• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
7 Haziran 2019 Cuma

Hiçbir zaman sabun köpüğü işler yapmadım

Bu hafta başarılı şarkıcı, programcı Fatih Ürek ile hem ideallerini hem de astrolojiyi konuştuk.

Yoğun bir çalışma temposu içinde kendinize zaman ayırabiliyor musunuz? Hobileriniz var mı?

Çok fazla meşkalesi olan biriyimdir. Sanatla uğraşan çoğu insanda görürsünüz bunu. Biz kendimizi hep bir şeylerle meşkul ederiz. Benimde çok hobim var tabii ki. Uğraşılarım, zevk aldığım ve kendimi iyi hissettiğim şeyler var. Fakat son 1,5 senedir bu yoğun tempodan ancak kişisel ihtiyaçlarıma vakit buluyorum.

Koç burcusunuz ve yönetici gezegeniniz Mars’ın etkisiyle enerjiniz insanlara karşı pozitif bir şekilde yansıyor. Enerjinizin bu kadar güçlü olmasının sırrı nedir?

Özgür ruhlu biriyim. Burcumunda verdiği bir özellik bu. Tabii deneyimler ve yaşın ilerlemesiyle birlikte, daha fazla sorguluyor insan. Bu beni özgürlüğümü daha çok önemsemeye itti. Olduğum gibiyim. Kimseyi kandırmaya çalışmıyorum. Dans etmek istersem ediyorum, konuşmak istersem konuşuyorum. Hesap kitap yapmıyorum.

Meslek hayatında yapmak istediğiniz en büyük hayaliniz nedir?

Mesleki hayallerimin çoğunu gerçekleştirdim. Hitlerim oldu. Sinema filmi yapmak istedim, yaptım. Program yapmak istedim, onu da yapıyorum. En büyük derdim, mesleğime saygı duyulması. Hiçbir zaman sabun köpüğü işlerle var olmadım. Bu sene, bir yıl içinde on beşten fazla ödül aldım.

Hayatta en büyük pişmanlığın nedir?

Bazen fazla güveniyorum, karşımdakini kendim gibi hissediyorum ama öyle değil aslında, karşımdaki insanlara duyduğum sevgi gözümü zaman zaman kör ediyor sonra pişman oluyorum.

Astroloji gök bilim senin için ne anlama geliyor? Astrolojiden nasıl faydalanırsın?

Çok ilgimi çekiyor. Öncelikle her sabah kalkar kalkmaz burcumu okurum. Özellikle Yeni Ay dönemlerine dikkat ediyorum.

En sevdiğin yönlerin nelerdir?

Savaşçı biri olmam. Yılmam ve bıkmam. Bana ‘’Off, yoruldum, sıkıldım’’ dedirtemezsiniz. Yapamadığım bir şey varsa, üstüne üstüne giderim. Bilenlere danışırım.

Seni en çok ne sinirlendirir?

Ben çok enerjikken karşımda ki kişinin enerjisinin düşük olması beni sinirlendirmez ama ortamdan kaçmak isterim.

KOÇ

Bu, ay cesaretiniz her konuda şansınızı yükseltecektir. Zenginlik bu ay maddi manevi sizleri karşılıyor. Kısa yolculuklarınız iş hayatınızda istikrarlı gelişmeleri beraberinde getirebilir.

BOĞA

Bu ay adeta enerjilerinizi şarj edeceksiniz. İş hayatınızda tanınırlığınızı arttırabilir, önemli işbirliklerinin başrolünde olabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizden maddi ve manevi destek görebilirsiniz.

İKİZLER

Kazançlar çok yüksek olmayabilir ancak makul düzeyde kalıcı enerjiler söz konusu. Bu ay sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

YENGEÇ

Bu ay finansal konularda dolandırılabilir ya da kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı resmi belge ve evraklarda yetkiniz dışında imzanızın kullanılmamasına önem vermelisiniz.

ASLAN

Kariyer ve eğitim hayatınızda olağanüstü bir büyüme yaşanabilir. Yeni projeler beklenmedik kazanımlar elde etmenize finansal kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

BAŞAK

Manevi bir yolculuğun idrakinde yenileneceğiniz ruhsal olarak arınacağınız bir aydasınız. Gökyüzü bu ay iş ve eğitim hayatınızda mutlu ve başarılı kılacak sizleri.

TERAZİ

Bu ay dedikoducu arkadaşlarınız, gerçek dostlarınızla ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir. Bekar Teraziler bu ay ansızın olacak gelişmeler yaşanacak.

AKREP

Kredi yatırım gibi planlarınızı Ay’ın ilk haftası yapmamaya özen gösterin. Verilen sözler yerine gelmeyebilir dolandırılabilir ortaklıklardan zararlar görebilirsiniz.

YAY

Yolculuklar iş yaşamınızda şansınızı arttıracaktır. Hedeflerinize karşı çok çalışın. Evli Yay’lar eşinizin aşırı duygu değişimi ve farklı bir mizaç sergilemesi sizleri şaşırtabilir.

OĞLAK

İş ve eğitim hayatınızda yeni projelere girmek değişimleri gerçekleştirmek için olumlu enerjilerle karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda hassasiyetin önem kazandığı enerjiler hakim.

KOVA

İş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen arkadaşlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabilirsiniz. Evli Kovalar eşinizle başkalarının etkisi altında kalabilirsiniz.

BALIK

Haziran boyunca hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Kişisel ilişkileriniz yakınlar ya da dostlarınızla ilgili pek çok doğru bildiğiniz şey, yanlış çıkabilir.

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

Güvenlik güçleri teröristlere göz açtırmıyor!

Keykubadiye Sarayı'ndaki kazılarda ortaya çıktı! 1220'li yıllarda yapıldı

2021'in en etkili kadınları seçildi! İşte listede yer alan isimler