• $33,1952
  • €36,0226
  • 2551
  • 11156.2
5 Temmuz 2024 Cuma

Yengeç Yeni Ayı, 5 Temmuz 2024'te Sirius Geçidi'nin kalbine ulaşacak

Koç: Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar, gökyüzü aileniz arkadaşlarınızla ilişkilerinizin bir hayli önem kazanacağı bir hafta da olduğunuza işaret etmekte. Sorunlarınızı aşmanıza engel olan her türlü durumdan uzaklaşacak ve doğru kararlar alıp başarıyla uygulayacaksınız. Sevdiklerinizle huzuru birliği sağlayacağınız ilişkilerinizin güçleneceği birbirinizin eksiğini artınızla tamamlayabileceğiniz çok özel enerjilerle karşı karşıyasınız. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşmasıyla rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız. Hukuksal sorunları olan Koç'lar aleyhinize olan haksız pek çok konu lehinize dönerek haklılığınızın ispatı ile maddi manevi rahatlayacaksınız. Bekar Koç'lar sizlerde bu dönemde elinizde olmayan sebepler yüzünden biten ilişkinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilir ve sevdiğiniz insanla aşkın galibiyetini yaşayabilirsiniz.

Boğa: Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, gökyüzü başkaları için yaşamayı bir yana bırakıp sizi siz yapan özelliklerinize sahip çıkabilmiş olmanın mükafatını alacağınız özel bir haftayı müjdeliyor sizlere. Sizi siz yapan her şey maddi manevi şans kapılarını aralıyor sizlere. Şimdi size düşen bu olumlu etkileri olabildiğince iyi değerlendirmek olmalı. Hafta boyunca öğrenme gücünüz oldukça yükselecek orijinal fikirleriniz kabul görecek ve kariyer hayatınızda kalıcı işlerin altına imza atabileceksiniz. Bu hafta içinde yatırım fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz cesaretli davranın ve gelen şansı değerlendirin. Özel hayatınızda da geçmişin kırık dökük acıları olumsuzluklar çemberini kırabilmiş olmanın gücü ile tam anlamıyla ardınızda kalıyor. Eş ya da sevgilinizle birlikte alınan olumlu kararlar ilişkinizi çok daha güçlü ve uyumlu bir hale getirecek ve birileri bu durum karşısında hüsrana uğrayacak. Birlikteliğinizin aşk ile huzur bulması el birliğiyle ilişkinizi yıkma çabası içinde olan kötü ruhların çabalarının boşa gittiğini hazmetmekte zorlanmalarına neden olacaktır. Bekar Boğa'lar iş ya da eğitiminiz gereği çıkacağınız yolculuklarla kendinizi sürpriz bir aşkın içinde bulabilirsiniz.

İkizler: Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, gökyüzü maddi manevi rahatlayacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. Özellikle haftanın ilk günleri davranışlarınız başta olmak üzere yaşamınızın yapı taşlarını yeniden yapılandıracağınız kararlar alacağınız özel bir dönem. İş hayatınızda farklı bir alana yönelebilir kendinizi daha iyi imkanlarla ifade edebileceğiniz yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Girişimci olmalı korku ve tereddütlere yenilmeden net kararlar alabilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kararlar almadan son derece iyi düşünmeli öfke ile hırsla pişman olacağınız davranışlar içine girmemelisiniz.

Yengeç: Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, bu hafta hayat yolculuğunuzda zorlukların birikimi sevdiğiniz insanlara öfkeli kırıcı davranışlarla yansıtmamaya dikkat edin. Otokontrolünüzü sağlayın özellikle iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızın ve rakiplerinizin dolduruşuna gelmeyin. Duygusallığınız aşırı alıngan davranışlarınız başınızı ağrıtacak olaylarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli hayatınızda ki sorun ya da olumlu olayları başkaları ile paylaşmamalısınız.

Aslan: Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar, gökyüzü bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Arkadaşlarınızın kendi menfaatleri için sizi zor durumda bırakması olası. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem verin kişisel konular aleyhinize hiç beklemediğiniz şekilde kullanılabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. İş hayatınızda ise olumlu etkiler söz konusu kariyer hayatınızı gölgeleyen etkilerin tamamen ortadan kalkacağı aydınlık bir haftadasınız. Yeni teklifler alabilir cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Değişim enerjisine ayak uydurun ve yeni teklifleri değerlendirmekte elinizi çabuk tutun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ortak arkadaşlarınız yüzünden problem yaşanabilir. Özel yaşamınız size özel olmalı ve başkalarının ilişkinizi bu şekilde sorunlar yaşatmasına izin vermemelisiniz.

Başak: Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar, gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere dikkat çekmekte. Beklediğiniz işe alındınız ya da süregelen işinizde terfi zam yeni bir görev alabilirsiniz. Maddi olarak ta daha iyi enerjilerin olduğu bir haftadasınız. Özel yaşamınızda evli ve ilişkisi devam eden Başaklar, çevrenizde oluşan etkiyle yanılgılar yaşayarak ilişkinizde huzursuzluklar çıkaran taraf siz olabilirsiniz. Bu hafta seyahat planlarınız aksayabilir dikkat gerektiren bir işle ilgileniyorsanız gözünüzden kaçacak ayrıntılar resmi belgelerle ilgili konularda başınızı ağrıtabilir.

Terazi: Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, gökyüzü iş ve eğitim hayatınız da emek verdiğiniz konularda başarılı olacağınız keyifli bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda yeni başlangıçlar fırsatlar karşınıza çıkabilir. Özel yaşamınızda ise karanlık belirsizlik tamamen ortadan kalkıyor. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin ve kararlarınızın arkasında durun. Kısa bir süre önce sizin hatalarınız ya da yeterli çabayı gösteremediğiniz için biten ilişkinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir. Aşk küllerinden yeniden doğabilir.

Akrep: Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, gökyüzü hayata bakış açınızın yenilerek gelişeceği enerjisi yüksek bir haftada olduğunuza dikkat çekmekte. Gezegensel enerjiler ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecek siz yeni bir ilişkinin içinde iseniz doğru insanla birlikte olduğunuzu hissedeceğiniz keyifli gelişmeler yaşayabileceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde geçmişte olan biten pek çok konu gün yüzüne çıkacak ve kafanızda ki soru işaretlerinin ortadan kalkmasıyla keşkelerinizi bir kenara bırakacağınız gelişmelerle karşılaşacaksınız. Bu yaşananlar da sizleri daha güçlü ve daha sağlıklı kararlar almaya yönlendirecek.

Yay: Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, haftaya dostlarınız aracılığıyla iş ve eğitim hayatınızda önemli gelişmelerle başlayabilir ve isteklerinize giden yolda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçen haftanın yorucu ve gergin enerjilerinden sonra gelen bu olumlu enerjiyi hiç kimsenin bozmasına izin vermeyin. Bu hafta dost ve arkadaşlarınızı tamamen birbirinden ayırt edeceğiniz bu iki kavramın ne demek olduğunu anlayacağınız olaylar deneyimleyebilirsiniz. Finansal konularda risk gerektiren işlerle ilgilenmemelisiniz. Hukuki sorunlar ve maddi kayıplar yaşanabilir. Bu hafta bekar Yay'lar aşk hayatınız önem kazanacak geçmişin korku ve kaygılarını bir tarafa bırakmalı ve aşkın sesine kalbinizle cevap vermelisiniz.

Oğlak: Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar, gökyüzü haftanın ilk 3 günü iş hayatınızda tartışmalardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. İşiniz gereği birlikte çalıştığınız iyi niyetli olmayan kişiler bilinçli bir şekilde üzerinize gelebilir. Öfkenize yenilirseniz maddi olarak alacaklarınızdan mahrum kalabilirsiniz çok dikkatli davranın. Bu hafta pek çok şeyi yaşayarak öğreneceksiniz. Alışkanlıklarınızı gelenekçi doğanızı geliştirmek için çabalamalı değişim enerjisine ayak uydurarak maddi manevi kazançlı çıkacağınızın bilincine varmalısınız. Ortaklıkları olan Oğlaklar için iş hayatlarında zorlayıcı etkiler söz konusu. Ortak ya da ortaklarınızdan kaynaklanan hukuksal sorunlar mahkeme gibi konular var ise dikkatli olmalı kontrolü elden bırakmamalısınız. Beklenmedik kararlar sizi derinden etkileyebilir.

Kova: Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, bu hafta yeni bir yere taşınma kiralama gibi konular gündeminize gelebilir ve kolaylıkla bu konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir işbirlikleriyle başarılı işlerin altına imza atabilirsiniz. Kendinize güvenmenin başkalarına bağımlı olmaktan uzaklaşıp seçimlerinizi özgürce yapmanın mükafatı oldukça büyük olacak sizler için. Çalışma hayatınızın fazlasıyla önem kazanacağı bu ay içinde her zamankinden biraz daha yüksek bir tempo yorucu olacak olsa da kazanımlarınız kariyer açısından oldukça dikkat çekici olacak.

Balık: Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, gökyüzü bu hafta iş hayatınızda planlarınızı devreye sokmanız için ruhunuzun güçlü yönlerini ortaya koymanıza yardımcı olacak. Bu hafta arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz özellikle borç alacak meseleleri yüzünden zorlanabilir kıramadığınız bir arkadaşınıza kefil olmanın sorumluluğunu almak mecburiyetinde kalabilirsiniz dikkatli davranın. Merhametiniz başınızı ağrıtmasın. Eski dostlarınız aracılığı yeni bir dünyanın kapılarını aralayabilir. Siz yeter ki girişimci davranın ve olağanüstü güçlü olan sezgilerinize güvenerek ilerleyin. İş ve eğitim hayatınızda yaşanacak bu olumlu gelişmeler kendinize olan güveninizi çok daha güçlü bir hale getirecek. Evli ve ilişkisinde sorunlar olan Balık'lar anlayış bu hafta ilişkinizin gidişatını belirleyecektir.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Esenköy beldesinde kıyıların ve açıklarında çok sıkılıkla görülen yunuslar bu kez drone ile kamer

Yalova'da ortaya çıktılar... Görsel şölen böyle görüntülendi

Ticaret Bakanlığı ekipleri İstanbul'da market ve restoranları denetledi

Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50'nci yılı! TCG Anadolu Gemisi geçit törenine hazır

Kastamonu'da şaşırtan olay! Söğüt ağacının gövdesinde kiraz ağacı büyüdü