• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
6 Ekim 2023 Cuma

Tutulma enerjisinin etkilerini en yoğun hali ile yaşadığımız bir haftadayız

Element yantra, ateş, hava, su, toprak... 4 element ve 7 gezegenin enerjilerini pozitif yönde harekete geçiren bu özel yantra ile yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Güç iktidar başarı ve finansal şansın arttırılması için kullanılan kuvvetli bir yantradır. Fiziksel ruhsal olarak güçlendirdiği gibi başarının kalıcı olmasında da yardımcıdır.

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, gümüş, altın ya da bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

9- 15 EKİM HAFTANIN GÖKYÜZÜ ENERJİLERİ

Bu hafta resmen tutulma sezonu yoğun! Bununla birlikte her türlü çağrışım gelir ve mutlaka olumlu olması gerekmez. Ancak bu kozmik olaylar bizi harekete geçirmek, sarsmak, dönüştürmek için burada. Hazır olduğumuzda astrolojik bilgiyle donanmış olarak bunu işimize yarayacak teknik bilgiye sahibiz. Gölgelerin arasından kelimenin tam anlamıyla farkında, bilinçli ve değişime hazır olarak çıkacağız. Yani, cumartesi günü Terazi burcundaki Tam Güneş tutulması hazırlıklarında, Plüton'un birçok geri giden aydan sonra ileri hareket etmesi var, bu salı günü oluyor. Oğlak burcunun son kritik derecelerinden Kova burcuna yavaş yavaş geri dönecek. Bu, gücümüzü geri kazanmamız, yıkılması gereken son dakika yapılarıyla ilgilenmemiz ve kontrol duygusunu geri almamız açısından büyük bir enerji değişimidir. Ardından perşembe günü savaşçı Mars, kadim evi olan Akrep burcuna doğru ilerliyor. İşte iddialı. O güçlü. O durdurulamaz. Aynı zamanda manyetik açıdan tutkulu ve esrarengizdir. Ve evet eğer öyle düşünüyorsanız, aşk hayatınız çok daha kızışacak. Hiçbir şey ve hiç kimse bizi tam olarak neyi ve kimi istediğimizi elde etmekten alıkoyamaz. Stratejinin gücü de elimizde olacak. Asıl soru şu; tüm bu güçle ne yapacaksın? Mars ve Satürn akıcı, kararlı ve yapılandırılmış bir şekilde buluşacak. Cuma günü üçlü açı, planlarımızı somut bir gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacımız olan tüm yetkiyi bize veriyor; Zaman testine dayanmalarını sağlamaktan bahsetmiyorum bile. Dayanıklılık? Kontrol etmek. Güç? Kontrol etmek. Disiplin? Kontrol etmek.

Şimdi haftanın gerçek muhteşem olayına geçelim. Süper güçlü Yeni Ay, diğer adıyla Güneş tutulması cumartesi günü gerçekleşecek. Bu gösterinin gerçek yıldızı. İlişki odaklı Terazi'de bu tamamen ilişkilerle ilgili olacaktır: romantik ilişkiler, platonik ilişkiler, iş ilişkileri, arkadaşlıklar. Yeniden başlamak, yeniden başlamak için bir şans. Daha dengeli ve eşit bir temel üzerinde başlamak için. Müzakereye davet etmek, tatlı uzlaşma sanatıyla çalışmak. Önümüzdeki birkaç ayda neler olacağını izleyin çünkü büyük olacağı kesin.

KOÇ: Bütün güç sende. Gerçekten. Bakın, savaşçı Mars perşembe günü yönettiği diğer burca doğru ilerliyor (evet, tek değilsiniz, bunu söylediğim için üzgünüm!) Bu, güç sektörünüzü harekete geçirerek bu konu etrafındaki her türlü lezzetli ve karanlık temayı ateşler. Umarım bu sadece yatak odası çeşitliliğini kapsar, ancak asla bilemezsiniz; aynı zamanda finans, kaynaklar, yakınlık ve kırılganlık gibi temalarla da ilgileniyor olabilirsiniz. Bencilliğe kapılmamanız önemlidir. 'Kazanmaya' çalışmadığınızı. Çünkü biliyor musun? İlişkileriniz cumartesi gününden itibaren tüm dünyadaki en önemli şey, Güneş tutulması 'nın bu sektöre inmesiyle birlikte. Hazırlanmak.

BOĞA: Venüs ve Satürn salı günü huzursuz bir karşıt görünümde dans ediyor ve biraz güvensiz bir enerjiyi yansıtıyor. Bu, en çok, özdeğerinizin düşük olduğu duygularına maruz kalabileceğiniz veya hatta sizi biraz soğuk hissettiren etkileşimlere sahip olabileceğiniz hem arkadaşlık hem de romantik ilişkilerinize yansır. Sorun şu ki, sana verilenden çok daha fazla sevgiye değersin. Ancak bunun iki yönlü bir yol olduğunu unutmayın. Almak için vermek gerekir. Arzuladığın sevgiyi göstermelisin. Bu bir risk ama değerlidir. Perşembe günü, Mars'ın ilişkiler sektörünüze girmesiyle birlikte tutku bir kez daha alevleniyor ve bunların hepsi zevkli bir yoğunlukta kayboluyor.

İKİZLER: Bu hafta kendinize şunu sorun: Size ne keyif veriyor? Cildinizin karıncalanmasına ne sebep olur? Kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayan şey nedir? Bir sevgili mi? Bir tutku mu? Gizli, ezoterik bir hobi mi? Artık bu şeyleri sır olarak saklamaya gerek yok. Güneş Tutulması, doğum haritanızın bu neşe sektöründe ortaya çıkıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde, tüm şekil ve formlarda, çok fazla sevgi deneyimlemek üzeresiniz. Konsept bu haftanın anahtar kelimesi... Bir fikir, bir çocuk, yaratıcı bir proje anlayışı. Kendinizi sürece teslim edin. Salı gününün enerjileri, Plüton derin tutkular sektörünüzde ileri doğru yönelirken, size bir şeyleri gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz itici gücü verecektir.

YENGEÇ: Cumartesi gününün kozmik enerjisi seni bir döngüye sokabilir, o yüzden sıkı tutun canım. Özellikle değerli aile alanında ortaya çıkan bir yara olabilir. Onunla kal. Kaçmayın. Yara da merhemdir. Cumartesi günkü Tutulma bu sektörde ortaya çıkıyor ve beraberinde yeni, taze bir başlangıç getiriyor. Uzlaşma çok daha kolay gerçekleşecek. Çalışanlarınızla bir orta yol bulmak zevkli ve gerekli hissettiriyor. Zaman alacak ama güvenin. Sadece güven. Ayrıca etrafınıza bir bakın ve içinde olmak istediğiniz fiziksel alanın bu olup olmadığını dikkatlice düşünün. Değilse, değişim yaratmaktan sorumlu olan sizsiniz.

ASLAN: Tutulmalar sizin için önemlidir. Neden? Çünkü bunlar sizin yöneticiniz olan Güneş'i içeriyor. Bu nedenle, bu kozmik olaylar sırasında büyük, büyük değişimler beklemek oldukça doğal ve gereklidir. Özellikle bu, önümüzdeki aylarda zihniyetinizi ve bazı şeyler hakkında düşünme veya iletişim kurma şeklinizi değiştirir. Ayrıca mentorluğunuzu, rehberliğinizi veya danışmanlığınızı gerektiren bir role de adım atabilirsiniz. Buna fazlasıyla hazırsınız, bu yüzden kendinizden en ufak bir şüphe duymanıza izin vermeyin. Kuşkusuz, bu hafta başınızı döndürebilecek başka olaylar da yaşanıyor. Ama çabuk iyileşeceksin. Güven.

BAŞAK: Salı o kadar da hoş gelmiyor. Ancak enerji oyalanmayacaktır, o yüzden buna inanmayın. Elbette, kendinden şüphe duyma duyguları ortaya çıkıyor. İlişki sorunları ortaya çıkabilir. Belki kendinizi biraz yalnız, ihmal edilmiş, sevilmemiş hissediyorsunuz. Ama bunların hepsi kendini daha da çok sevmen için bir davet tatlım. Bu geçtikten sonra kendinizi çok daha istikrarlı hissedeceksiniz. Perşembe günü Mars'ın bu sektöre girmesiyle yaratıcılığınız tüm gücüyle geri dönüyor ve oyundaki diğer enerjilerin bir kısmının hafifletilmesine yardımcı oluyor. Ve eyleme geçirmek isteyeceğiniz çok sayıda stratejik fikriniz olacak. Değerler sektörünüzde cumartesi günkü Güneş tutulması geldiğinde, gelirinizi, kaynaklarınızı nasıl artıracağınız ve mevcut becerilerinizi nasıl geliştireceğinizle ilgili her türlü parlak düşünceyle yükseklerde uçuyor olacaksınız.

TERAZİ: Peki, peki, büyük bir haftan gelmiyor mu? Kendi burcunuzda gerçekleşecek bir Güneş tutulması hafife alınmamalıdır. Bu, paketi açılmaya ve kutlanmaya hazır dev bir kozmik doğum günü hediyesi gibidir. Bakın, aynı zamanda yoğun da hissedeceksiniz; buna hiç şüphe yok. Ve siz klasik olarak kararsız olduğunuz için, isteğe bağlı olarak sizin için mevcut olan ve olacak olan her şeyle birlikte zil sesinin içinden geçiyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Fazla düşünmeyin. Artıları ve eksileri listenizi yapın. İnsanlarla konuşun; ancak tutulmaların, sizin ağır yükü kaldırmanıza gerek kalmadan size bir şeyler getirmenin sihirli bir yolu olduğunu bilin.

AKREP: Kadim gezegen yöneticiniz Mars, perşembe günü kendi burcunuza doğru ilerliyor. Evet bebek! Tam iki yıldır bunun gerçekleşmesini bekliyordunuz ve sonunda geldi. Şimdi, en çok değer verdiğiniz hedefleriniz nelerdir? Gelecek yıllarda en çok başlatmak ve ortaya çıkarmak istediğiniz şey nedir? Seni teşvik edecek yaklaşık iki ay boyunca bu enerji var, bu yüzden aceleye gerek yok. Aslında, cumartesi günkü Güneş tutulması'nın son sektörünüzü aydınlattığını düşünerek, önce biraz temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Eylem planınıza daha net ve anlamlı bir şekilde ilerleyebilmeniz için nelerden vazgeçmeniz gerekiyor?

YAY: Salı günü Plüton'un değerler sektörünüzde ileri hareket etmesiyle zorlu bir kozmik an yaşanıyor. Ama üstesinden gelemeyeceğin bir şey değil. Aslında, tüm güvensizliklerden ve korkulardan kurtulduğunuzda, daha tam anlamıyla size ait bir role adım atabileceğinizi görebilirsiniz. Çalışmak gerekecek; yıllar süren koşullanmayı çözmek hiçbir zaman kolay değildir; ama en azından bu bir başlangıçtır. Tutulma enerjisi sosyal sektörünüzü ve arkadaşlık alanınızı aydınlatarak önümüzdeki birkaç ay içinde yeni ağlar oluşturmak için sihirli bir fırsatı davet ediyor. Ulaşmanız gereken bir denge olacak; belki de eski ile yeni arasında bir denge. Ama bu da üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değil.

OĞLAK: Salı günü Plüton burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Kendisi uzun süredir geri harekette olduğundan işlerin yeniden ilerlemesine fazlasıyla hazırsınız. Bu sefer yenilenmiş bir amaç ve güç duygusuyla ilerliyorsunuz. Önümüzdeki aylarda gerçekleştirmeniz gereken çok şey var ve bunların farkındasınız. Bu son çaban bebeğim, o yüzden elinden geleni yap. Parmaklarınızın ucunda muazzam bir güç var. Akıllıca kullan. Son birkaç yılın draması ve krizi yakında sona erecek ve size tamamen yeni, değişmiş, gelişmiş bir insan bırakılacak.

KOVA: Perşembe gününden itibaren, kariyer sektörünüz Mars'ın hareketiyle büyük miktarda enerji alıyor, bu yüzden kendinizi güçlendirin. İki yıldır ilk kez bu tür bir destek alıyorsunuz. Yanınızda yalnızca fiziksel güce değil, aynı zamanda stratejiye, planlama gücüne ve hırsa da sahip olacaksınız. Temel olarak, sen müthişsin. Ve evet, bazıları bunu korkutucu bulabilir. Yalnızca gücünüzü idare edebilen (ve kutlayabilen!), liderliğinizden ve kararlılığınızdan korkmayan kişilerle çalışın. Aksi halde çatışmaya girebilirsiniz. Üstelik eğitim sektörünüz de Güneş tutulması tarafından ateşleniyor ve öğrenme, genişleme, seyahat etme ve büyüme fırsatlarını beraberinde getiriyor.

BALIK: Salı günü kendinizi her zamankinden biraz daha güvensiz hissedebilirsiniz. Bu güvensizliği ilişkilerinize yansıtmayın. Bunu hak etmiyorlar. İçinize dönün ve ihtiyacınız olan tüm sevgiyi kendinize verin. Bu sizde var, bebekler. Derin tutkular sektörünüzde Cumartesi günkü Güneş Tutulması ile oyun oynayan hassas bir güç dinamiği var, ancak mükemmel orta yolu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu bir sevgili veya iş ortağıyla olabilir, ancak kim olursa olsun, görev yalnızca biriniz için değil ikiniz için de neyin işe yaradığını keşfetmektir. Bu, kırılmaz bir bağ kurmanıza yardımcı olacaktır.

<p>Kocaeli'nin Gebze ilçesinde palet fabrikasında çıkan yangına müdahale ediliyor.</p><p>Barış Mahal

Kocaeli'de palet fabrikasında yangın çıktı

Gazze güneş batmadan karanlığa gömülüyor... İşgalci İsrail'in durmayan vahşeti

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı

Rıza Çalımbay ve İsmail Kartal tercihini yaptı! İşte dev derbinin 11'leri...