• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
25 Eylül 2020 Cuma

Doğum haritası nedir? Bizlere ne gibi faydalar sağlar?

Doğum haritasının oluşturulması için üç temel koordinat bilgisine gerek vardır.

(a) Doğum Tarihi : Gün/Ay/Yıl (b) Doğum Zamanı : Saat/Dakika (c) Doğum Yeri : Enlem/Boylam

Bu bilgilerin doğruluk yüzdesi haritanın doğruluğunun ve yapılacak yorumların isabetli olmasının garantisidir. Zaman olarak 4 dakikalık hata horoskopta 1 derecelik yanılgıya neden olacaktır. Astronomik verilerin astrolojik yorumu ile oluşan doğum haritalarımız sayesinde, İnsanların kimlikleri, sanatçı mı bilim insanı mı gibi detaylar da doğum haritası ile ortaya çıkan verilerdir.

KOÇ BURCU 

Gökyüzü bu hafta duygusal konularda hassasiyet içinde olabileceğinize işaret etmekte. İkili ilişkilerinizde buna bağlı duygusal tepkiler verebilir ve uzun zamandır hayatınızda olan insanlarla kendi seçimlerinizle ayrılıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından kaynaklanan gecikmeler söz konusu olabilir.

BOĞA BURCU 

Gökyüzü bu hafta sizleri sağlığınızla ilgili konularda dikkatli ve duyarlı olmanız yönünde uyarıyor. En ufak bir sağlık probleminizi önemsemeli ve mutlaka uzman bir hekime gidip gereken önlemleri almalısınız. Maddi konularda oldukça şanlısınız, emeğinizi esirgemeden karşılığını fazlasıyla almaya başlıyorsunuz…

İKİZLER BURCU 

Bu hafta iş hayatınızda uzun süren belirsizliğin ardından gelen yüksek enerji meslek hayatınızda pek çok ilki gerçekleştirebilirsiniz. İş değişikliği terfi zam ya da önemli bir ortaklık yatırım da söz konusu olabilir. Gökyüzü sizleri desteklerken bu enerjiyi akıllıca kullanmalısınız. Aile ve özel yaşamınızda önemli kararlar alabilir sorunlu bir ilişkiye son noktayı koyarak gerçek huzuru yakalayacağınız bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 

Geçen haftanın zorlu enerjilerini ardınızda bırakarak rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Aşk hayatınız varsa çocuklarınızla ilgili konularda geçmişte yaşananları hatırlayın ve davranışlarınızı yaşanmışlıkların olgunluğu ile hayata yansıtın. Aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir, uzun zamandır size ilgi duyan biri duygularını ifade edebilir ve keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

ASLAN BURCU 

Bu hafta finansal konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir, ödeme güçlüğü çektiğiniz konularda mucizeler olmasa da beklediğiniz ödemelerin tahsilatı ile rahatlayarak yeni iş imkanları ve yatırımlar la karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 

Göksel enerjiler hayatınıza ilkleri ve yeni başlangıçları beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtabilir sorunlarınızı kökünden çözüme kavuşturabilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde mesai yada okuldan tanıdığınız bir insanla duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Ayrıntıların esiri olmayın ve zamanı yakalayın!

TERAZİ BURCU 

Gökyüzü iş hayatınızda gölgeli günlerin bittiğini müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili devam eden hukuksal bir mücadeleniz varsa haklılığınız ispatlanabilir ve kaybettiğiniz kazancınızı fazlası ile kazanabilirsiniz. Şans sizden yana! İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler yapabilir ihtiyacınız olan şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

AKREP BURCU

Bu hafta aileniz ve ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sorunlu bir ev hayatınız varsa kontrol edemeyeceğiniz konular haksız eleştiriler suçlamalarla karşılaşabilirsiniz ve sabrınız taşabilir! Bitmesi gerekenlerin farkına vararak radikal kararlar alıp uygulayabilirsiniz. İş hayatınızda da beklediğiniz önemli bir haberi alabilirsiniz.

YAY BURCU 

Duygusal olarak rahatlayacaksınız yalnızlık ve kaybetme korkularınızı alt ederek yaşam enerjinizi yeniden ve güçlü bir şekilde kazanacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde iş hayatınız ve birlikte çalıştığınız insanlar ilgili şüphe ve kuşku duyabilirsiniz. Bu hafta yatırım fırsatları ile karşılaşabilir uzun zamandır arzu ettiğiniz bir gayrimenkulü edinebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 

İş hayatınızda finansal anlamda kazançlı çıkacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofisinizi başka bir yere taşıyabilir, kısa süre içinde adapte olmanın enerjisi ile girişimci davranarak birçok alanda söz sahibi olabileceğiniz teklifler alabilirsiniz. Oğlak’lar beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir, çocuk ya da çocuklarınızın size olan tutumu davranışları karşısında kendinizi savunmasız hissederek duygusal olarak sarsılabilirsiniz.

KOVA BURCU

Bu hafta sıkıntı yaratan bir ortaklığı sonlandırabilir kendi işinizi kurabilirsiniz. İyi niyetinizin ve sabrınızın karşılığını alacağınız bir haftadasınız. Evli Kovaların eşten kaynaklanan sorunlarla karşılaşmasına neden olabilir. Eşiniz işten ayrılabilir karlı olduğunu düşündüğü bir yatırımda zarar edebilir ve ev ekonomisi bir anda sarsılabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız eşinizle iletişime önem vermelisiniz.

BALIK BURCU 

Bu hafta yatırımlarda bulunmaktan, ortaklıklara yönelmekten ya da kendi işinizi kurmaktan uzak durun ve geçiş bitene kadar beklemede kalın. Özel yaşamınızda sevgilinizden sürpriz bir teklif alabilir ve kendinizi kısa süre içinde düğün hazırlığı yaparken bulabilirsiniz. Evli Balıklar sizlerde eşten gelecek güzel haber ve sürprizlerle büyük bir heyecan yaşayabilirsiniz.

<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Melis Babadağ, iki  s

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 2: Melis Babadağ

Fenerbahçe'ye İzmir'de coşku seli

Galatasaray'a Malatya'da coşku seli

Hibe desteğiyle mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor