• $33,0702
  • €36,1997
  • 2615.49
  • 11139.5
14 Haziran 2024 Cuma

Gökyüzünün bu hafta bizlere mesajı

KOÇ: Gökyüzü hafta boyunca eğitim ve işle ilgili konularda odaklanmanızın önemine dikkat çekmekte. Konsantrasyon eksikliği size ciddi hatalar yaptırabilir ve maddi olarak zarar görebilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Mücadele etmeli yorgunluk ve ya zamansızlıktan şikayet etmeden sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Finansal anlamda güçlenmek istiyorsanız zekanızı azminiz ile birleştirmeli ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin iş hayatınızda yaşanan gerginlikler aranızda iletişim sorunlarına neden olabilir bu haftanın enerjilerini pozitif şekilde değerlendirmenin yolu eşiniz ile doğru iletişim kurmaya önem göstermenizden geçecektir. Bekar ve ilişkisi olmayan Koçlar bu hafta bu ay aşk hayatınız fazlası ile hareketleniyor dostlarınız aracılığıyla tanışacağınız biri sizleri fazlasıyla etkileyebilir hızlı kararlar almamalı sakinlikle sabırla karşınıza çıkan kişiyi tanımaya çalışmalısınız.

BOĞA: Gökyüzü değişimlerle dolu bir haftada olduğunuzu vurgulamakta. Hayatınız da yeni bir dönem başlıyor iş ve özel hayatınızda kendinizi değerli özel hissettirileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Meslek ve eğitim hayatınızda ümitsizler yerini başarı ve umutlara kazanımlara bırakıyor. Sizi eleştiren zarar veren kişilerin yaşadıklarına tanıklık edecek sizi sürekli aşağıya çeken enerjilerden tam anlamıyla arınıp uzaklaşmayı başarabileceksiniz. Bu hafta işinizle ilgili sürpriz teklifler alabilir hayalini dahi kurmadığınız önemli projelerin içinde yer alabilirsiniz. Cesaretli davranın ve kendinize güvenerek ilerleyin. Gökyüzü hukuki sorunları olan Boğa burçlarının kazançlı çıkacağı haksızlıkların son bulacağı enerjileri müjdeliyor. Özel yaşamınızda ise evli Boğa'lar eşinizin yakınlarının neden olduğu finansal yükümlülükleri almak zorunda kalabilir buna bağlı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bekar Boğa burçları ise hafta boyunca fiziksel çekiciliğinizin yüksek olması ile karşı cinsle ilişkilerinizde hızlı ve olumlu gelişmeler ile karşılaşabilir heyecan verici deneyimler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta boyunca yeni fikir ve projelerinizi başarılı bir şekilde uygulayabileceğinize dikkat çekmekte. Bu konularda güvendiğiniz deneyim sahibi kişilerin uyarı ve önerilerine olumlu baktığınız takdirde kendinizi geliştirip her imkanı değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli ya da beraberliği devem eden İkizler karşı tarafın bencillikleri yaşadığı olumsuzlukların sorumlusu sizmişsiniz gibi hissettirmesiyle ilişkinizden uzaklaşma eğilimi içinde olabilirsiniz dikkatli olun ve olanı biteni anlamadan hareket etmeyin. Ani kararlar tek taraflı düşünceler pişmanlıklar yaşamanıza yol açabilir. Bekar İkizler burçları ise bu hafta arkadaşlarınızın etkisi altında kalarak yanlış kişilere yönelerek hızla başlayıp hüsran ile biten ilişkilere yönelebilirsiniz. Gökyüzü duygusal hayatınızda sizleri uyarırken önceliğinizi iş ve eğitim hayatınıza vermeniz yanlış ilişkiler kurmaktan koruyacaktır sizleri. Sağlık sorunları olan İkizler burçları ise haftanın ikinci gününden itibaren olumlu enerjiler ile karşı karşıyalar.

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda başkalarının hatalarından zararlar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli olmalı her çalışma arkadaşınızı kendiniz gibi görmeden hareket etmelisiniz. İş arıyorsanız aradığınız işi bulmanız mümkün fakat her şeyi baştan konuşmalı sırf bir başlangıç yapmak adına sonrasında pişman olacağınız şeylere evet dememelisiniz. Eğitim hayatınızda ise başarı çıtanız yükselmeye başlıyor girişimci olmalı kendinize güvenip disiplinli çalışmaya odaklanmalısınız. Bu hafta Aşk hayatınızda ise zorlayıcı enerjiler söz konusu eş ya da sevgilinizin geçmişiyle ilgili meselelerin ortaya çıkması sinirlerin gerilmesine neden olabilir. Rahatsızlıklarınızı ifade edin ve eş ya da sevgilinizden hassasiyet göstermesi gerektiğinin farkına varması gerektiğini açıkça ifade edin aksi halde karşı tarafın umursamaz yaklaşımları hızla ilişkinizi yıpratacaktır. Bekar sevgiye inancını yitirmiş Yengeç burçları ise hafta sonuna doğru fazlasıyla etkilenecekleri birlikteliklere adım atabilecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Sağlıkta ise özel yaşamınızda ki gerginlikler sonucu sorunlar yaşanabilir dikkat edin ve hiç bir şey için kendinizi çok fazla üzmeden hareket edin.

ASLAN: Gökyüzü iş hayatınızda baskıların entrikaların ortadan kalkacağı enerjilerin sizleri desteklediğini müjdeliyor sizlere. Adalet sizden yana hayat okulunda. Maddi ve manevi olarak yeni bir oluşum ve düzenin içindesiniz. Finansal konular ve iş hayatınızda aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize gelişmeler ile pozitif etkiler olacak dönecek sizlere. Özel yaşamınızda ise aile içinde sürekli yaşanan sorunlara karşı sabırlı olmakta zorlanabilir ve sizi kendi hatalarının sorumlusuymuş gibi hissettirmelerine ilişkilerinizi sınırlandırarak bir son verebilirsiniz. Fiziksel rahatsızlıklarınızdan fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlayarak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Özel yaşamınızda önemli kararlar alabilir geçmişte kalan tekrar zihninizi bulandırmaya çalışan kişiye iyi bir ders vererek noktayı koyarak gerçek huzuru yakaladığınız beraberliğe sahip çıkarak karşı tarafın korku ve kaygılarını tamamen ortadan kaldırarak birlikteliğinizi daha özel bir hale getirmeyi başarabilirsiniz.

BAŞAK: Bu hafta sorumluluklarınızın artacağı iş ve eğitim hayatınızda ekstra işler ile uğraşıp sonunda hedeflerinize ulaşacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Zamanlamanızı iyi planlamalı ve olası aksaklıklara karşı alternatif planlar içinde olmalısınız. Bunu yaptığınız anda sorunları aşacak kazanımlarınızı arttıracaksınız. İş değişikliği gibi bir düşünceniz varsa bu hafta kararınızı ertelemelisiniz. Ayrıca bu hafta krediler ve resmi işlerinizle ilgili konularda hassas olmalı işlerinizin takibini ciddiyetle yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise devam eden evlilik ya da ilişkinizde aşk yeniden diriltecek ilişkinizi uyandıracak sevdanızı ve bağınızı daha güçlü hale getirmeniz için güçlü kılacak sizlere. Sizlere tavsiyem kaygılı düşüncelerinizden uzaklaşın ve size tüm sevgisini hayatını adayan o özel insanın duygularını önemsediğinizi sevginizi açıkça ifade ederek ortaya koymaktan çekinmeyin. Bekar Başak burçları sizler de ilgi duyduğunuz kişi ile yollarınızı kesiştirebilecek enerjilerle karşı karşıyasınız biraz daha sosyal olun ve ön yargılarınızın sizi engellemesine izin vermeyin.

TERAZİ: Gökyüzü bu hafta özel yaşamınızda keskin ve kırıcı cümleler kurmamanız için uyarıyor sizleri. Mutluluğunuzdan rahatsızlık duyan kişilerin söylemlerinin etkisi altında kalarak kuracağınız her cümle ilişkinizi bitme noktasına taşıyabilir dikkatli olun ve unutmayın mutluluk her istediğinizde yaşayacağınız bir duygu değildir. Yaşadığınız güzelliği başkalarının kıskançlığına kurban etmeyin. İş hayatınızda ise haftanın ilk gününden itibaren beklediğiniz ödemelerin yapılmasıyla rahatlayabilirsiniz. Sağlık sorunları olan Teraziler hafta boyunca uyku düzeninize önem vermeli ve psikolojik olarak enerjinizi yükseltecek aktivitelere yönelmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi burçları ise geçmiş ilişkilerle avunma hayalinizden vazgeçtiğiniz anda yakın çevrenizdeki güzellikleri fark edebilirsiniz.

AKREP: Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda verilen sözlerin yerine gelmemesine bağlı zorluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Güvendiğiniz kişilerin yaşatacağı hayal kırıklıkları sizleri olgunlaştırarak neleri yapabileceğinizin farkındalığını kazandıracak sizler. Yaşanan zorluklara isyan etmek yerine pozitif şekilde değerlendirerek kendinize yeni çıkış yolları ve kazanımlar elde edeceğiniz girişimler gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise sürpriz evlilik kararları alabilir çevrenizde ki pek çok insanı şaşkına çevirerek istediğiniz de neler yapabileceğinizi herkese gösterebilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Akrepler ise ailenizin neden olduğu sorunları eşinizle uyumunuz sayesinde aşabilir ilişkinize daha fazla müdahale etmelerini engelleyebilirsiniz.

YAY: Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda olumlu enerjilerle iş birlikleri ve ortaklaşa işlerden fayda göreceğinize işaret etmekte. Bu hafta beklenen anlaşmalar alım satımlar gerçekleşebilir gizliliğe önem verin ve kazanımlarınız yükselirken hemen yatırımlar gerçekleştirmek adına ani kararlar almadan ilerleyin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin konuşmaları sizleri incitebilir ve ona olan güveninizin sarsılmasına yol açabilir. Duygusal davranarak ayrılığı düşünmemeli onun size olan sevgisine rağmen bu kırıcı tutumun altında yatan gerçekleri görmeniz gerektiğini fark etmeli konuşmaktan kaçmak yerine aksine daha fazla konuşmak ve gerçekleri öğrenmek için mücadele vermelisiniz. Bekar Yay burçları sizler de bu hafta kırılmak üzülmek istemiyorsanız kimsenin size göstermediği cömertliği yeni tanıdığınız kişilere anlık heveslerle göstermemelisiniz aksi halde hem manevi hem de maddi olarak zararlar görebilirsiniz.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta güçlü enerjilerle yenilenmiş hissedeceğinize işaret etmekte. Bu yenilenme yaptığınız yanlışları fark etmenizi iş ve eğitim hayatınızda tamamlanmamış işlerinizi derleyip toplayıp başarıyla neticelendirip kazanımlarınızın yükselmesini sağlayacaktır. Bu hafta hukuk ve finansal konularda uzlaşı ve iş birliği sizi zarara sokan olayları çözümlemeniz açısında önem kazanmakta. Doğrularınızı aklınızla birleştirin ve inatlaşmaların size daha fazla zarar vermesinin bir anlamı olmadığını fark edin. Özel yaşamınızda ise kadın arkadaşlarınızın etkisi altında kalarak eş ya da sevgilinize kıskanç ve baskıcı davranışlar sergilemeniz halinde tam bir şeyleri yoluna koymayı başarmışken zarar verebilir istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizi başkalarının yönetmesine fırsat vermemeli özel olanı koruyup üçüncü şahıslarla ilişkinizi konuşmamanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlak burçları ise hafta sonuna doğru kalbinizi ısıtacak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

KOVA: Gökyüzü bu aşk ve iş hayatınızda sürpriz gelişmelerle karanlık günlerin arkanızda kalacağını müjdeliyor sizlere. Farklı işler yapabilir eğitim hayatınızda beklenmedik destekler burs yurt dışı eğitim fırsatı gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta ev ve iş değişikliği gibi gelişmeler yaşanabilir değişim ve olumlu gelişmelerden korkmayın ve akışa ayak uydurarak ilerleyin. Gökyüzü sizleri yeniliklere hazırlıyor korkmayın ailenizin sözde arkadaşlarınızın sizi engellemesine izin vermeden hayatın size açtığı yeni yollara yolcu olmayı seçin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek destek duygusal bağınızı güçlendirip fikir ayrılıkları yaşadığınız konularda da uzlaşmanızı sağlayacaktır. Bekar Kova burçları ise bu hafta kendini olduğundan farklı gösterecek kişiler karşınıza çıkabilir dikkatli davranın ve anlık kararlar ile birliktelikler kurmamaya çalışın.

BALIK: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda kimsenin tarafı olmamanız için uyarıyor sizleri iyi niyetinizin sonucunda işinizden olacak noktaya gelebilirsiniz. Siz sorumluluklarınıza odaklanın ve size yalan yanlış anlatılan aslı astarı olmayan konuların içinde yer almayın. Bu hafta projeler reklam ve sunumlar yapmanız gerekiyorsa gizliliğe önem verin ve yaptığınız işlerin kontrolünü yapmadan hareket etmeyin. Bunu yaptığınızda dikkatleri çekmeyi başaracak istediğiniz zam ya da terfiyi alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları eşinizin istekleri sizleri bunaltabilir özellikle kendini düşünerek yaptığı söylemler finansal konularda ki beklentileri sizleri üzebilir ve buna bağlı duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Balık burçları ise geçmiş ilişkilerle ilgili gelişmeler sizleri heyecanlandırabilir fakat dikkati elden bırakmamalı aynı tekrarların size neler kaybettirebileceğini düşünmeden kararlar almamalısınız.

<p>Trump'ı 'kaçak göçmenler' kurtardı...</p><p>Yasa dışı göçmenlerle ilgili tabloyu okumak için başı

Trump'a suikast girişimi neden öngörülemedi?

Üniversite tercihi yapacaklar dikkat! İşte en çok para kazandıran meslekler

Kıbrıs Barış Harekatı'nın az bilinen fotoğrafları! İlk kez göreceksiniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Temmuz 2024)