• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
5 Nisan 2024 Cuma

Yılın ilk Güneş Tutulması bizleri karşılıyor!

Koç: Tam Güneş Tutulmasıyla sarsılabilirsiniz. Gün boyu hassas öfkeli hissedebilirsiniz. Özellikle tutulma esnasında karşınıza çıkan olay ve durumlarda ani kararlar almamalısınız. Bu tutulma Koç Kuzey Düğümü'ne dokunduğu için, deneyimlediğiniz her olayda kadersel enerjilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutulma enerjisinden sonra birkaç gün sonra küllerinizden doğan bir anka kuşu gibi yeniden ortaya çıkacaksınız. Bu yeni bir hayatın ve yeni bir sizin başlangıcıdır.

Boğa: Bu tutulma, haritanızın gizlilik sektöründe gerçekleşecek. Bu sizi dıştan etkilemekten ziyade, içeriye bakmak için uyandırıyor. Tutulma enerjisiyle dünya da olan biteni ve onun içindeki yerinizi düşünün ve bugüne kadar, ne kadar ilerlediğinizi ve bundan sonra nereye gitmek istediğinizi düşünün ve kendiniz ile barışın. Kişisel bir sorunla mücadele ediyorsanız, rüyalarınıza dikkat edin çözümler ve özgürleşme bu tutulmanın sizlere hediyesi.

İkizler: Sosyal hayatınız bir tasfiye sürecine girebilir. Tam Güneş Tutulmasıyla arkadaşlarınız daha doğrusu arkadaş bildiklerinizin ihanetleriyle sınayabilir sizleri yaşanmışlıklar paylaştıklarınız sorun yaşadığınız ya da asla karşınıza almak istemeyeceğiniz kişilere iletilebilir ve türlü zorluklar ile baş etmekte zorlanabilirsiniz. Zorluklara karşı dürüst olmalı hatalarınızı inkar yerine kabullenişte kaldığınız da sorunları aşabileceğinizin bilinciyle hareket etmeye çalışmalısınız. Yılın ilk Güneş Tutulması, nicelikten ziyade niteliğe odaklanmanızı istiyor.

Yengeç: Yılın ilk Güneş Tutulması haritanızın kariyer bölümünde etkili olacak ve meslek hayatınızı yapılandıracak. İşyerinizde idare edip zorlukları kabuldeyseniz bu tutulma konfor alanınızdan çıkıp daha yükseği hedeflemenin zamanını vurguluyor. Beklenmedik iş fırsatları açılabilir, ancak yine de insiyatif almanız önem taşımakta. Geçmişte yaşanan sorunlar yeniden ortaya çıkabilir. Bunun sizi engellemesine izin vermeyin. Aklınıza yatanı seçin ve yıldızınızın yükselmesine izin verin!

Aslan: Bazı Aslanlar için yılın ilk Güneş tutulması seyahat etme fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Yapabiliyorsanız Tutulma ve takip eden 10 gün içinde bir gezi planlayın ve bu enerjiyi içinize çekin! Bu tutulma sizlerin ruhunuzu aydınlatacak. Seyahat edemeseniz bile ufkunuzu genişletmenin başka yollarını bulabilirsiniz. İnançlarınız ilişkilere arkadaşlıklara aşka bakış açınız dönüşecek kalbinizi şifalandırarak doğru kararlar alıp uygulayabileceksiniz.

Başak: Yılın ilk Güneş tutulmasıyla yeni bir finansal başlangıç yolda. Bu Tutulma öncesinde nerede hangi konumda olursanız olun sizler için bir değişiklik meydana gelecektir. İşinizi büyütebilir değiştirebilir eğitim hayatınızda okul değişikliğine gidebilirsiniz. Finansal bir konu ya da hukuki bir durumla ve uzlaşmayla ilgili haberler alabilirsiniz. Veya mevcut bir yatırım nihayet doğru yönde ilerlemeye başlayabilir. Özel hayatınızda ise alma verme sorunları da ortaya çıkacak. Aldığınızdan fazlasını veriyorsanız ya da tam tersi, bir yeniden dengeleme geliyor.

Terazi: Yılın ilk Tam Güneş Tutulması standartlarınızı daha yükseğe koymanızı istiyor. Bazı insanlar resmin dışına çıkıyor ve bu rahatsız edici olsa da, sizler için her ne oluyorsa bu sizin en yüksek iyiliğiniz için. Bırakın gitsinler, özellikle de sizi yoran enerjinizi düşüren sürekli kendinizi açıklamak zorunda kaldıklarınız. Artık kimsenin ortalamanın altında davranışlarını kabul etmek zorunda değilsiniz. İhtiyaçlarınızı da belirtmek zorunda kalabilirsiniz. Bu rahatsız edici olsa da, bir kez başladığınızda bunun her ortaklığa sağlıklı bir denge getirdiğini göreceksiniz.

Akrep: Yılın ilk Tam Güneş Tutulması kariyerinizi yeniden sarsa sarsa yapılandıracak. Tutulma günü maddi manevi bir zirveye ulaşabilirsiniz. Böyle bir durumda, başardıklarınızla gurur duyun. Ayrıca yeni bir iş açılması da mümkündür. Bu sizi heyecan verici yeni bir yöne götürebilir. Ani kariyer değişiklikleri yapma konusunda isteksiz olsanız da, bu fırsat anında evet ile karşılaşabileceğiniz fırsat olabilir. Ayrıca fazla kilonuz varsa rejiminizi yeniden başlatmak için daha iyi bir zaman olamaz.

Yay: Bekarsanız yılın ilk güneş tutulması hoş sürprizler getirebilir. Yeni biriyle beklenmedik bir kıvılcım daha ateşli bir aşka dönüşebilir. Açık kalıp işlerin nereye varacağını görmek en iyisi sizler için. Bekar ve ilişkileri devam edenler sevdiğinize bir yüzük takmaya veya bebek sahibi olmayı denemeye hazır olabilirsiniz. Bu Tam Güneş Tutulması aynı zamanda yaratıcı engelleri de ortadan kaldırarak ilham perinizin ortaya çıkıp sizi desteklemesini sağlayacak.

Oğlak: Oğlak burcu için ev onların sığınağıdır. Yılın ilk Güneş tutulması size yaşam durumunuzun sizin için uygun olup olmadığına dair net bir gösterge verebilir. Mevcut konutunuzu seviyorsanız uzun vadeli tadilatlara başlamaya hazır olabilirsiniz. Ancak emin değilseniz sizi yuvanın dışına itecek bir değişiklik meydana gelebilir. Her iki durumda da, bu sonuçta sizi saklanacak en iyi yeri yaratmaya yönlendirecektir. Aile sorunları da devreye girebilir. Örneğin sevdiğiniz birinden haber alabilirsiniz. Veya burnunu sokan bir akrabanızla bağlarınızı kesmeye hazır olabilirsiniz. Eğer bu size iyi gelecek se yapmakta tereddüt etmeyin.

Kova: Yılın ilk Tam Güneş Tutulması şüpheyi, endişeyi ve zihinsel engelleri ortadan kaldırır. Aniden ışığı görürsünüz ve ne yapmanız gerektiğini tam olarak bilirsiniz. Birden fazla seçenek arasında sıkışıp kaldıysanız, ilerleyeceğiniz yol açık olacaktır. Bu Tutulma aynı zamanda yeni maceraların da önünü açabilir. Arkadaşlarınızı toplayın ve yola çıkın. Cesaretiniz varsa Tutulmanın yolunu takip edin. Bu tam da yolculuk tutkunuzun ihtiyacı olan şey olabilir! Akışta ve kabulde kalmalısınız.

Balık: Yılın ilk Tam Güneş Tutulması haritanızın finans sektörüne girdiğinde parasal konularda bugüne kadar sürdürdüğünüz fikrinizi değiştirebilirsiniz. Aniden yeni bir gelir akışı ortaya çıkabilir. Ya da bir anda kâra dönüşecek bir ek iş için dahiyane bir fikir geliştirebilirsiniz. Materyalizme dair eski korkular ortaya çıkabilir. Bunları dönüştürmenin tam zamanı, ne kadar çok kazanırsanız o kadar çok insana yardım edebilirsiniz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Sırp askerleri tarafından 8 bin 372 kişinin acımasızca  katledildiği Srebrentisa katliamı Birleşm

Srebrenitsa Soykırımı BMGK'da

Tarım Kredi marketlerinde hangi ürünler indirimde? İşte 18 - 24 Mayıs fiyatları

Şarkıcı Berdan Mardini dünyaya satıyor! Bir kilosu 14 bin euro

Türk bayrağı New York semalarında! Wall Street'te bayrak çekme töreni düzenlendi