• $28,9114
  • €31,2622
  • 1876.7
  • 8057.42
21 Temmuz 2023 Cuma

Temmuz Ayı Enerjilerini Selenit Kristali İle Şifalandırın

Temmuz 2023, Ay Düğümlerinin burç değiştirmesi ve Venüs'ün geri hareket etmesiyle yoğun bir ay her birimiz için. Tüm bu kozmik enerji, yılımızın enerjisinde bir dönüm noktası oluşturur. Daha fazla sabra ihtiyacımız olduğunu görebiliriz ve durup düşünme isteğimiz artabilir. Temmuz ayı enerjilerini Selenit kristali ile dengeleyebiliriz. Seleniti işlenmemiş kaya olarak ev ve iş yerlerimizde kullanarak bereketi huzuru iletişimi güçlendirmekte faydalanabiliriz.

AYIN ENERJİSİ VE ŞİFASINI BARINDIRAN SELENİT KULLANIMI FAYDALARI

Işıldayan bir Selenite kristalinin içinden parlak, ışıltılı bir ayı görün ve gümüş kanatları ve hilal tacıyla altın günü gümüşi geceye dönüştürmek ve içindekilere rehberlik edip korumak için ışıltılı bir arabada gökyüzünde dolaşan güzel Ay Tanrıçası Selene'ye bakın: Karanlık. Antik kültürler, Ay'ı simgelemek için birkaç tanrıçayı adlandırırken, Yunanlılar Selene'nin Ay'ın kendisi olduğuna inanıyorlardı. O, tıpkı kristali gibi, huzuru, kutsamayı, sevgiyi ve ışığı bünyesinde barındırır.

Selenite, kristallerinin sağladığı şeffaflık ve ruhani parlaklıkla ünlüdür. Ay gibi, içinde bulunduğu herhangi bir ortama saf bir beyaz ışık demeti yansıtır ve ışık ile madde arasındaki yerde ikamet eden sıvı Ruh Işığını içerdiğine inanılır. Selenite derin bir huzura ilham verir ve Taç ve Yüksek Taç Çakraları açmak, temizlemek ve aktive etmek için neredeyse tüm taşları aşan ince, yüksek frekans ve yoğunlukta bir enerji taşır. Meditasyon, manevi çalışma ve kadim bilgelik ve bilgiye bağlanmak için idealdir ve kişinin ruh rehberlerine ve melek alemine erişmek için en iyi kristallerden biridir.

"Selenit eski bir kristal olsa da, dünyadaki yeni titreşim için en güçlü olanlardan biridir ve tüm varlıkların daha büyük hayrına uyumlanmıştır."

Bir bireyin Işık Bedenine erişmek ve onu topraklamak ve kişiyi Benliğin daha yüksek seviyelerine açmak için güzel bir araçtır. Aklın ve zihinsel güçlerin ilerlemesi için, özellikle benzer düşünen insanlar arasında telepatik iletişim geliştirmek için oldukça etkilidir. Selenite'nin bilgiyi kendi yapısında tutma yeteneğine sahip olduğu düşünülür ve en iyi telepatide bir kişinin kristale bir düşünce veya mesaj göndermesi tarafından kullanılır, bu daha sonra ikinci bir kişi tarafından ayarlanıp alınabilir. Aynı zamanda, onun varlığında meydana gelen ve dünyanın kendi kayıtlı tarihini doğrusal işaretleri içinde tutmakla tanınan bir durumun gerçeğini araştırmak için de kullanılabilir.

KOÇ BURCU

Güneş Aslan'a girerken, kendisini canlı, uyanmış ve tüm gücüyle hisseder. Güneş, yaşam gücü enerjimizi temsil eder; eşsiz ışıltımızı ve bağımsız kıvılcımımızı veren şey budur. Bağımsızlık burcu olarak, gerçek benliğinizin parlamasına izin vermek için mükemmel bir noktadasınız. Bu, fikirlerinizi masaya yatırmanız, yarattıklarınızı başkalarıyla paylaşmanız ve üzerinde çalıştığınız projeleri dünyaya yaymanız için harika bir zaman olacaktır. Ancak, kozmik gökyüzümüze akan artan miktarda geriye dönük enerji ile, işleri tamamlama noktasına getirmek için çetin bir mücadele veriyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Geri dönüp çözdüğünüzü düşündüğünüz şeyleri gözden geçirmeniz gerekebilir veya alternatif olarak proje tamamlanmış olabilir ancak onu bir sonraki aşamaya taşıyacak bazı son rötuşlar eksik olabilir. İçinizdeki ateş bir an önce sönmek isterken, zaman ayırıp her şeyin tam istediğiniz gibi olmasını sağlamak faydalı olabilir.

BOĞA BURCU

Venüs yönetici gezegeninizdir ve Güneş Aslan burcuna geçtiği gün, Venüs geri hareketine geçer. Venüs, 3-4 Eylül'e kadar geri harekette kalacak, bu nedenle bu, önümüzdeki aylarda sizin için bir tema olacak. Venüs Retrosukalbi iyileştirme, kalbi uyandırma ve öz-değer duygularımızda gezinme zamanıdır. Değerlerimiz de gözden geçirilmek üzere gündeme gelebilir ve önceliklerimizi ve kabul etmeyi seçtiğimiz şeyleri yeniden düzenleme ihtiyacı duyabiliriz. Venüs yönetici gezegeniniz olduğu için, onun hareketleriyle çok uyum içindesiniz ve bu nedenle, geri hareketinin enerjisiyle çok uyum içindesiniz. Bunun diğer tarafından daha uyanmış bir kalple ve belki de daha güçlü ilişkilerle çıkmayı bekleyin. Venüs Retrosu, parayla ilgili sorunları ve paranın öz-değer duygularınızla nasıl bağlantılı olduğunu da tetikleyebilir. Aslan Güneşi'nin altında, kendinizi neşe, rahatlık ve tatmin duyguları yaratmak için savurganlık yapmak veya harcamak için cazip bulabilirsiniz. Ve bunda yanlış bir şey yokken, Aşırıya kaçmamaya veya harcayabileceğinizden daha fazlasını harcamaya dikkat etmeniz önemli olacaktır.

İKİZLER BURCU

Aslan Sezonu, Venüs'ün geri hareketini durdurduğu gün olan 22 Temmuz'da başlıyor. Venüs Retrosu, ilişkilerimizde kalp iyileşmesi, kalp uyanışı ve derinleşme zamanıdır. Ama senin için İkizler, bu işin çoğunun ilişkilerinde nasıl iletişim kurmayı seçtiğinde ortaya çıktığını görebilirsin. Aklınızda iletişim konuları olabilir ve kendinizi bir yakınınızla rahatsız edici bir konuşma yapma ihtiyacı duyarken bulabilirsiniz. Alternatif olarak, kendinizi belirli iletişim biçimlerinin veya kalıplarının ve bunların ilişkilerinize nasıl yardımcı veya zarar verebileceklerinin daha fazla farkına varırken bulabilirsiniz. Kiron Yaralı şifacı olarak bilinen asteroit, 23 Temmuz'da Venüs'ten sadece bir gün sonra geri hareket ediyor. Chiron Retrograde, eski yaraları yüzeye çıkarabilir ve bu zor olabilse de, bu diriliş bize ne kadar güçlü ve yetenekli olduğumuzu hatırlatmak için yakıt olarak kullanılabilir. En kötü günlerimizin hepsinden kurtulduk ve hala buradayız! Chiron bize şifa yolculuğumuzu göstermek istese de bunu kutlamamızı da istiyor.

YENGEÇ BURCU

Güneş, zodyakın sizin köşenizden yeni çıktı, ancak belki de hala ışınlarının sıcaklığını hissediyorsunuzdur. Güneş yoluna devam ederken yolunuzu aydınlatarak önünüzde ne olduğu konusunda size daha fazla netlik verebilir. Yılın geri kalanının sizin için nasıl görüneceği veya ilerlemek için neye odaklanmak istediğiniz hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Venüs retrosu22 Temmuz'da Leo Sezonunun büyük bölümünde şovu çalacak. Kozmik hava yollarına hakim olacak ve ana odak noktamız olacak. Venüs Retrosu kalp meselelerini karıştırabilir, kalp şifalarını ve kalp uyanışlarını aktive edebilir. Hassas bir su burcu olarak, özellikle Aslan Sezonunun ilk birkaç haftasında, kalbinizin kıpır kıpır. İlişkilerinizle ilgili sorunlar sizin için ortaya çıkabilir veya kendi ilişki dramını yaşayan bir arkadaşınıza rehberlik etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hassas bir Yengeç olarak havadaki kalpleri iyileştiren enerjileri hissedeceksiniz ve onlardan kaçmak zor olabilir! Bunalmış hissetmeye veya size ait olmayan enerjileri almaya başlarsanız, kristallerle çalışmak biraz rahatlama sağlayabilir.

ASLAN BURCU

Doğum Günün Kutlu Olsun ve Sezonunuza Hoş Geldiniz! Güneş köşenizde parlıyor, sizi dolduruyor ve şarj ediyor. Güneş'in Aslan burcuna geçmesi sizin için adeta bir yeniden doğuş anı olacak, yeni bir başlangıç yapmanıza ve odağı kendinize geri getirmenize rehberlik edecek. Etkileri geliştirilebileceğinden, Güneş burcunuzdayken kişisel bakım ve kendini sevme için zaman ayırmak her zaman iyi bir fikirdir! Venüs de Güneş'in burada hareket ettiği gün Aslan'da geri hareket halindedir. Bu, bazı güçlü kalp merkezli enerjiler sağlar! Zaten kalbiniz tarafından yönlendiriliyorsunuz, bu yüzden Venüs Retrosu geçiriyorsunuz burcunuzda gerçekten kalp meselelerini yüzeye çıkaracak. Kaçış olmayacak; kalbinin bir mesajı varsa, biraz ilgiye ve şifaya ihtiyacı varsa, kendini belli eder! Aşka sevgiye emek verme zamanındasınız.

BAŞAK BURCU

Aslan Mevsimi geldiğinde, bir son ve doruk duygusu hissetmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızdaki bir bölümün sonuna gelmiş ve yeni bir şeye hazırlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, Güneş Aslan burcundan ayrıldığında, zodyakın sizin köşenize gelmesidir! Güneş'in burcunuzda olması bir yeniden doğuş duygusu getirir, bu nedenle bu yeniden doğuş ortaya çıkmadan önce kendinizi bir kapanış noktasına ulaşırken bulmanız mantıklıdır. Güneş'in Aslan burcuna girdiği gün, Venüs de geri hareket halindedir. Venüs Retrosuher 18 ayda bir gerçekleşir, bu da bu enerjiyi nadir ve çalışmak için özel kılar. Venüs Retrosu, kalp meselelerini karıştırabilir, ilişkilerimizi ve sevgiyi nasıl alıp verdiğimizi sorgulamamıza rehberlik edebilir. Bu süre zarfında ilişki sorunları genellikle bir tema olabilir, ancak kendimizi para ve kişisel değerlerimizle ilgili sorunlar üzerinde çalışırken de bulabiliriz. Venüs Retrosu sizin için ne getirirse getirsin, muhtemelen çok fazla öz sevgi ve sabır gerektiren bazı kalp iyileştirme çalışmaları olacaktır. Kendine değer verme duygunuzu güçlendirmek, ortaya çıkan sorunları çözmenize de yardımcı olabilir.

TERAZİ BURCU

Güneş Aslan burcuna geçerken yönetici gezegeniniz Venüs gerilemeye başlar. Venüs Retrosu, kalbin iyileşme ve kalp uyanışı zamanıdır. Geçmiş ilişki sorunlarını karıştırabilir ve para, öz değerimiz ve gerçekten değer verdiğimiz şeylerle ilgili sahip olabileceğimiz güvensizlikleri vurgulayabilir. Venüs 3-4 Eylül'e kadar geri harekette kalacak, bu nedenle önümüzdeki birkaç ay boyunca bu sizin için bir tema olacak. Kalbinizdeki yaraları ayıklamak rahatsız edici ve biraz acı verici olsa da, diğer taraftan sizin için gerçekten önemli olan ilişkilere ve değerlere daha derinden bağlanmaya hazır olacaksınız. Ağustos ayına girerken Kova Dolunayı ile karşılanıyoruz.. Kendinizi bazı ilişki sorunları üzerinde çalışmaya ve hayatınızdaki sevgiyi alıp vermeyi yeniden değerlendirmeye ihtiyaç duyarken bulabilirsiniz. Ancak tüm Yeni Aylar, geçmişi silip yeniden denemek için birer fırsattır. Onlar yeni bir var olma biçimine açılan bir penceredir, bu yüzden kim olmak istediğinizi düşünün, en yüksek versiyonunuzun ne yapacağını düşünün ve sonra bunu kendiniz için yaratmak için adımlar atın.

AKREP BURCU

Güneş Aslan burcuna geçerken, Venüs de yeraltı dünyasına inerek kalbimizin derinliklerine doğru yolculuğuna başlar. Venüs Retrosu kalp meselelerini tetikleyebilir, ilişkilerimizle ve hayatımızda sevgi alıp vermemizle bağlantılı yaraları iyileştirmemiz, onarmamız ve ele almamız için bize rehberlik edebilir. Eylül başında Venüs yolculuğundan çıktığında, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda, kendimizi daha hafif, daha uyanmış ve daha uyumlu hissediyor olabiliriz. Bunu akılda tutarak, özellikle Temmuz ayının sonunda başınıza gelen her şeyin bu gönül merkezli çalışmayla bağlantılı olduğunu bilin. Rehberlik için kalbinize geri dönmeye çalışın ve içinden geçtiğiniz her şeyin sizi daha derin bir sevgiye bağlamak için olduğunu hatırlayın. Venüs Retrosu, öz-değer duygularımızla ilgili konuları da karıştırabilir. Bazen hak ettiğimizden daha küçük bir hayat yaşamamız için bizi kandırabilen zihninizin daha ince düşüncelerine de dikkat etmeniz önemli olacaktır.

YAY BURCU

Aslan Mevsimi, geriye dönük enerjiyle doludur, bu da kendimizi biraz halsiz ve motivasyonsuz hissedebileceğimiz anlamına gelir. Aklımız geçmişte kalmış olabilir ve şimdiki zamana ilerlemekte zorlanabiliriz. Görünüşe göre Evren, ilerlemeden önce gözden geçirmek ve yeniden değerlendirmek için zaman ayırmamızı istiyor. Aslan Mevsimi Venüs Retrosu ile başlar. Venüs ilişkilerin, güzelliğin, değerlerin ve paranın gezegenidir. Gerilemeye durduğunda, içinden geçmemiz gereken geçmiş kalp sorunlarını tetikleme eğilimindedir. Venüs Retrosuöz-değer duygularımızla bağlantılı ilişki sorunlarını da tetikleyebilir. Kalbimizi iyileştirmek ve gerçek içsel özümüzle bağlantı kurmak için güçlü bir zaman olacak. Venüs, bizim için amaçlanan sevgiyi alıp alabilmemiz için dünyada özgün ve kendimize sadık hareket ettiğimizden emin olmak istiyor. Venüs Retrosunun ardından, Chiron da ertesi gün 23 Temmuz'da retroya giriyor. Yaralı şifacı olarak bilinen bir asteroittir. Geri giden Venüs kadar güçlü olmayacak olsa da, dolaşımdaki şifa enerjisini ikiye katlayacak. Görünüşe göre, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda, gerçekten iyileşmek için yönlendiriliyoruz. Ağustos'a girerken, 1'inde Kova Dolunayımız var. Bu Dolunay, içeri akan güçlü şifa enerjisi dalgasını destekliyor gibi görünüyor ve salıverme ve temizleme fırsatı sağlayacak. Üzerimize yük olan bir şey varsa, kurtulmak istediğimiz bir şey varsa bu Dolunay, onu bırakmamız için bize son kez baskı yapacak.

OĞLAK BURCU

Güneş, Aslan burcunda olmayı sever. Aslan'da en parlak şekilde parlayabilir ve hepimizin içinde yaşayan içsel ışığı etkinleştirebilir. Bu nedenle Aslan Mevsimi, tutkularınızın peşinden gitmek, içinizdeki ateşi ateşlemek ve sizi hayata karşı heyecanlandıran bir şeyler yapmak için her zaman iyi bir zamandır. Bunun büyük veya görkemli bir şey olması gerekmez; aslında işleri basit tutmak size en çok yakışacak. Güneş Aslan burcuna geçerken, Venüs geri hareket halinde. Venüs Retrosukalbin iyileşme ve kalbin uyanış zamanıdır. Kalp meselelerini karıştırabilir, ilişki yaralarını ve derinden güvensiz hissettiğimiz yerleri harekete geçirebilir. Venüs Retrosu kesinlikle kalp seviyesinde derin bir iyileşme gerektirebilir ve bu size karşıt görünebilir. Bir Oğlak burcu olarak, olayları gerçekten hissetmek yerine mantıklı bir şekilde ortadan kaldırma eğiliminiz var. Bu Venüs Retrosu altında, gerçekten hissetmek için alan açmanız sizin için önemli olacak. Sorunlarınızı 'düşünmek' veya bir elektronik tablo üzerinde haritalandırmak yeterince iyi olmayacak, bu gerileme sizi gerçekten bedeninize adım atmaya ve hissetmeye çağırıyor. Venüs Retrosu, öz-değeriniz ve parayla olan ilişkiniz ile ilgili sorunları da tetikleyebilir. Yeterince derin bakarsanız, ikisi çok sık iç içe geçmiş durumda. 16 Ağustos'taki Aslan Yeni Ayı, Venüs Geriye dönük enerjilerini aktive etmeye yardımcı olacak, bu nedenle, bu Yeni Aya kadar onu zaten hissetmiyorsanız, Evrenin yolunuza hangi dersleri göndermeye çalıştığına dair bir fikriniz olmalıdır.

KOVA BURCU

Aslan burcun çarkında karşınızda durur, bu nedenle her zaman onun enerjisine bağlı hissedeceksiniz. Aslan Mevsimi başlarken, Venüs geri hareket ederek kalplerimizin derinliklerindeki yolculuğuna başlar. Venüs ilişkilerimizle, öz-değer duygularımızla ve aşk meseleleriyle bağlantılıdır. Venüs olarak geriye doğru hareket ederse, bu alanlarda temizlenmek üzere gelen yaralar bulabiliriz. Bir ilişkide kendimizi zorlanmış hissedebiliriz veya sevgi verme ve alma konusunda sahip olduğumuz tüm engelleri fark etmeye başlayabiliriz. Eski ilişki kalıpları, hatta belki de eski bir ilişki bir şekilde hayatımıza geri dönebilir ve bizi çözülmemiş veya gömülü kalmış sorunları çözmeye sevk edebilir. Venüs Retrosu, esasen kalplerimizle daha derin bir bağlantı kurma zamanıdır ve bu genellikle bizi sıkıştıran acılardan, tıkanıklıklardan ve travmalardan biraz kurtulmayı gerektirir. Venüs Retrosu ile birlikte, yaralı şifacı olarak bilinen asteroid Chiron da 23 Temmuz'da retro pozisyonuna geçecek. Bu Retrograde o kadar güçlü değil ama hissedeceğimiz şifa enerjisine katkıda bulunacak. Ağustos ayına girerken, Kova Dolunayı ile karşılanıyoruz - sizin Dolunayınız! 1'ine düşen bu Dolunay, psişik duyularınızı harekete geçirecek ve sizi parlak ışığıyla yıkayacak. Ay burcunuzdayken yılın özel zamanıdır ve onun enerjisinin akışını alabilirsiniz. Kova Dolunayı aynı zamanda inanılmaz derecede iyileştiricidir, bizi kendimiz olmaktan özgür hissetmemizi engelleyen her şeyi üzerimizden atmamıza ve salıvermemize yardımcı olur. Bu enerjiyi almak için doğrudan sıradasınız, bu yüzden onu korkuları, kaygıları ve artık ihtiyacınız olmayan şeyleri yıkamak için kullanın. Bu Dolunayın ardından, Bu enerjiyi almak için doğrudan sıradasınız, bu yüzden onu korkuları, kaygıları ve artık ihtiyacınız olmayan şeyleri yıkamak için kullanın.

BALIK BURCU

Güneş, Aslan burcunda olmayı sever. Aslan'da Güneş en güçlü halindedir, parlak bir şekilde parlar ve en yüksek ve en gerçek benliklerimizi aydınlatır. Güneş Aslan'a girerken, Venüs yeraltı dünyasına girer ve 3 Eylül'e kadar geri hareket eder. Venüs Retrosu, kalbin iyileşme zamanıdır. Eski yaraları, ilişki sorunlarını ve güvensizlik duygularını harekete geçirebilir. Venüs Retrosu aslında bizim daha derin aşka açılan portalımızdır ve bizim işimiz o yere ulaşmamızı engelleyen engelleri kaldırmak olacaktır. Venüs istasyonlarının geri hareketinden sadece bir gün sonra Chiron, yaralı şifacı olarak bilinen bir asteroittir ve gerilemesi muhtemelen deneyimleyeceğimiz şifa enerjisini ikiye katlar. Görünüşe göre evren gerçekten kendimizi sevmemiz, kendimize karşı nazik olmamız ve gerçek benliklerimizi daha fazla ortaya çıkarabilmemiz için katmanları soymamız için bize rehberlik ediyor. Bu şifa yolculuğuna çıkmak rahat olmayabilir, ancak görünen o ki, kozmik gökyüzü bizi bu yolda yürümeye teşvik ediyor, varış noktasının bizi ancak daha büyük sevgiye götürebileceğini bilerek. Ağustos ayına girerken, 1 Ağustos'ta Kova burcunda Dolunay var. Bu aslında Ağustos ayındaki iki Dolunaydan ilki. İkinci Dolunay Mavi Ay olacak ve burcunuzda olacak! Bu çok özel bir Dolunay – bildiğiniz gibi Mavi Aylar nadirdir!

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay DEVİ

<p>İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ülke genelinde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Mengene-2 Operasyonu'n

Bakan Yerlikaya duyurdu! Ülke genelinde eş zamanlı operasyon

İşgalci İsrail Batı Şeria'da ablukaya devam ediyor... Cenin Mülteci Kampı'na baskın

300 bin TL ile 350 bin TL arası! İşte adeta teklif yağan ikinci el otomobil modelleri…

Anadolu kökenli 41 eser Türkiye'ye dönüyor... Yurtdışına yasadışı yollarla kaçırılmışlardı