• $16,7832
  • €17,4971
  • 976.051
  • 2443.77
10 Mayıs 2019 Cuma

Mayıs ayının bizlere mesajı

Sizi siz olduğunuz için seven sözünüze değil, özünüze kıymet veren sorgulamayan ‘acaba’lara düşmeyen başkalarının etkisinde kalmadan sizi olduğunuz gibi kabul eden, yüreğini sevgisini her şartta her koşulda cesurca ortaya koyan, yolunuzu, yolu bilen, hesap kitap yapmayan, mert insanları kırmayın.

Kendi güvensizliklerinizle güvenilir olanları sorgulayıp küstürmeyin, taşlaştırmayın.

Sevgiyle beslenen kalplerin, katili olup sabrı emeği, aşkı, cesareti, güveni, mücadeleyi öldürmeyin.

Üzülürsünüz kıymet görürken kıymet bilin, sevilirken sevmeyi sahip çıkmayı bilin.

Teknolojinin nimetlerinden faydalanıp engelle sil demekle susturamazsınız. Vicdanlarınızı yok sayamazsınız. Kalbinizi de, sevginizi de, özlemlerinizi de, kaybetmeden önce korkmadan sevin sahiplenin.

Sevmek akıl değil, yürek işidir. Unutmayın. Sevgi, sağlık ve zaman kaybedildiğinde kazanımı olmayan en büyük zenginliklerdir.

Kaybedilmişliklerden uzak, kazanımlarınızın maddi manevi arttığı, şahane aşk, sevgi, güven dolu bir ay olsun sevdikleriniz ve sevenlerinizle mayıs.

KOÇ

İş ve eğitim hayatınızda engeller yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz ve ayrıca sağlıkla ilgili konular sizleri zorlayabilir. Evli ve ilişkisi devam eden Koç’lar romantizm yaşayacak.

BOĞA

Yaklaşık 2 aydır devam eden içsel sıkıntılarınızdan kurtulacağınız güçlü enerjiler hakim. Korkularınız sona eriyor. İç huzurunuzu yakalamış olmanız sizleri pek çok konuda rahatlatacak. Aşka emek vermenin mükafatını aşkla alabileceksiniz.

İKİZLER

Bu hafta dikkat etmeniz gereken konuların başında aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerektiği olacaktır. Bu durum sizleri kısa süreli endişelendirse de iyi sonuçlarla karşılaşmanız aile ilişkilerinizi daha güçlü hale getirecektir.

YENGEÇ

Haftanın ilk günü ruhsal olarak enerjiniz düşük olabilir pek çok konuda endişeleriniz gerçek olabilir dikkatli olun! Bilmediğiniz işlere yönelmekten yatırımlardan ikili ilişkilerde tam olarak bilmediğiniz konular ve işlerden uzak durmalısınız.

ASLAN

İş hayatında kazancın artmasını sağlayacak etkilerle karşı karşıyasınız. Hakkınızı aradığınız hukuki bir davanız istediğiniz gibi neticelenmesiyle sevinebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gibi düşünceniz varsa gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞAK

Ek bir iş aracılığıyla gelirlerinizde artış elde etmeniz mümkün. Uzun vadeli finansal yatırımları gerçekleştirebilir, elden çıkarmak istediğiniz gayrimenkullerinizi kârlı bir şekilde satabilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacaksınız.

TERAZİ

İş hayatınızda resmi işler hukuki konularla ilgili her şeye karşı kontrollü olmalısınız. Hafta boyu işiniz gereği sürpriz seyahatler gerçekleştirebilir ek gelirler edebilirsiniz. Bu hafta dostlarınız vesilesiyle araç veya mülk satın alabilirsiniz.

AKREP

İş hayatınızda önemli anlaşmalar yapabilme fırsatı elde edebilirsiniz. Finansal gelirlerinizde yaşanacak rahatlamalarla biriken borçlarınızı kapatarak, sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işbirlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

YAY

Gizliliğe önem verin ve değerlendirmelerinizi yaparken fikir alışverişlerinde bulunduğunuz kişilerin güvenilir olmasına dikkat edin. Özel yaşamınızda ise sevgi ve evlilik hayatı için oldukça olumlu enerjileri barındırmakta.

OĞLAK

Haftanın ilk günlerinde eş ya da sevgilinizle kıskançlıklar yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Karşılıklı kırıcı bir tutum içinde olmamaya dikkat etmelisiniz. Yatırım planlarınızda adımlarınızı dikkatli atın.

KOVA

İş ve eğitim hayatınızda parlak zekanızı konuşturmanız gereken enerjiler hakim. Hızlı düşünmeli hızlı kararlar almalı ve iş hayatınızı orijinal fikirlerinizle zenginleştirmek için çabalamalısınız.

BALIK

İş hayatınızda yaptığınız tüm çabaların karşılığını alacaksınız. Arkadaşlarınızla finans ile ilgili bir anlaşmazlık yaşadıysanız bunu çözümlemeye çalışın. İş ve özel yaşamınızda yeni kararlar alabilirsiniz.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı

Yumurtayı sirkenin içinde bekletirseniz! Sonucu sizi çok şaşırtacak

Duvarın içinden gelen seslerin kaynağını öğrenince gözlerine inanamadı