, Yay yerlileri için iniş ve çıkışlarla dolu olacak. Bu tutulma 5. evde gerçekleşecek. Bu tutulma sırasında, fiziksel ve zihinsel olarak zinde hissedebilirsiniz. Ayrıca, finansal durumunuzun iyileşmesi muhtemeldir. Çalışanlara işlerinde dikkatli olmaları tavsiye edilir ve bu süre zarfında performanslarının etkilenme olasılığı vardır. Aynı durum işadamları için de geçerlidir. Bekarlar, birine evlenme teklif etmek için uygun bir zaman değil. Ayrıca evli çiftler arasında anlaşmazlık çıkma ihtimalleri de vardır. Ancak bu sadece bir bakış; yıl muhtemelen sizin için birçok bükülme ve dönüş getirecek.

OĞLAK: Oğlaklar, harekete geçmeden önce düşünün! Bu süre zarfında evli çiftler arasında farklılıklar olabilir. Bu nedenle, evlilik hayatınızda büyük sorunlara yol açmadan, sorunlarınızı karşılıklı anlayışla çözmeye çalışmalısınız. Bu güneş tutulması Oğlak yerlileri için 4. evde gerçekleşecek. Ayrıca, biraz zihinsel stres yaşayabilirsiniz. Çalışan profesyoneller veya işadamları bu dönemde çok fazla yeni fırsat elde edemeyebilir. Mali işler söz konusu olduğunda, uygun planlamayla dikkatli bir şekilde ilerlemeniz tavsiye edilir.

KOVA: Akvaryumlar, kartlarda bazı mücadeleler var! Tutulma nedeniyle, çalışan profesyoneller veya işadamları yeni girişimlerini başlatamayabilirler. Bu tutulma Kova bireyleri için 3. evde gerçekleşecek. Ayrıca, sağlığınız ortalama görünüyor. Herhangi bir büyük yatırım yapmayı planlıyorsanız, dikkatli olun! Kayıp yaşama ihtimalleri var. Ancak evli çiftler veya bir ilişki içinde olanlar ilişkilerini güçlendirmeye çalışmalıdır.

BALIK: Balık, herhangi bir egzersizin egzersiz yapmamaktan daha iyi olduğu tavsiye edilir. Bu süre zarfında, fiziksel olarak formda hissetmeyebilirsiniz. Bu parçalı Güneş tutulması Balık yerlileri için 2. evde gerçekleşecek. İstenmeyen kayıpları önlemek için mali durumunuzu yönetmeniz önerilir. Bu süre zarfında herhangi bir kısa vadeli yatırımdan kaçınmak en iyisidir. Maaşlı kişilerin veya bir iştekilerin işlerine odaklanmaları gerekir. Ayrıca, yeni bir şeye başlamak için para yatırırken dikkatli olun. İlişki cephesinde, belirli sorunlar yaşama şansı vardır.

<p>Denizli'deki suç örgütü operasyonunda yakalanan 21 şüpheliden 17'si tutuklandı. </p><p>İl Emniyet

Suç örgütüne yönelik operasyon: 17 kişi tutuklandı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi