• $8,5373
  • €10,1301
  • 495.91
  • 1431.78
24 Temmuz 2020 Cuma

Hamilelik ve çocuğunuzun doğumunda astroloji bizlere nasıl rehberlik edebilir?

Sizlerden bu konuda gelen çok fazla soru doğrultusunda bu makalemi kaleme aldım. Anne ya da baba adayları, kendi bireysel deneyimlerine göre çocuklarının burçlarını belirlemek için doğumunu olağan vaktinden önce erkene almaktadırlar. Bu çok büyük bir yanlış… Doğacak çocuğun yaşam planına bir meydan okumadır. Astroloji bize yol gösterici bir rehberdir. Allah’ın bize çizdiği hayat planını okuyup kendi hayat yolumuzdaki potansiyelimize rehberlik eden bir sistemdir, kişisel egolarımıza ya da deneyimlerimize göre hareket etmemiz için kullanılacak bir yol değildir. Siz değerli okuyucularıma önerim, yalan yanlış söylemlerle sağlıklı düşünce yapısından uzak yaklaşımlardan uzak durarak astroloji matematiğinin yaşam yolumuza doğru bir şekilde rehberlik etmesini anlamaya çalışmanız olacaktır.

KOÇ: İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu. Kendinize, aklınıza ve bilginize güvenin, her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İş birlikleri, yeni fikir ve projelere açık olun. İş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı artırın. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç’lar, sizler de arkadaşlarınız aracılığı ile kalbinizin kapısını aralayacak o özel insanla tanışabilirsiniz.

BOĞA: Zorlu günler ardınızda kalıyor. Yorgun ruhunuz aşkla, başarıyla yeniden uyanıyor. İş hayatınızda önemli fırsatlarla karşılaşabilir, kısa süre içinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek imkanları bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek sürprizlerle, sevineceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız hafta boyunca.

İKİZLER: Yengeç Yeni Ayı ile ortaya çıkacak gerçekler sayesinde farkındalığınız artacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Kararlı olun, korkularınızı ve ‘keşke’lerinizi ardınızda bırakın, isteklerinizi gerçekleştirmek için yürüyün. Finansal anlamda risk taşıyan yatırımlar yapmamanız sizler için önemlidir.

YENGEÇ: İş hayatınızda yepyeni bir dönem sizleri karşılıyor. İş, yer değişikliği yaşayabilirsiniz. İnandığınız projelerinizin ve emeğinizin karşılığını fazlası ile almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise evli Yengeç’ler, eşinizle ilgili konularda sezgilerinize güvenmeli ve hissettiklerinizi sınırlamadan kararlar almalısınız.

ASLAN: Sorunlarınız tek tek çözümleniyor, hayatınızda her anlamda yeni bir sayfa açıyorsunuz. İş hayatınızda sürpriz gelişmelere hazır olun köklü ve ani bir değişim büyük başarı ve kazanımların alt yapısını oluşturabilir.

BAŞAK: Güvendiğiniz ve güvenildiğiniz bir iş yapabilir kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Ailevi konularda ise gerginliklere dikkat etmeli mümkün mertebe dinleyen taraf olmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde üzülebilirsiniz. Pek çok konuda üzerinizde kurulan baskıların son bulduğu, yaşamı sağlıkla ve keyifle değerlendireceğiniz bu özel sürecin kıymetini bilmelisiniz.

TERAZİ: Yengeç yeni ayı ile melankolik bir ruh halinde olsanız da sizler için iyi enerjiler hakim gökyüzünde. Hafta boyunca işiniz gereği yeni insanlar tanımanın maddi - manevi kazanımlarını elde edebilirsiniz. Ayrıca finansal konularda kazancınızda önemli değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Yeni gelirler, yeni imkanlar ve alacakların tahsili ile maddi anlamda güçleneceksiniz.

AKREP: Yengeç yeni ayı ile birlikte, Finansal konularda ve iş hayatınızda olumlu etkileri karşılamaya hazır olun. Arkanızdan çevrilen olayların gün yüzüne çıkacağı ve kariyer hayatınızı engelleyen etkilerin tamamen ortadan kalkacağı güçlü bir dönemin içine gireceksiniz. Yeni teklifler alabilir, cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YAY: Yengeç yeni ayı ile birlikte haftaya olumlu yenilenmiş hissederek başlayabilirsiniz. İş hayatınızda da finansal konularda da verilen sözler yerine getirilmeyebilir, kısa süreli ödeme zorlukları yaşayabilirsiniz. Bu durum geçicidir, ısrarcı olmayın ve akışa ayak uydurun ve çok daha iyisinin olacağına inanarak sabırlı davranın.

OĞLAK: Ailevi konularda gerginliklerden uzak durmalı, kendinizi başkalarının üzmediği konularda üzmemeniz gerektiğinin farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kendi istekleri konusunda baskıcı yaklaşımları, sinirlerinizin gerilmesine ve karşılıklı tartışmalara yol açabilir dikkatli olmanızda fayda var.

KOVA: Hukuksal sorunları olan Kova’lar, gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir. Evli Kova’lar, eşiniz ve eşinizin yakınlarıyla problemler yaşayabilir, isteklerinizin ve fikirlerinizin karşıt görüşlerle karşılaşmasına pişmanlık duyacağınız davranışlar sergileyebilirsiniz. Sakin olun, anlık kararlar ile hareket etmeyin.

BALIK: Finansal anlamda şans sizden yana. Zam ya da terfi alabilir, beklenmedik gelirler elde ederek biriken borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise beraberliği olmayan Balık’lar yine bu dönem içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. 

<p class='MsoNormal'>Komşusunun telefonuna ulaşamadıklarını belirten ünlü  komedyen Gökbakar evdeki

Şahan Gökbakar komşusunun evinin yandığını duyurdu

Iğdır'da yıkılan cezaevinin yerine yapılan sosyal yaşam alanı ilgi görüyor

Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Uludağ'da yangın ihtimaline karşı helikopterli denetimler artırıldı