• $9,3185
  • €10,8692
  • 532.238
  • 1430.5
9 Ekim 2020 Cuma

Gökyüzü, dengelerin değişeceği enerjileri barındırıyor

Merhametli yüreklerin, kalbinin derinliğinden değişim enerjisiyle uyanacağımız etkiler söz konusu. Ya ateşi seçecek yakıp yıkılacak ya şifayı iyi olanı seçerek arınıp yenileneceğiz. Bireysel olarak öfke patlamaları, şiddette artış, ayrılıklar, boşanmalar, tahammülsüzlük sonucu yaşanabilecek üzücü olaylarla karşılaşabileceğimiz bir ay Ekim. Dünyada ve ülkemizde karanlıklara fırsat vermemek, iyiyi güzeli ve doğruyu savunarak mücadele etmek, öz ve insani değerler üzerinde buluşmamız önem taşımakta.

KOÇ: Gökyüzü hafta boyunca cesur davranmanız, başkalarının etkisi altında kalmadan deneyimlerinize ve sezgilerinize güvenerek ilerlemeniz için destekliyor sizleri. İş ve eğitim hayatınızda yurtdışı ile ilgili bağlantılar kurabilir bu konularda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Maddi olarak oldukça şanslı bir haftadasınız kazancınızı yatırıma çevirmek için araştırmalar yapmalı fikrine güvendiğiniz insanlardan tavsiyeler almalısınız.

BOĞA: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı ‘’ Sakinlik’’… Özellikle aşk hayatınız ve evliliğinizle ilgili konularda sakin olmayı başardığınız takdirde sorunların daha fazla büyümesinin önüne geçebilirsiniz. Bekar Boğa’lar ise bitmiş bir ilişkiyi sürdürme çabalarınızın sonuç vermeyeceğini görmeli, kendinizi daha fazla yıpratmadan kararlı davranmayı başarmalısınız.

İKİZLER: İş hayatınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri. İsyankar bir tutum içinde olmadan olayları gerçekçi bir şekilde ele almalı, yolunda gitmeyen konularda kendinize karşı dürüst ve yapıcı eleştirilerde bulunmalısınız. Ortak ve başkalarına bağlı işler yapan İkiz’ler yeni fikir ve önerilere açık olun fakat size doğru gelmeyen konularda anlık çözüm arayışlarını kabul ederek hareket etmeyin.

YENGEÇ: Hafta boyunca işinizle ilgili konularda bir takım haksızlıklar ve başkalarının sebep olacağı gecikmeler aksilikler söz konusu olabilir. Haklılığınızı ispatlamak için her zamankinden çok daha fazla çaba harcayabilir sözlü saldırılarla karşılaşarak gergin günler yaşayabilirsiniz. Olabildiğince ikili tartışmalardan uzak durmalı birlikte çalıştığınız patron, müdür gibi otorite konumunda ki insanların yaşadıklarınızdan haberdar olmasını sağlayamaya çalışmalısınız.

ASLAN: Gökyüzü hafta boyunca duygusal anlamda dengeyi sağlamakta mücadele etmelisiniz. İş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşırken geçmişten kaynaklanan sorunların bir türlü tamamlanmış olmaması yüzünden kendinizi baskı altında ve çaresiz hissedebilirsiniz. Bu duygudan uzaklaşmaya çalışın ve iş arkadaşlarınızın da sorumluluk alması gerektiğini açıkça ifade edin. Bunu yaptığınızda her şey sizler için çok daha keyifli ilerleyecektir.

BAŞAK: Gökyüzü hitabetinizle iş hayatınızda hemen herkesin takdir ve desteğini alabileceğiniz enerjisi yüksek bir haftayı müjdelemekte. Donanımınızı bilgi ve tecrübenizi konuşturacağınız fırsatlarla karşı karşıyasınız. Sahne sizin. Her türlü eleştiriye açık olmanın getireceği bir çok teklif ve fırsatla karşılaşabilir. Yeni başlangıçlarla kariyer hayatınızın en önemli çıkışını gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karanlıklar aşk ve sevgi ile aydınlanacak yorgun ruhunuzu da güçlenmeye başlayacak.

TERAZİ: Haftaya iş hayatınızda yaşanacak gerginlikler ve haksız eleştirilerle başlayabilirsiniz. Olanı biteni iyice gözlemleyin ve haklıyken haksız duruma düşmemeye dikkat edin böyle bir tavır sayesinde yaşanan gerginlikleri düzeltebilir sizi hedef alan kişilerin haksızlığını ortaya çıkarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sürekli kendiniz ön planda tutarak sizinle yeterince ilgilenememesi sabrınızı taşırabilir ve buna bağlı tartışmalar yaşanabilir.

AKREP: Bu hafta enerjisi yüksek ve yoğun bir tempo sizleri bekliyor. İletişime önem vermeli ve zamanı iyi değerlendirerek hareket etmelisiniz. Finansal konularda önemli gelişmeler yaşayabilir, istek ve taleplerinizi zorlanmadan kabul ettirerek maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacak tutkunun yoğun olduğu beraberliklere adım atacaksınız.

YAY: Gökyüzü bu hafta her konuda sizleri güçlendiriyor. Kendiniz olan güven ve saygınızın güçlendiği yaşama karşı isteklerinizi netleştirdiğiniz sizi yoran engelleyen birçok şeyin farkına vararak değişim rüzgarını ruhunuzda yoğun bir şekilde hissettiğiniz günlerdesiniz. İş hayatınızda yeni fikir ve projelerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin ısrarcı ve girişimci davranın.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta boyunca duygusal olarak karışık enerjilere dikkat etmeniz için uyarıyor. Çevrenizdekilere karşı yanlış duygusal tepkiler verebilirsiniz özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı gergin davranışlarınızı dışa vururken dikkat etmelisiniz. Pozitif düşünün, geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz.

KOVA: Gökyüzü bu hafta sağlığınızla ilgili konularda duyarlı olmanız için uyarıyor sizleri herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda dikkate alarak uzman bir doktora başvurmanız olası bir problemin önüne geçmenize neden olacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliğiniz yoksa bunun için üzülmemelisiniz her an aşk kapınızı çalabilir. Evli Kova’lar ise eşinize bir şans daha vermiş olmanız yaşanan gerginlikleri azaltacak gibi görünmüyor.

BALIK: Bu hafta işinizle ilgili konularda bencil ruhlu kişiler sebebiyle ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmak oldukça zor olabilir. Kararlı ve ısrarcı olun sonunca ihtiyacınız olan bilgilere ulaşacaksınız bu dönemde sizi zorlayacak insanlara karşı azimle direnin. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. 

<p>Kardeşiyle birlikte aşıyı reddetti, koronavirüse  yakalandı. Şimdi onun en yakın arkadaşı, sürekl

“Son pişmanlık” fayda etmedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu