• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
12 Ocak 2024 Cuma

Doğum haritaları parmak izi gibi kişiye özeldir! Ulu orta yorumlanamaz!

Günümüzde Astrolojiyle ilgili alanlarda dikkat çekmek adına yapılan yanlış yorumlar pek çok kişinin aklını karışmasına ve yanlış bilginin zihinlere yerleşmesine neden olarak kişilerin hayatlarında ciddi sorunlara sebebiyet vermektedir. Astroloji Astronomik verilerle çıkartılan doğum haritalarıyla yüzyıllar boyunca tüm insanlığa rehberlik etmiştir. Tüm dünya milletleri gibi Türkler için de gökyüzü her zaman çok büyük önem taşımıştır. Türkler, göçebe bir hayat sürdürdüklerinden gökyüzünün gezegen geçişlerinin etkilerini incelemişler; kıtlık, kuraklık, mevsim değişiklikleri, doğa olayları, salgın hastalıklar Eşref saati hayırlı zamanların belirlemesi gibi olayların ne şekilde ilerleyeceğiyle ilgili araştırmalarda bulunmuşlar ve yerleşim düzenlerini buna göre yapmışlardır. Türkler, yıldız takvimleri hazırlamışlar; bu takvimleri, Güneş'in geçişleriyle yorumlayarak gökyüzünün rehberliğinden daima faydalanmışlardır. Türkler, zamanın belirlenmesinde 12'li devreleri kullanmışlardır. 12 Hayvanlı Takvimler, Göktürkler ve Uygurlar tarafından kullanılmıştır. Bu yılın şanslı burcu diye bir şey yoktur. Her harita parmak izi gibi kişiye özeldir. Bu yıl evlenin evlenmeyin gibi yorumlar hiçbir zaman doğru bilgiyi yansıtmaz. Yeryüzünde milyarlarca kişi aynı burca mensup... Fakat her harita parmak izi gibi kişiye özeldir! Güneş doğum haritanızın kalbi yükselen fiziksel özellikleriniz Ay burcunuz aşk hayatınızla ilişkilidir. Kadın ve erkek için. En sevilen burç en sevilmeyen burç diyebilmek için tüm dünyada yaşayan tüm insanların doğum haritası analizi yapılmalı ve bir bütün olarak değerlendirildikten sonra bu hassas konuda yorum yapılmalıdır. Doğru bilgiden ayrılmayın her duyduğunuza inanmayın!

KOÇ: Minnettarlığın gücünü kucaklayın. Her gün bir dakikanızı hayatınızın olumlu yönleri üzerine düşünmeye ayırın. Şükran sadece zihniyetinizi değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda hayatınıza daha fazla bereket çeker. Etrafınızdakilere takdirinizi ifade edin ve kendi başarılarınızı takdir etmeyi unutmayın. İş ve özel yaşamınızda sevgi dolu yaklaşımlarınızın karşılığını alabileceksiniz.

BOĞA: Değişimi kucaklayın bu hafta. Hayat bir dizi geçiştir ve yeni koşullara uyum sağlamak, büyümenizi ve gelişmenizi sağlayacaktır. Hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda yenilikçi fikirlere ve farklı bakış açılarına açık olun. Değişimi benimsemek köklerinizi terk etmek anlamına gelmez; bu, öğrenmek, uyum sağlamak ve kendinizin en iyi versiyonuna doğru gelişmekle ilgilidir. Bu ilkelerle hareket ettiğiniz de özel yaşamınızda gelişmelere hazır olun. İş hayatınızda ise bu hafta yenilikçi yaklaşımlarınız sizi daha ileriye taşıyacak.

İKİZLER: Bu hafta etkili iletişime odaklanın. İster işte ister kişisel yaşamınızda netlik ve açıklık getirecek sizlere. Düşüncelerinizi ve duygularınızı güvenle ifade edin, ancak aynı zamanda aktif olarak dinlemeye de zaman ayırın. Mesajınızın hem duyulmasını hem de anlaşılmasını sağlayarak yanlış anlamaların kolayca önüne geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ani kararlar almamaya dikkat edin.

YENGEÇ: Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda aşırı tepkiler vermemeye gayret gösterin. Öfke ve duygusal gerginlik pişmanlıklara neden olamasın. Her gün bir dakikanızı hayatınızın olumlu yönleri üzerine düşünmeye ayırın. İlişkileriniz, kariyer başarılarınız veya kişisel gelişiminiz olsun, minnettarlığınızı kabul etmek ve ifade etmek etrafınızdaki pozitif enerjiyi arttırarak sizi daha sakin ve huzurlu bir noktaya taşıyabilir.

ASLAN: Bu hafta, değişimi kollarınızı açarak kucaklayın. Evren sizi büyümeye ve evrime doğru itiyor. Yolunuza çıkan dönüşümlere direnmeyin; bunun yerine bunları yeni zirvelere ulaşmak için basamak taşları olarak kullanın. İlişkilerinizde, kariyerinizde veya kişisel gelişiminizde olsun, değişim ilerlemenin anahtarıdır. Bilmediklerinizi öğrenmeye odaklanın ve kozmik güçlerin sizi daha parlak bir geleceğe doğru yönlendirdiğine güvenin.

BAŞAK: Bu hafta organizasyon gerektiren işlerde başarılı olma şansınız oldukça yüksek. Titiz doğanız günlük rutinlerinize uygulandığında süper bir güç olabilir. Tutkularınıza ve rahatlamanıza zaman ayırmanızı sağlayacak şekilde hem çalışmaya hem de kişisel bakıma olanak tanıyan bir program oluşturun. İyi organize edilmiş bir yaşam, artan üretkenliğe ve başarı hissine yol açabilir. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin.

TERAZİ: Bu hafta değişimi kucaklayın gökyüzü tamamen konfor alanınızın dışına çıkıp yeni fırsatları fark etmeniz adına uyandırıyor sizleri. Aşkta, sağlıkta ya da kariyerde olsun, evren sizi keşfedilmemiş bölgeleri keşfetmeye itiyor. Yeniliklere açık olun ve önünüzdeki yolculuğa güvenin. Değişim, büyümenin ve tatminin katalizörü olabilir. Onu zarafet ve güvenle kucaklayın.

AKREP: Gökyüzü bu hafta eski alışkanlıkları bırakmaya ve yeni bakış açılarını kabul etmeye teşvik ediyor sizleri. Her geçişin sizi gerçek benliğinize yaklaştırdığını bilerek, bilinmeyeni güvenle kucaklayın. Öğrenmeye, gelişmeye ve uyum sağlamaya açık olun, çünkü en güçlü yönleriniz bu değişim döngüsünde ortaya çıkacaktır. Aile ve özel yaşamınızda ise kıskanç kişilerin söylemlerinin etkisinde kalmamaya dikkat edin.

YAY: Gökyüzü bu hafta dönüştürücü enerjileri gönderiyor sizlere akışa uyum sağlamak çok önemli. Aşkta, kariyerde veya kişisel gelişimde yeni fırsatlara açık olun. Uyum sağlama yeteneğiniz gizli silahınız olacak ve alacağınız kararlarda kaybettiğiniz yolunuzu bulmanızı ve her zamankinden daha güçlü bir şekilde ortaya çıkmanızı sağlayacak.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta dönüşümler getiriyor sizlere. İlişkilere yeni bir yaklaşım, daha sağlıklı bir yaşam tarzı ya da kariyer yolunuzda bir değişiklik olsun, değişimin getirebileceği olasılıklara açık olun. Değişen koşullara uyum sağlama ve gelişme yeteneğinize güvenin. Değişimi olumlu bir zihniyetle benimsemek, kişisel gelişim ve başarıya zemin hazırlayacaktır.

KOVA: Gökyüzü bu hafta bireyselliğiniz en büyük gücünüz olduğunu vurguluyor. Bu hafta evren sizi özgünlüğünüzü cesurca ifade etmeye teşvik ediyor. İster kişisel ister profesyonel hayatınızda olsun, benzersiz bakış açınız ilham verme ve olumlu değişim yaratma gücüne sahiptir. Öne çıkmaktan ve gerçek benliğinizin parlamasına izin vermekten korkmayın.

BALIK: Gökyüzü bu hafta karamsarlıktan uzaklaşmanız gerektiğinin önemini vurgulamakta. Ne kadar küçük olursa olsun, hayatınızdaki nimetleri düşünmek için her gün bir dakikanızı ayırın. Şükür pozitif enerjinin kapısını açar ve daha fazla bereketi çeker. Kalbinizi sevinçle dolduran anları belgelemek için bir şükran günlüğü tutmayı düşünün. Bu basit uygulama ruh halinizi yükseltecek ve doğru seçimleri hayatınızın her noktasında doğru değerlendirmesini yapabilmenizi sağlayacak.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Çevresinde kaçak kazı yapılarak çukurların bırakıldığı 196 yıllık su bendinin uğradığı tahribat h

196 yıllık mirası böyle talan ettiler

BİM'de bu Salı neler var? BİM 5 Mart 2024 aktüel ürünler kataloğu

Tanzanya'da 3 Mart Dünya Yaban Hayatı Günü

Kriz sürüyor... Yasa dışı geçişler böyle görüntülendi