• $9,5008
  • €11,0535
  • 550.259
  • 1519.25
8 Mayıs 2020 Cuma

Mayıs Ayı, Akrep Süper Dolunayı ve Gezegen geçişleri

7 Mayıs 2020 Akrep burcunda Süper Dolunay gerçekleşti. Akrep Dolunayı, bir dönüşüm zamanını temsil ettiği için her zaman güçlü bir aydır. Akrep, Süper Ay'ın ışığı altında, yaşamlarımızda ve çevremizdeki dünyada değişiklik yapma gücünü fark edeceğimiz, kullanacağımız zaman süreci, serbest bırakma, arınma, yeni yaşamsal zihinsel alan yaratma için güçlü bir zaman her birimiz için.

MAYIS ASTROLOJİSİ 2020 ÖZETİ

Mayıs kesinlikle yoğun ve önemli bir ay olacak dünya ve bireysel olarak bizler için. Her şey yeniden şekilleniyor gibi görünüyor!

Tüm gezegen geri hareketleri nedeniyle fiziksel dünyamızda biraz durup enerjimizi dönüştürebiliriz. Maddi ve ruhani olarak ancak iç dünyamızda gerçekten derinlere dalabilir ve yeni iç görüleri ve ilhamları ortaya çıkarabiliriz.

Her zaman nerede olmanız gerektiğine güvenin ve hayat sizi nereye götürürse götürsün, her zaman bir fırsatın sizleri karşılayacağına inanın. İnandığınız gibi yaşayın, Sevin... Sevgiye, sevdiğiniz maddi manevi her şeye değer verin, sahip çıkın ve yeni sürecin içinde güçlü bir şekilde yerinizi alın şimdi.

KOÇ: Bu haftanın ilk gününden itibaren hukuk ve mahkeme ihtilaflarını çözmek için çalışacaksınız. Finansal konularda ise istikrarı arttırmak için çalışmanız gerekir. İş hayatınızda haksızlıkları ortaya çıkartma konusunda oldukça zorlanacaksınız.

BOĞA: Bu hafta iş ya da eğitim hayatınızda önemli bir konferans verebilirsiniz. Sonuç olarak, sizin tarafınızdan verilen dersler, öğretiler sizler için çok iyi olacak. İş hayatınızda hafta boyunca önemli kazançlar elde edebileceksiniz. Hafta boyunca insanlar tarafından takdir edileceksiniz.

İKİZLER: Bu haftanın ilk gününden itibaren plandığınız pek çok işinizi uygulamaya geçebilir, önemli açılışlara katılabilirsiniz. Ancak etrafınızdakiler sizin büyümenizden rahatsız olacaklar. Bu sebepten dolayı her hangi bir işlem durumunda dikkatli olmanız gerekir. Bu hafta sağlık durumunuzda, haftanın ilk günleri baş ve diş ağrıları sizleri zorlayabilir.

YENGEÇ: Bu hafta, iş hayatınızda son derece cazip ve yeni ürünlerinizi tanıtmakla meşgul olacaksınız. Sonuç olarak, kazancınız artacak ve pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bu haftanın ilk bölümünden itibaren, çalışmalarda ve rekabet eden alanlarda son derece etkili girişimler ile karşı karşıyasınız, iyi değerlendirin.

ASLAN: Bu haftanın başından itibaren, işiniz hızlanmaya başlıyor maddi, hukuki ve bürokratik sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Yaptığınız çabalar çok büyük yarar sağlayacak sizlere. Bu hafta iş hayatınızda huzur bulup, mutlu hissedeceğiniz sevdiğiniz insanın da desteği ile yeteneklerinizin fark edilebilir olup, takdir edileceğiniz güzel enerjiler ile karşı karşıyasınız.

BAŞAK: Bu hafta işinizi daha da iyileştirmek için yeni yöntemler kullanabilirsiniz, ancak işinin uzmanı kişilerin tavsiye ve uyarılarını da dikkate almalısınız. Bu hafta ailevi sorunlar yaşayabilir, babanızdan kaynaklı problemleri aşmakta zorlanabilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta kişisel ve aile meseleleriniz hakkında sabırlı olmanız, olası tartışmaların önüne geçmenizi sağlayacak. Artık değerli zamanınızı ve enerjinizi talihsiz olanlarla savaşlara sokmak istemeyeceksiniz ve huzur bulup yapmanız gerekenlere öncelik vereceksiniz.

AKREP: Bu haftanın ilk bölümünden itibaren sağlıklı olacaksınız. Bir yandan işlerinizde sorun çıkaran kişilerle bağlantılarınızı koparıp özgürleşecek, ruhsal ve fiziksel olarak iyi hissedeceksiniz. Bu hafta iş arıyorsanız kabul edilebilirsiniz ve isminiz saygın bir işletme listesine dahil edilmek üzere değerlendirilebilir.

YAY: Bu haftanın ilk gününden itibaren, iş hayatınızda ilerlemenizi gözden geçirmekle meşgul olacaksınız. Geçmişte yapılan hataların iyileştirilmesinde, iyi bir ilerleme sağlayabilirsiniz bu sayede. Haftanın ilk günlerinde, görevlerinizin çoğunu tamamlamak için daha fazla emek yapmanız gerekecektir.

OĞLAK: Bu hafta pek çok konuda mutlu olacağınız enerjiler hakim gökyüzünde. İşiniz ile ilgili gelir kaynaklarından iyi getiri elde ederek rahatlayacaksınız. Kazanmaya başlamak sizleri girişimci ve hevesli kılacak. Eğer okuyorsanız, öğrenciyseniz bu hafta çok başarılı olacaksınız.

KOVA: Bu haftanın başından itibaren, iş alanında başarı sağlayacağınız gelişmelerle karşı karşıyasınız. Yolunuza çıkan fırsatlardan tam olarak yararlanabileceksiniz. Ayrıca sağlık sorunlarınız varsa özellikle eklem ve bilekleriniz ile ilgili ağrılar önemsemelisiniz.

BALIK: Bu haftanın ilk gününden itibaren işiniz ile ilgili önemli bir kuruluşla, karşılıklı menfaat sözleşmesi imzalayabilirsiniz İş değişikliği ve önemli bir ortaklık yapmayı planlıyorsanız, hızlı gelişmeler ile bu hafta gelişmeler yaşayabilirsiniz.

<p> </p>

CHP-HDP ortaklığı... Çatlak kapıda mı?

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu