• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
22 Mart 2024 Cuma

Genel gökyüzü geçişleri ve doğum haritası arasındaki farklar

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık Burç yorumları, adı üzerinde genel gökyüzü geçişlerinin burçların ondalıklarına göre gökyüzü uzmanı tarafından yorumlanmasıdır. Örneğin siz Koç burcusunuz ve bugüne kadar okuduğunuz yorumlar da kendinizle özdeşleştirdiğiniz hiçbir şey bulamadınız. Haklısınız! Dünyanın nüfusu yaklaşık 7 milyar olduğuna göre, bunu 12 sayısına bölüp 5 ile çarparsak ortalama aynı burca mensup 3 milyar insan çıkar. Fakat her biri aynı burca mensup olmalarına rağmen farklı karakterler, farklı özellikler ve farklı hayatlar yaşar. İşte bunun için doğduğunuz gün ve doğduğunuz anda Güneş'in içinde yer aldığı burçta bulunduğu derece önemlidir. Güneş her gün 1 derece ilerler. Her burç yıllara göre değişiklik gösterse de genel olarak bir burçtan geçişi yaklaşık 30 gün sürer. Bir burcun ilk 10 günü 2'nci 10 günü 3'üncü 10 gününde mi doğdunuz? İşte kendinizi tanımanın size karakteristik özelliklerinizi veren Güneş burcunuzun tüm yansımalarını öğrenmenizi sağlayacak anahtar. Doğum haritası analizi ise tamamen kişiye özel detaylı bir çalışmadır. Sosyal medya, TV gibi ortamlarda asla yorumlanamaz. Doktora gittiğinizde tahliller, MR vs istenip tanı konması gibi doğum günü saat ve yerinize göre gökyüzü uzmanı tarafından tüm ayrıntılarıyla sizi siz yapan her şeyi ortaya koyar, batı astrolojisiyle kendinizi keşfeder, hayırlı zamanları öğrenir, Çin astrolojisiyle yatırım planlarınızı yılın hangi döngüsünde ne ye ne zaman yapmanız gerektiğinin bilincine erişir. Hint Vedik astroloji sistemiyle büyük gezegen periyodları nerede imtihan nerede mükafatlar alacağınızı kullanmanız gereken yantra ve kristallerin bilgisini edinirsiniz.

KOÇ: Evli Koç'lar bu dönemde eşinizle gerginlikler yaşanabilir size olan ilgisizliğine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Koç'lar ise mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisiyle karşılaşabilir, kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli görüşmeler gerçekleştirebilir, ilklerin altına imzanızı atarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugünün şifresi kendinize yeteneklerinize ve sezgilerinize güven duymanızdır.

BOĞA: Bu hafta motivasyonunuz ve kendinize olan güveniniz daha da artacak. Hem iş hem de özel yaşamınızda kararlı davranacak ilişkilerinizi istediğiniz şekilde yönlendirebileceksiniz. Bekar Boğa'lar karşı cinsin yoğun ilgisi duygusal anlamda yeni başlangıçları getirebilir yaşamınıza. Fakat dikkatli davranmalı, karşınızdaki insanı tam anlamıyla tanımadan, hakkında fikir sahibi olmadan bir ilişkiye adım atmayın. Üzülebilirsiniz.

İKİZLER: Bu dönemde kendi işinin patronu İkizler cazip ortaklık tekliflerini de iyi değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise cesur davranacağınız zamanlardasınız. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Evli İkizler aileye yeni katılacak bir bebek haberiyle sevinebilirsiniz. Uzun süredir devam eden ve sorunlu bir beraberlik içinde olanlarınız ise bir ilişki bitmeden diğerini yaşamaya başlayabilirsiniz.

YENGEÇ: Uzun zamandır yalnızsanız yaşamınızı renklendirecek o özel insanla katılacağınız bir davet ya da organizasyon da tanışabilirsiniz. Yine bu dönemde dostlarınızdan gelecek faydalar söz konusu. Özellikle evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yengeç'ler bir çok zorluğu onların desteği ile aşarak ardınızda bırakacak yeni başlangıçlara yüksek bir enerji ile yol alacaksınız...

ASLAN: Bu hafta işbirlikleriyle sürekli ertelediğiniz, yapmaya cesaret edemediğiniz girişimlerinizi gündeminize almalı ve harekete geçmelisiniz. Bugünler özel hayatınızda da geçmişte kalan yarım kalmış bir aşk hikayesi küllerinden yeniden doğabilir ve duygusal anlamda kendi kendinize itiraf etmekte zorlanacağınız karmaşık bir ruh hali içine girebilirsiniz. Aşka teslim olun ve kalbinizi aşkla şifalandırmaya olsun seçiminiz.

BAŞAK: Özel yaşamınızda ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Ortak kararlar alarak aile içinde yaşanan birçok sorunu çözüme kavuşturacak, lokomotif görevi görecek ailenizin sevgi ve itimadını bir kez daha katlanarak kazanacaksınız. Bekar Başak'lar fiziksel çekiciliğinizin bir hayli yüksek olacağı bu süreçte karşı cinsin yoğun ilgisi başınızı döndürebilir ve kalıcı olmayan beraberliklere yönelebilirsiniz. Dikkatli davranın. Evli Başak'lar çocuklarla ilgili konularda eşinizle tartışmalar yaşanabilir, karşılıklı anlayışlı olmalı ve aranızda yaşanan her gerginliğin çocukların ruh sağlığını olumsuz etkileyeceğini bilerek ortak değerlerde buluşmanızın zorunluluğunun bilincine vararak hareket etmelisiniz.

TERAZİ: Bu hafta duygularınız, kararlarınız, istekleriniz daha önce olmadığı kadar netleşecek ve cesur adımlar atacaksınız. Sizinle aynı değerlerde buluşan fikir ve görüşlerinize önem veren insanlardan alacağınız destek ve işbirlikleri yaşamınızda yepyeni bir dönemin müjdecisi adeta. Özel yaşamınızda ise sürüncemede kalan bir ilişkinin bağlarını tamamen kendi isteğinizle koparak özgürlüğünüze kavuşacaksınız.

AKREP: Bu hafta, iş hayatınızla ilgili ani çıkışlar sergilemekten iş değişikliğine gitmekten uzak durmalı, var olan şartları muhafaza etmeye çalışarak hareket etmelisiniz. Yine bu dönemde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da iş yaptığınız ya da aynı iş yerinde çalıştığınız bir insanla anlık bir duygusal yakınlaşma olabilir. Böyle bir durum size çok pahalıya mal olabilir! Kendinizi olabildiğince ifade edip ön planda olmalı, cesaretinizi aklınızla birleştirerek hareket etmelisiniz.

YAY: Ruhsal anlamda rahatlayacak iş ve özel yaşamınız da dengeleri sağlayacaksınız. Evli Yay'lar gizli ilişkiler size bir an için cezbedici gelebilir, dikkatli davranın. Birden başlayan ve aynı hızla biten bir ilişkinin pişmanlığı deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli problemlerin sizin müdahaleniz olmaksızın ortadan kalkması hem maddi hem de ruhen rahatlamanızı sağlayacaktır.

OĞLAK: Bugün hiç kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermeden aktif olmalısınız. Maddi anlamda keyifli gelişmeler biriken borçlarınızı ödeyerek kendinizi çok daha güvende hissederek rahatlamanızı sağlayacak. Bu ay başarının sırrı ses tonunuzda ki kararlılık ve mütevazi tavırlarınızda saklı. Bilginizi yeteneklerinizi olabildiğince hoş bir ses tonuyla ifade etmeli, sert ve agresif tavırlardan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size duyduğu aşkın karşılığını minnet ve aşk duygularınızla gösterecek ve ilişkinizdeki tüm sorunları ortadan kaldırarak yeni bir başlangıç yapacaksınız. Bekar Oğlak'lar evli insanların ilgisi bir an hoşunuza gitse de sizin için sağlıklı sonuçlar getirmeyeceğini bilmelisiniz.

KOVA: Bu hafta size destek veren insanlardan aldığınız güçle moral depolayacak ve iş hayatınızda başarılı girişimler gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınız da ise evli Kova'lar keyifli bir ay eşinizden gelecek destekle ilişkinizi çok daha sağlam temeller üzerine oturtacaksınız. Bekar Kova'lar sizler ise işiniz sayesinde tanışacağınız biriyle kısa süre içinde ciddi bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz.

BALIK: Özel yaşamınızda evli Balık'lar eşinize daha yakın olmaya çalışmalı, ona muhalefet etmek yerine onu anladığınızı ve birlikte kararlar almanın ikinize sağlayacağı faydaları anlatarak hareket etmelisiniz. Bekar Balık'lar çekiciliğinizle herkesin ilgi odağı olacaksınız. Acele kararlar vermeyin ve seçici davranın. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler söz konusu.

<p>Hakkari'nin Yüksekova ilçesi kırsalında yılanlar sürü halinde görüntülendi. İlçeye 30 kilometre u

Yüksekova'daki yılanlar bölge halkını şaşırttı

Kaçıran pişman oluyor: 50.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri…

Bodrum'da inşaatta toprak kayması! İki işçi, yaralı olarak kurtarıldı

Uşak'ta şiddetli fırtına! Bazı ev ve ahırların çatısı zarar gördü