• $28,891
  • €31,584
  • 1892.44
  • 7948.6
15 Eylül 2023 Cuma

Hsauh Yantra İle Eğitimde Başarıyı Yakalayın!

Öğrenciler için son derece faydalı bir yantradır. Eğitim hayatında başarı ve konsantrasyon sağlanmasında etkilidir. Öğrenilen bilginin unutulmaması ve öz güvenin güçlenmesinde kişiye yüksek bir enerji verir.

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, gümüş, altın ya da bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Koç burcu

Koç, Ani harcamalar, karşılayabileceğinizden emin olsanız bile sıkıntı yaratabilir. Olgunluğun işaretleri, mali durumunuza ve yükümlülüklerinizi yerine getirme sürecine dikkat etmenin zorluğudur. Cebinizden çıktığınızda, ödemelerinizin nasıl sonuçlanmasını istediğiniz konusunda net olun.

Boğa burcu

Boğa, bu ay sana zevk duygusu getirecek şey nedir? Kendiniz hakkında bilgi edinmek, eğlenmenin en iyi yolu olabilir. Kişisel gelişimin size verdiği his dışında hiçbir amacı yoktur. Kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırmayı kolayca haklı gösterebilirsiniz. Kendini keşfetmenin tam zamanı. Şimdi önceliklerinizi yapılandırıp hayatınıza yansıtın.

İkizler burcu

İkizler, neye tutunuyorsun? Ev aile hayatınız gergin olsak bile kendimizi güvende hissetmemize neden olabilir. Alanınızı geliştirmeye devam ederken, istediğiniz şeye yer açabildiğinizden emin olun. Bazen hiçbir şeyi vermeye gerek yoktur. Yeniden organize olmak dünyalar kadar fark yaratabilir.

Yengeç

Yengeç, hayallerinizi ve isteklerinizi iletmeye devam edin. Gerçeğinizi onların etrafında yaşayamayacağınızı size gösterdiklerinde insanlara güvenin. Kendinizi saklamanız gerektiğini hissettiğinizde veya çok fazla abartıp yapmadığınızı merak ettiğinizde, bu her zaman iç gözlem yapmaya değerdir. Bir sonuca ulaştığınızda güvenle ilerleyin. Kendin olmana izin ver.

Aslan

Aslan, değerlerin ön planda. Kamera her zaman üzerinizde olmayabilir ama öyle olduğunda gurur duyduğunuz bir şey yüzünden olmalı. İkiyüzlü olmak utanç treninde kaybolmanın kesin yoludur. Sonunda yanlış ve yanılgılarınıza uyanıyorsunuz. Şimdi kendinizi en dürüst haliniz ile sevdiğiniz insana yansıtma zamanı geç kalmadan ve sizi seven kalp tamamen sizden soğumadan önce.

Başak

Başak, neden korkuyorsun? Korku hayatınızı nasıl belirliyor? Sizi hedeflerinizden nasıl uzaklaştırıyor ve ideal geleceğinizden nasıl alıkoyuyor? Bu yaşam boyunca tek bir hedefiniz var: Gerçek benliğiniz olmak. Kendi gerçeğinizde yaşayabildiğinizde, bir amaç duygusu bulabilirsiniz. Nefret edenleri engelleyin.

Terazi

Terazi, değişimi nasıl yavaşlatabilir ve hoş karşılayabilirsiniz? Görünüşe göre evinizde ve aile yaşamınızda devam eden bir değişiklik teması var. Bu gelişmeleri fark edip olduğu gibi kabul ettiniz mi, yoksa görmezden gelmeye mi çalıştınız? Bazen kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, hayatınızda olup bitenleri değerlendirmektir.

Akrep

Akrep, senin için hiçbir şeyin olmayacağından nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Perde arkası en anlamlı ilerlemenin gerçekleştiği zamandır. Sabırlı olmanın ne kadar sinir bozucu olabileceğini herkesten çok ben anlıyorum. Sabır genellikle reddedilmeyi, hayal kırıklıklarını, değişen planları ve yeniden rotayı gerektirir. Bu Yeni Ay sırasında ne kadar çok şeyden habersiz olduğunuza şaşıracaksınız; iyimser olun!

Yay

Yay burcu, eğer dünyanın herhangi bir yerini seçebilseydin nerede çalışırdın? Aidiyet duygusu çok değerlidir. Belirli bir yere ait olduğunuzu hissettiğinizde özgün kutlamaların tadını çıkarabileceksiniz. Değerleriniz, kim olduğunuz ve mutlak kusurlarınız konusunda net olun. Kimse çaresiz bir insanı sevmez, bu yüzden arada bir 'hayır' deyin.

Oğlak

Oğlak burcu, eğlenmenin yeni bir yolunu hayal edebiliyor musun? Eğlenceye yaklaşımınızı değiştirmenin zamanı geldi. Sınırlarınızın daha fazla farkına vardıkça, size neyin neşe getirdiğine ve neyin önemli bir yük gibi hissettirdiğine daha iyi karar verebilirsiniz. Unutmayın, eğlencenin keyif almaktan başka bir amaca ihtiyacı yoktur.

Kova

Kova burcu, sonları düşünürken kaçırdığınız bakış açıları olduğunu açıkça belirtin. Göreviniz kendinize bakmak ve başkalarına karşı dikkatli olmaktır. Kanayan bir kalbiniz olsa bile, onaylanma arzusunun sizi yönlendirmediğinden emin olun. Hangi ailesel dinamikleri bozuk plak gibi çalıyorsunuz?

Balık

Balık, bu yeniden genç olmak gibi bir duygu mu? Çocukluğu kovalamak kaybedilen bir oyundur bebeğim. Hala genç değilseniz, o yıllar geride kaldı. Mantık duygunuzu tamamen kaybettiğiniz için neyi kaçırıyor olabilirsiniz? İçinizdeki çocukla temasa geçmek, hangi yanlarınızın ihmal edilmesine izin verildiğini anlamak için mükemmel bir ilk adımdır.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p> Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin kayıp 7 kişilik mürettebatını arama çalışmaları 1

Batan geminin kayıp personelleri aranıyor

İşgalci İsrail Gazze Şeridi'ne yardımları engelliyor

Dikkat: 300 bin TL ile 350 bin TL arası! Bu otomobiller adeta kapış kapış gidiyor…

Büyük Merdiven'' 1 Aralık'ta ziyaretçilere açılacak... Antik Mısır eserleri sergilenecek