• $9,3021
  • €10,8526
  • 532.348
  • 1433.24
27 Mart 2020 Cuma

Burçların doğal taşları yoktur! Gezegenlerin kristalleri 'doğal taşları' vardır

Doğal taşlar, kristaller doğanın olağan akışı içinde oluşurlar her birinin sertlik derecesi, mineral yapısı, saydamlığı, oluştuğu ortama göre farklılık göstermektedir. Her kristal doğal taş, kendine özgün bir titreşim ve enerjiyi barındırmaktadır. Bizler doğum haritalarımıza göre uygun kristal ve doğal taşlarımızı gezegenlerimize uygun şekilde kullandığımızda, kristalin doğal titreşimlerinden, fiziksel ve ruhsal olarak fayda görebiliriz.

GEZEGENLER VE DOĞAL TAŞLARI KRİSTALLERİ

Güneş: Kırmızı yakut, kırmızı lal, kırmızı spinel.

Ay: İnci, aytaşı, beyaz zirkon, beyaz mercan.

Merkür: Turmalin, yeşil yeşim taşı, oniks, peridot.

Venüs: Elmas, beyaz safir, opal, pembe kuvars.

Mars: Kırmızı mercan, kırmızı turmalin, kırmızı zirkon, carnelian

Jüpiter: Sarı safir, altın topaz, sitrin, kehribar.

Satürn: Mavi safir, lapis lazuli, malahit, mavi zirkon.

Uranüs: Granat, spessartite, hessonite, turkuaz..

Pluton: Krizoberil, apatit, turmalin, kedi gözü.

Kristaller de kişisel doğum haritasına göre belirlenmelidir. Herkes istediği kristali kullanamaz. Doğum haritasına göre belirlenecek olan kristalleri zayıf olan gezegene göre bir astrolog belirler ve bu ömür boyu kullanılabilir. Bir de ilerletilmiş doğum haritasına göre gelecekte zayıf olacak planetler belirlenir ve buna göre bu planeti güçlendirmek için dönemsel kristaller kullanılabilir.

KOÇ

Gökyüzü bu hafta sağlığınıza dikkat etmenizin önemine dikkat çekmekte. En ufak bir sağlık sorununuzu geçiştirmemelisiniz. Bu hafta zorlanacağınız enerjiler söz konusu. Özellikle aşk hayatınızdaki zorluklarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta boyunca güvensizlik, inançsızlık ve şüphe bulutları zihninizi fazlası ile yorabilir. Güvenle ilişkilerinizi ele alırsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

BOĞA

Ekonomik olarak kazanımlarınızın artacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu hafta özellikle haftanın ilk birkaç günü gerçekten faydalı teklifler alabilirsiniz. Bu hafta ihtiyaç sahipleri ve manevi rahatlama için hayır işlerinde bulunabilirsiniz. Ailevi konularda kardeşinizle ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir özellik ile kız kardeşinizle ilişkiniz de sabrınız taşabilir ve sert tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda, olumlu enerjiler söz konusu.

İKİZLER

Bu dönemde hayatın çeşitli renklerini görmeye hazır olun! Sevinçler ve üzüntüler yoğun bir şekilde etkili olacak sizler için. Zihinsel huzursuzluktan uzaklaşmak için çabalamalısınız. Özel yaşamınızda pek çok cevaplanmamış soru da cevaplanacak. Bu dönemde romantizm artacak ve ilişkiniz karşılıklı sevgi ve güven bağı ile yeniden yapılanacaktır. Bu aynı zamanda evlilik teklifi kararı almak isteyen ikizler burçları için iyi bir zaman dilimi. İş hayatınızda üstlenilen tüm görevleri coşkuyla tamamlayacaksınız.

YENGEÇ

Yengeç burçları için hayatın her alanında karışık enerjiler hakim olacak. Özelikle ikili ilişkilerde ciddi imtihanlar deneyimleyebilir, düşmanca davranışlara maruz kalabilirsiniz. İş hayatınızda ise başarınızı gölgelemeye çalışan kişilerin oyunlarının bozulacağı etkiler söz konusu. Finansal konularda kazanımlarınızın artacağı yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz .

ASLAN

Bu hafta iş ve özel hayatınızda harika sonuçlar alabilirsiniz. Eş ya da sevgilinize daha yakın olabilir onun haklı olduğu yerlerde gereksiz inatlaşmalardan uzaklaşarak, sorunların tekrarını engellemeyi başarabilir, huzurlu olmanın keyfini sürebilirsiniz. Özellikle işiniz için enerjik hissedecek yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri gerçekleştirebileceksiniz. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmelisiniz cilt, mide, eklem ağrısı ve idrar enfeksiyonuyla ilgili sorunlardan muzdarip olma ihtimaliniz yüksek.

BAŞAK

Bu hafta iş hayatınızda keskin kararlar almaktan kaçınmalı, şikayet etmek yerine var olan şartları iyileştirmek için çabalamalısınız. Özel yaşamınızda sevdiğiniz insanla olan bağınız daha da güçlenecek. Ancak, görüş farklılıklarından dolayı bazı sözlü tartışmalar yaşamamak için kontrollü ve anlayışlı olmalısınız. Sağlığınızda ise hazımsızlık problemleri veya sırt ağrıları yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Aşk hayatınızda evliyseniz ya da devam eden bir beraberliğiniz varsa egonuzun, ilişkinizi mahvetmesine izin vermemenizi tavsiye ederim. Kariyerle ilgili meselelerinizi önceden planladıklarınızı yaparsanız başarılı olma ihtimaliniz oldukça yüksek başkalarının etkisi altında kalırsanız hayal kırıklıkları kaçınılmaz olacaktır. Mesleki yaşamınız için bu hafta kafanızı karıştırmak isteyen art niyetli insanların etkisi altında kalmamaya, planladıklarınızı uygulamaya odaklanın.

AKREP

Hafta sonu zihinsel sağlığınız üzerinde endişe ve depresyona bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Beklemekte olan herhangi bir hükümet, finansal veya aile büyüklerinize ait mülkle ilgili işiniz varsa, bunların tamamlanması için iyi bir haftadasınız. Evlilik hayatı devam eden Akrepler mutlu anlarla dolu olacak. Eğer ikiniz farklılıklar yaşıyorsanız, bunun bir çözümünü bulma yönünde harekete geçebilirsiniz. Pasaport ve vize ile ilgili konular da aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

YAY

Bu hafta boyunca iyi ve kötü zamanlar sizleri karşılamakta. Hafta başında, ekonomik durumunuzda beklenmedik giderler artabilir ve istemeyerek de olsa sizin için değerli bir şeyleri satmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınız genel olarak iyi olacak, ancak hafta sonunda endişeli hissedebilir kaygılarınızdan dolayı psikolojik olarak yorgun düşebilirsiniz.

OĞLAK

Bu hafta boyunca evli ve beraberliği devam eden Oğlak burçları fikir ayrılıkları ve farklılıklar yaşayabilir. Bu nedenle, sakin olmanızı öneririm. Bekar ve yeni bir ilişkiye başlama hevesi içinde olanlar ise bu hafta anlık kararlarla hareket etmemeliler. Bu haftanın başlangıcı, finans açısından sizin için ilerici olabilir, ancak bu haftanın ilerleyen günlerinde finansal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlk üç günü, iş yaptığınız kişilerden kaynaklı sorunlar aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Bu hafta yeni biriyle tanışma şansınız yüksek. Aşk kendini sürpriz bir şekilde karşınıza çıkarabilir. Bu dönemde finansal durumunuz iyileşmeye başlıyor. İşlerinizle ilgili yeni fırsatlar yakalamanız mümkün, kariyerinizde beklenmedik bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Azminiz ve çalışmalarınız bu hafta size mükemmel sonuçlar sağlayabilir. Finans ile ilgili konularda başarı şansınız var. İlişkileriniz için bu hafta harika enerjiler hakim gökyüzünde.

BALIK

Bu haftanın başında yapmayı düşündüğünüzü uzun ve kısa yolcukları gerçekleştirme şansınız yüksek. Bu yolculuklar iş ve eğitim hayatınızda kazanımlarınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Evli çiftler, eşlerinin sağlığının ile ilgili sorunlar ve harcamalar yaşayabilirler. Fazla endişelenmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Gezegenler önümüzdeki günlerde sizin için iş değişikliği şansını göstermekte iyi değerlendirin.

<p>Kardeşiyle birlikte aşıyı reddetti, koronavirüse  yakalandı. Şimdi onun en yakın arkadaşı, sürekl

“Son pişmanlık” fayda etmedi

Van'da kar ve sis nedeniyle araçlar yolda mahsur kaldı

Milli boksörler büyük taşlarla güç depoluyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (19 Ekim 2021)