• $13,4334
  • €15,2741
  • 795.017
  • 2042.08
14 Aralık 2018 Cuma

Doğum haritalarımızın karmik şifreleri

Kadim astrologlardan sonra son yıllarda Batı astrolojisinde de fazlasıyla önem kazanan Ay du¨gˆu¨mleri kis¸inin dogˆum haritasının gizli s¸ifreleridir adeta. O¨zellikle ruhsal astrolojide, du¨gˆu¨mlere oldukc¸a o¨nem verilir. Yaptıgˆım harita analizlerinde bende Ay du¨gˆu¨mlerinin kis¸iye kattıklarına, gelis¸tirmesi gereken yo¨nlerine ve yetenegˆinin hangi yo¨nde oldugˆuna, meslek yas¸amıyla ilgili konularda is¸aret ettiklerine o¨nem veririm. Ay du¨gˆu¨mleri kis¸inin ruhsal gelis¸imi, psikolojik travmalar bu¨yu¨k bas¸arılar gibi hayati o¨nem tas¸ıyan konularda kis¸inin kendini kes¸fetmesine yardımcı olup engin yas¸am yolculugˆunda hedef-lerini belirleyip yo¨nu¨nu¨ tayin edebilmesi adına harika ipuc¸ları verir. Hint astrolojisinde de Ay du¨gˆu¨mleri o¨nemli bir yer tutar. Astronomik olarak gerc¸ek gezegenler olmayıp, hesaplanarak bulunan go¨kyu¨zu¨ noktalarıdır. Go¨k ekvatoruyla ekliptik dairesinin c¸akıs¸ma noktalarında olus¸urlar. Hint astrolojisinde Kuzey du¨gˆu¨mu¨ (Rahu) ejderhanın bas¸ı ve Gu¨ney du¨gˆu¨mu¨ (Ketu) da ejderhanın kuyrugˆu olarak adlandırılmıs¸tır. Kuzey Ay du¨gˆu¨mu¨ s¸ansla bağdas¸tırılırken Gu¨ney Ay du¨gˆu¨mu¨ ise kars¸ılas¸ılan engeller ve s¸anssız oldugˆumuz durumlarla ilis¸kilendirilir. Kuzey du¨gˆu¨mde bulunan burcun kars¸ıt burcu da Gu¨ney du¨gˆu¨mde yerles¸mis¸tir. Rahu ve Ketu fiziksel gezegenler degˆildir. Go¨lge gezegenler olarak adlandırılırlar fakat c¸ok gu¨c¸lu¨ enerjik noktalardır. Rahu, bilinc¸siz arzuları, tatminsizlikleri, korkuları, temsil eder. Ketu ise hayatın o¨zu¨nu¨ ararken, acıyla gelen deneyimleri, zorlukları du¨s¸manlıkları ve ruhsal aydınlamayı temsil eder.

KOÇ

Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda şanslı enerjileri barındırmakta. Şans sizinle fikirlerinizin kabul görmesiyle yeni kazanç kapılarını aralayabilirsiniz. Hafta boyu tüm dikkatinizi işinize vermeli ve gelen her fırsatı değerlendirmelisiniz.

BOĞA

Gökyüzü iş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Bu haftanın ilk günlerinden itibaren açık ve gizli düşmanlarınızın kendi kazdıkları kuyulara düşeceklerine şahitlik edecek, adaletin işleyişine şükredeceksiniz.

İKİZLER

Maddi ve yasal konularda sorunları olan İkizler haklarınızı aramalı, dava, resmi işler gibi konuları kararlılıkla takip etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı gerçekçi davranmalı olumsuzlukları yok saymamalısınız.

YENGEÇ

Bu hafta eğitim hayatınızda gecikmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise hassasiyetlerinizin duygusallığın yüksek olduğu bir haftadasınız. İş hayatınızda ise önemli gelişmeler yaşayabilir kazanımlarınızı artırabilirsiniz.

ASLAN

Mesleki konularda yeni fikir ve önerilerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Israrcı ve girişimci olmalısınız. Evli ve ilişkisi devam eden Aslan’lar ise kalbinizi dinlemenin getirdiği güzellikler ilişkinizi daha sağlam temelli bir noktaya taşıyacaktır.

BAŞAK

Gökyüzü bu hafta boyunca işlerinizle ilgili konularda çözümsüzlüklere karşı bakış açınızı değiştirerek yeni yollar bulabileceğinize işaret etmekte. Mesleki konularda size oynanan tuzaklara güçlü bir duruş sergileyerek hareket etmelisiniz.

TERAZİ

Özel hayatınızda beraberliği olmayan Terazi’ler sürpriz teklifler, sizleri heyecanlandırabilir. Evli ya da birlikteliği devam edenler ise eş ya da sevgilinizin arkadaşlarının hatalarının ilişkinize yansımasına izin vermemelisiniz.

AKREP

Pek çok konuda kendinizi kötü hissettiren düşüncelerinizden uzaklaşacak ve ruhsal enerjinizi yükseltmeyi başaracaksınız. Hafta sonuna doğru size pek çok konuda zarar veren kişileri fark edecek ve haklı tepkinizi ortaya koyabileceksiniz.

YAY

Finansal konularda zam talebiniz ya da geri ödenmemiş alacaklarınız varsa bunların gelmesiyle rahatlayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle sevineceksiniz.

OĞLAK

Kibir duygunuzu, öfkenizi kontrol altında tutun ve hiç kimseye hükmetmeniz gerektiğini kabullenin. Aşk hayatınızda etki altında kalacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar kalbinizdeki sese kulak verin.

KOVA

Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda ki arkadaşlarınızın çeşitli entrikalarıyla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Sakinliğinizi koruyun ve sizi anlamayan insanlara laf anlatmaya çalışıp kendinizi yormayın.

BALIK

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda bilginiz olmayan konularda yorum yapmamaya dikkat etmeli üzerinize vazife olmayan konuların içinde yer almamanız gerektiğinin farkındalığı ile tedbirli olmaya özen göstermelisiniz.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın