• $31,1233
  • €33,8081
  • 2033.39
  • 9359.44
2 Şubat 2024 Cuma

Kova Yeni Ayı hatalarımızı tekrar etmemiz için uyarıyor

9 Şubat Kova burcunun 20 derecesinde Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni Aylar hayatınıza her zaman yeni fırsatlar ve yeni başlangıçlar getirir. Bununla birlikte, sadece bir şeyin tezahür etmesini beklemek yerine, Yeni Ay'ı kendi avantajınıza kullanmak için inanarak mücadele etmek ve burcunuzun yanı sıra doğum haritalarınızda hangi evde etkili olduğuna bağlı olarak harekete geçmek en doğrusu olacaktır. Kova Yeni Ayı, bu burcun temsil ettikleriyle her birimizi etkileyecek. Kova burcu arkadaşlıkları, toplulukları, gönüllülüğü ve grup etkinliklerini yönetir. Bu aynı zamanda özellikle iyimser bir işarettir ve bizi sürece dahil olmaya ve uzun vadeli hedeflerimize doğru ilerlerken bizi destekleyecek kişilerle yolumuzun birleşmesine neden olacak. Muhtemelen biraz daha bağımsız hissedeceksiniz ve hayatınızı daha iyi hale getirmek mutlu ve başarılı olmak için değiştirmeye istekli olacaksınız. Bu Yeni Ay aynı zamanda bir Süper Ay, bu zamanda kendimizi biraz daha duygusal hissedeceğiz. Bu Yeni Ay'ı renklendiren astrolojik yönlere gelince, dikkate alınması gereken birkaç şey var. Ne yazık ki, Ay ve Güneş'in Uranüs'le kare açıda olması yoğun ve şok edici olayların gerçekleşmesine neden olabilir. Kendimizi dürtüsel öfkeli hissedebiliriz. Öte yandan, kaotik olaylar üzerimize baskı yapabilir, tehlikeye, dramlara, patlamalara beklenmedik dönüm noktalarına neden olabilir. Bu Yeni Ay'ın enerjisiyle bazı insanlar büyük kazanabilir ya da tam tersi büyük kaybedebilir. Bu Yeni Ay altında, herhangi bir yeni ilişkiye veya önemli ortaklık kararlarına çok hızlı başlamaktan kaçının. Çünkü bunlar istikrarlı bir zeminde oluşmuyor. DİKKAT! Venüs'ün Mars ve Mars'ın Neptün'le açıları içimizdeki romantik ve cinsel tutkuyu daha da güçlendirebilir. Bu da bizi maceracı bir ruh haline sokabilir, ancak bu noktada sizi riske atacak veya tehlike hattına sokacak hiçbir şey yapmamak son derece önemlidir. Bu yeni ayda yaptıklarımız gerçekleştirilen eylemler muhtemelen 19 Ağustos'ta Kova burcundaki Dolunay'ın döngüsünde karşımıza çıkacak olacağından dikkati elden bırakmamak önemli.

KOÇ: Gökyüzü hali hazırda devam eden ailevi problemlerinizi çözüme kavuşturmanız için destekliyor sizleri. Herkesin derdini dinlemekten tartışmaların arasında kalmaktan bir hayli yoruldunuz. Öyleyse şimdi sıra sizde, Yakınlarınızla bir akşam yemeğinde buluşarak rahatsızlıklarınızı uygun bir dille ifade edin yaşananlardan duyduğunuz kaygı ve üzüntüyü söylemeyi de ihmal etmeyin. Yapıcı tutumunuz ve sakinliğiniz onların üzerinde etkili olmanızı sağlayacak kendilerine çeki düzen vermeleri için önemli bir adım atmalarına vesile olacaktır. Özel yaşamınızda ise gergin ruh haliniz ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

BOĞA: Hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi hayata geçirmek için destek alabilir farklı alanlarda da başarıyla boy göstermeyi başarabilirsiniz. İş hayatınızda iş birlikleri sizi güçlendirecektir. Beraberliği olmayan Boğa'lar sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. Bu beraberliği karşınızdaki kişinin ısrarcı tavırları sonucunda kabul edebilir Aşkın bilinmeyenine doğru yol alabilirsiniz.

İKİZLER: Gökyüzü bugün sabrınızı taşıracak kişilere karşı dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri. Bir anda alevlenen tartışmaların içinde kalabilir buna bağlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altında tutmakta zorlanacağınızı hissettiğiniz an bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Günün enerjileri ne kadar stresli olursa olsun siz sakinliğinizi koruyabilirseniz enerjileri dengeleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsle ilişkilerde heyecan verici gelişmeler sizi ürkütebilir duygularınızı kendi içinizde yaşamak yerine paylaşmayı tercih etmelisiniz.

YENGEÇ: Bugün ruhunuzda hakim olan ümitsizlik arzunuzu yenmeye çalışın. Asla gerçeklerden kaçmayın. Onlarla yüzleşin ve kendinizin muhafızı olun. İşinizi ilgilendiren konularda beklemediğiniz bir ortaklık teklifi alabilirsiniz, dikkatli davranın ve işin cazibesine kapılarak hareket etmekten kaçının. göstermelisiniz. Gün boyu kontrollü davranmalı rahatsızlık duyduğunuz endişelendiğiniz ruhunuza sinmeyen işlerinizi sonlandırmalı ya da iyileştirerek istediğiniz hale getirerek devam etmelisiniz. Özel

yaşamınızda ise gerginliklerin tüm yaşantınıza etki etmemesi için sabırlı davranarak hareket etmelisiniz.

ASLAN: Bugün; İş hayatınızda ise sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale edebilme şansınızın olmaması karşısında sinirleriniz bir hayli yıpranabilir. Özel yaşamınızla ilgili konularda daha cesaretli ve gerçekçi davranmalısınız. Bu dönemde seçimlerinizi iyi belirlemelisiniz ya sevginize emek verecek ve gerçek mutluluğu aşkı huzuru doyasıya yaşayacaksınız. Ya da sevgiden uzak beraberliklere doğru yol alacaksınız. Bu kararı verip uygulamak kolay olmayacak bir takım sorunları da beraberinde getirecektir. Ama şunu hiç unutmamalısınız sevgi emek ister.

BAŞAK: Bugün; İş hayatınızda finansal konularda haklarınızı aramanız ve takipçisi olmanız gereken bir gündesiniz. Uzun zamandır beklediğiniz zam bugünlerde gelebilir ve yeni bir terfi alarak kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün fiziksel çekiciliğiniz de oldukça yüksek. Bu da karşı cinsin dikkatini çekerek aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelere işaret etmekte. Yaşanmışlıkların verdiği olgunlukla doğru kararlar alabilir. Yeni insanlarla tanışmanın getirdiği şansları değerlendirebilirsiniz. Çocuk sahibi Başak'lar bugün onları ilgilendiren konularda her zamankinden daha duyarlı olmalı ve iletişime fazlasıyla önem vermelisiniz.

TERAZİ: Bugün yaşamınızda bulunan art niyetli insanların davranışlarının ardında yatan olayları fark ederek onlarla ilişkilerinize düzenlemeler getirebilir, İş ve özel yaşamınızda radikal kararlar alabilir bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak yeni bir yere taşınabilirsiniz. Oldukça güçlü bir dönemin başlangıcındasınız. Çözüm aradığınız hemen her konuda isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise aldığınız kararları uygulamaya geçmeden önce gizliliğe önem vermeli çok güvendiğiniz yakınlarınız dışında kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

AKREP: Bugün işinizle ilgili konularda yanılgılar yaşayabilirsiniz bunun için iddia ettiğiniz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Zihninizi toparlayın ve değerlendirmelerinizi buna göre yapın. Bir anlık öfke ve kızgınlıkla yanlış kararlar alabilirsiniz. Yönetici konumunda ki insanlarla ilişkilerinizin bozulmamasına özen göstermeli ve sözlerinizi itina ile seçerek kendinizi ifade etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize bir anda gergin tavırlar sergileyerek onunda öfkelenmesine sebep olabilirsiniz. Sakin olun ve durduk yerde sudan sebeplerle tartışmalar içinde bulunmayın!

YAY: Gün içinde yaşanan olaylara duygusal tepkiler vererek kendinizi zora sokacak davranışlar sergileyebilir ve yapmanız gereken işleri aksatabilirsiniz. Bugün gereğinden fazla alıngansınızdır. Bu haliniz çevrenize olumsuz olarak yansıyabilir ve sevdiğiniz insanların kalbini kıracak davranışlar içine girebilirsiniz. Bugün alım satımlar banka ve SSK gibi konularda evraklarla ilgili problemler yaşanabilir. Bir an evvel kendinizi toparlayarak dikkatinizi işinize yöneltmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Yay'lar eşinize yakınlarıyla ilgili eleştirilerde bulunurken dozunu iyi ayarlamalı kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi eşinize yapmamalısınız.

OĞLAK: Bugün beslenmenize dikkat etmelisiniz. Aile ve özel yaşamınızda isteklerinizi netleştirmeli tereddüt ettiğiniz kararlarınızı bir an evvel netleştirmelisiniz. Sevdiğiniz insana daha fazla haksızlık yapmamalısınız. İşinizle ilgili radikal kararlar almaktan değişim ve yatırımlara yönelmekten uzak durmanız gereken zamanlardasınız. Var olan şartları iyileştirmek ve kalıcı olmak bu dönemin en iyi şekilde geçirilmesini sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise uzun yıllara dayanan bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz birlikteliğinizi çıkmaza sokacak bir tutum sergilemekten kaçınmalı, toleranslı davranarak çözüm odaklı hareket etmelisiniz.

KOVA: Gökyüzü bugün şüphe duyduğunuz bir konuda haklı çıkacağınız gelişmeler olabileceğine dikkat çekmekte. Sizin bir müdahaleniz araştırmanız olmaksızın karşınıza çıkacak bu etkiyle yaşamınızın kırılma noktasını deneyimleyebilir. Cesur kararlar alarak yaşamınızda köklü bir değişiklik sürecine

başlayabilirsiniz. Yaşadığınız ilk anda sarsıcı etkilere sahip olsa da bilmelisiniz ki, Bitmesi gereken bitiyor ve her sonda olduğu gibi bir başlangıç sizleri karşılıyor. Bugünlerde dikkat etmeniz gereken en önemli konu duygularınızı bastırmadan olabildiğince özgür bırakmak olmalı...

BALIK: Bugün geçmişten bugüne yaşadığınız her şeyin değerlendirmesini yapacak rahatsızlık duyduğunuz her türlü davranışınızı, ilişkinizi kararlı bir tavır içinde değiştireceksiniz. Uzun zamandır sorunlu, duygudan yoksun, tek taraflı emeğin verildiği bir ilişki yaşıyorsanız son noktayı koyarak yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz. Yepyeni bir dönem sizleri bekliyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir geçmişten bugüne uzanan aşkınızla yaşamınızı birleştirebilirsiniz.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Atık lastikler geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılıyor

Türkiye büyüklüğünde buz eridi! Antarktika'daki Türk Bilim İnsanlarından yeni rapor

Dünyanın en zor tekerlemesi! Söylerken çok zorlanacaksınız