• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
12 Şubat 2021 Cuma

Doğum yılımızı gün ve saatimizi öğrenebiliriz!

Ülkemizde pek çok kişi dakikası dakikasına doğduğu saati bilmiyor bunun yanı sıra doğduğu günü bilmeyen de çok fazla kişi var. Hal böyle olunca büyük bir çoğunluk karakterini yeteneklerini yaşamdaki rolünü belirlemede etkili olan Güneş burcunu bilmiyor ve astrolojiden faydalanamıyor.

'Rectifikasyon', doğrulama düzeltme çalışması ile doğum zamanı ve saatinizin hayatınızdaki 5 önemli olayı, hastalık, mezuniyet, kaza ve iş değişikliği gibi yaşamınızda önem taşıyan tarihlerle bir çalışmadır. Kişilerin verdiği bu tarihlerden yola çıkılarak kesin bir hesaplama ile doğduğunuz gün ve saat belirlenerek doğum haritanız çıkartılır. Bu çalışma yaklaşık iki günlük bir bireysel çalışmayı gerektirir.

KOÇ: Gökyüzü hafta boyunca enerjinizi yükseltecek. Sorun ettiğiniz pek çok konuya çözüm odaklı davranacak ve başarıya ulaşabileceksiniz. Eğitim hayatı devam eden Koç'lar bu hafta öğrenme gücünüz son derece yüksek sınavlarınızda başarılı olabilir, yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Bekar Koç'lar uzun zamandır yalnızsanız doğru insanla karşılaşabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta özel yaşamınızda keyifli gelişmelerle moral bulacağınızı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda haftanın ilk iki günü gecikmeler, iptaller yaşanabilir. Moralinizi bozmayın. İlerleyen günlerle birlikte maddi manevi zaferleriniz olacak.

İKİZLER: Gökyüzü haftanın ilk günü kendinizi baskı altında hissedebileceğinize işaret etmekte. Yakın çevreniz ve çalışma ortamında yaşanan huzursuzlukların yansımasıdır bu. İlerleyen günlerle birlikte düşünceleriniz netlik kazanacak iş ve özel yaşamınızda kendi doğrularınızı bulabilmiş olmanın avantajlarını yaşamaya başlayacaksınız.

YENGEÇ: Gökyüzü sağlık sorunları olan Yengeçlerin bu konu ile ilgili yaşayacağı olumlu etki ve enerjileri müjdeliyor sizlere. İyileşme sürecin hızlanır ruhsal ve bedensel olarak güçlenirsiniz. İş hayatınızda da mucizeler olmasa da keyifli gelişmeler söz konusu. Uzun zaman önce yaptığınız başvurunuz kabul edilebilir, yine beklediğiniz ve umudunuzu kesmek üzere olduğunuz bir alacağınız sürpriz bir şekilde bu hafta gelebilir.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta şansın sizlerle olduğunu müjdelemekte. İş, aile ve özel yaşamınızda keyifli gelişmelerle moral bulacak ve yaşadığınız her şeyi çok daha olumlu bir şekilde değerlendireceksiniz. İş arıyorsanız başvurularınızı bu hafta içinde yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin arkadaşları yüzünden tartışmamalısınız.

BAŞAK: Gökyüzü kendinize haksızlık yapmaktan, korkularınıza esir olmaktan uzaklaşmanız için harekete geçiriyor sizleri. Haftanın ilk 2 günü özellikle kendinize ruhunuza yönelmeli. Şikayetçi olduğunuz konularda neler yapabileceğinizi düşünmeli, kaygı tereddüt ve korkularınızdan uzaklaşmak için zaten sizde var olan gücün farkına vararak hareke geçmelisiniz.

TERAZİ: Yeteneklerinizi hayata güzellik katan özelliklerinizi ortaya koymanız gereken bir haftadasınız. Sahne sizin kendinize güvenerek ön planda olmalı kimin ne düşüneceğini ardınızda bırakmalı ve sadece yapmanız gerekenlere odaklanmalısınız. İş hayatınızda ortak projelerde yer alabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz.

AKREP: Gökyüzü haftaya iş hayatınızda yaşanacak değişimlerle başlayacağınıza işaret etmekte. Bu değişim kendinizi geliştirmeniz ve daha iyi fırsatlar elde etmenizi de beraberinde getirebilir. Olabildiğince oto kontrollü olmalı ve akışa ayak uydurmalısınız. Finansal konularda harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Gereksiz harcamalar ayın ilerleyen günlerinde zorluklar yaşamanıza sebep olabilir.

YAY: Ruhsal bedensel ve zihinsel enerjinizin yükselmeye başladığı keyifli bir hafta karşılıyor sizleri. Dostlarınızla bir araya gelebilir, keyifli paylaşımlarla iş hayatınızı ilgilendiren konularda farklı fikir ve önerileri dikkate alarak iş hayatınızda başarılı ve istikrarlı bir çıkış yakalayabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yay'lar sizler de yeni insanlar tanıyabilir, keyif alacağınız arkadaşlıklara adım atabilirsiniz...

OĞLAK: Gökyüzü haftanın ilk günlerinde özellikle iş ilişkisinde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmanız ve her doğruyu her yerde söylememeniz için uyarıyor sizleri. İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar deneyimlemek istemiyorsanız diplomatik davranın. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizden gelecek bir mesaj ilişkinize farklı bir boyut kazandırabilir.

KOVA: Birlikte olduğunuz insanın hayatının tam merkezinde olmadığınız düşüncesine kapılarak haksızlık yapabilir ve karşı tarafın şiddetli tepkisi ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Hafta boyunca var olan şartları korumalı emin olmadığınız her türlü riskli iş ve yatırımdan uzak durmalısınız...

BALIK: Hafta boyunca duygusal konularda dikkatli olmalı, ilişkinizle ilgili kararlar almamalısınız. Geçmişte yaşadığınız sorunları sürekli zihninizde canlı tutar başkaları ile bu konular hakkında konuşmaya devam ederseniz ilişkinizi büyük bir çıkmazın içine sokabilirsiniz.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak