• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
22 Şubat 2019 Cuma

Gökyüzü enerjilerinin astrolojik yansıması

Tüm dünyada insani değerlerin sevginin önemini kavramamız gereken, dünyamıza ve yaşamımıza değer verip bireysel anlamda hayatın sorumluluklarını üzerimize düşeni yapmamız gerekenlerin farkına varacağımız özel bir haftadayız. Bireysel anlamda farkındalığımız ve insani değerlerimiz ölçüsünde uyanışa geçeceğimiz kendi çabalarımızın daha yoğun bir şekilde ön plana çıkacağı şükrün sabrın merhamet ve paylaşmanın ilahi aşkın ön plana çıkacağı, enerjiler uyananlara rehberlik edip, ışık olup karanlıklarını aydınlatacak enerjilerle karşı karşıyayız. Bu güzel enerjiler altında ben ve milli sporcu arkadaşlarım Serkan Tatar, Gülsüm Tatar, İsmail Ertaş, Uğurkan Erez, Cemil İpekçi, Deniz Akkaya Ogün Temizkanoğlu, Fatih Ürek, Asena ve Umut Akyürek gibi pek çok kıymetli ismin öncelik ettiği bir projeyle İstanbul boks ailesi bünyesinde sevgiyi sporu birleştirip şiddetin her türlüsüne hayır dediğimiz bir sosyal sorumluluk projesi başlattık.

Siz değerli okurlarımızdan da bu konuda desteklerinizi bekliyor, sevgi tohumlarını kalplere gönüllere ekip, dünyanın sevgiyle güzelleşmesi için farkındalık yaratmanızı istiyorum.

KOÇ

Kararlarınızı netleştirmede güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Alınganlıklar sergileyerek özel hayatınızda sert rüzgarların esmenize neden olacak. Bekar Koçlar unuttuğunuz duyguların yoğun fırtınası ruhunuzu sarabilir.

BOĞA

Kariyer hayatınızda güçlü bir çıkış yakalayabilir, yeteneklerinizle göz doldurarak dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda aşk dolu günlerin içinde olacaksınız. Bekar Boğa’lar bir birlikteliğe adım atacaksınız.

İKİZLER

Oldukça hareketli bir hafta karşılıyor sizleri. Özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız. Mücadele etmekten korkmamalısınız.

YENGEÇ

Haftanın ilk gününden itibaren enerjiniz yükseliyor. Aile hayatınızla ilgili gelişmeler istediğiniz şekilde ilerleyecek ve sabrınızın mükafatını alacaksınız. Sakinlik ve denge yaşamınız için daha sağlıklı kararlar almanızı sağlayacak.

ASLAN

Ödemeler yüzünden zorlanacaksınız. Aile ya da yakınlarınızın müsrifliği nedeniyle parasal zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda sizi çok iyi noktalara taşıyacak fırsat ve imkanlar söz konusu.

BAŞAK

İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenecek. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda kârlı çıkabilirsiniz.

TERAZİ

Gökyüzü hayatınızın kontrolünü ele almanız için destekliyor sizleri. Her konuda kararlı davranır, isteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de buldunuz demektir.

AKREP

Sürpriz gelişmeler yaşanacak. İnancın gücü yaşamınızın her safhasında kendini gösterecek. Maddi konularda geçmişte yaşanan aksiliklerden aldığınız dersleri profesyonel çalışma hayatınıza aktaracaksınız.

YAY

Gökyüzünün hafta boyunca şifresi kaygılarınızı kontrol altına almanız yönünde. Aksi halde yazınızı kışa çevirebilir. İş görüşmelerinizde sağduyulu davranın ve duygularınızı iş hayatınıza yansıtmayın.

OĞLAK

İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenecek. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu. Yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Ev ve iş hayatınızda eşinizle uyumlu ve aynı değerlerde buluşabilmiş olmanın getireceği güzellikler yaşayacaksınız. Bu hafta yeni bir konut ya da işyeri sahibi olabilirsiniz.

BALIK

Hiçbir konuda ben merkezli düşünmeyin. Kendinizi haklı görür başkalarına karşı baskın davranışlar içinde bulunursanız beklenmedik bitişler yaşayabilirsiniz. Akıllı davranın ve egonuza yenilmeyin.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak