• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
1 Nisan 2022 Cuma

Bu hafta burçları neler bekliyor? 1- 7 Nisan burç yorumları

KOÇ: Pazartesi günü uzun vadeli hedeflerinizi düşünün. Koç, sizi olmak istediğiniz yere ulaşmaktan alıkoyan nedir? Bu hafta bu sorunları çözmek için çalışma fırsatınız var, ancak hüsnükuruntularla dikkatinizi dağıtmayın. Maneviyat duygusu hafta ortasında size yardımcı olacaktır, bu nedenle meditasyon yapmak için biraz zaman ayırmaya veya sadece yüksek bilincinizin duyulmasını sağlamaya değer. Merkür Pazar günü burç değiştirdiğinde ve doğum haritanızın para bölgesine geçtiğinde, sizi rahatsız eden finansal sorunları en iyi nasıl çözeceğiniz konusunda çok daha net bir fikir edineceksiniz.

BOĞA: Bu hafta odak noktası olan ilk şey kariyer idealleriniz ve özellikle Pazartesi günü Mars ve Satürn buluştuğunda, işlerin istediğiniz kadar hızlı hareket etmemesi konusunda hüsrana uğrayabilirsiniz. Sabır burada anahtardır. Salı günü Venüs, doğum haritanızın sosyal bölgesi olan Balık burcuna geçiyor, bu nedenle hafta ortası sosyalleşmek ve düşüncelerinizi ve özlemlerinizi çekirdek arkadaş grubunuzla paylaşmak için iyi bir zaman. Birinin size tavsiyesi olabilir; harekete geçmezsen dinle. Merkür Pazar günü Boğa burcuna geçecek ve odaklanma ve konsantrasyon güçlerinizi artıracak, bu nedenle uzun süredir gecikmiş görevleri, ayrıntılı, titiz çalışmaları ve her türlü çalışmayı yakalamak için bu enerjiden en iyi şekilde yararlanın.

İKİZLER: İkizler, özellikle son zamanlarda seyahat planları yüzünden hüsrana uğradıysan, bu haftanın başlarında kaşınan ayakların çok huzursuz. Mars ve Satürn arasındaki dinamikler, sizi bunun olup olmadığından tam olarak emin olamamanızı sağlayan, oldukça rahatsız edici bir itme-çekme etkisi sağlar. Mümkünse, özellikle Venüs, salı günü doğum haritanızın kariyer bölgesi olan Balık'a geçtiğinde, işinize odaklanın. Bu, doğal çekiciliğinizin üzerine yığılmanın ve emellerinizi gerçekleştirmek için mükemmel yumuşak becerilerinizi kullanmanın zamanıdır. Yönetici gezegeniniz Merkür pazar günü burç değiştiriyor ve haritanızın en ruhsal alanına giriyor. Birden canlı rüyalar veya ani psişik içgörüler ortaya çıkarsa şaşırmayın. Kozmosun size ne söylediğini dinleyin.

YENGEÇ: Pazartesi günkü Mars ve Satürn buluşması, özellikle psikolojik travmayla uğraşmaya çalışıyorsanız veya son zamanlarda kendi kendine yardım yolunu izliyorsanız, kişisel düzeyde sizin için oldukça sinir bozucu olabilir. Bunun sizi ertelemesine izin vermeyin; kalıcı bir başarısızlık değil, anlık bir gerilemedir. Balık burcundaki Venüs salı günü size taze bir iyimserlik getiriyor ve normal konfor bölgenizden bir süreliğine çıkabilirseniz özellikle güçlenmiş hissedeceksiniz. Yeni bir yeri, özellikle doğal olarak güzel bir yeri ziyaret edin ve titreşimleri içinize çekin. Arkadaşlıklar da bu hafta size yardımcı olacak ve pazar günü Merkür doğum haritanızın bu alanına girdiğinde, paylaşılan bir endişenin gerçekten de yarı yarıya azaltılabileceğini keşfedeceksiniz. Başkalarına ulaşmaktan korkmayın.

ASLAN: Mars ve Satürn, pazartesi günü aşk bölgenizdeki güçleri birleştiriyor, çok inatçı ve sıcak bir atmosfer olduğu kanıtlanabilir. Neyse ki, Venüs salı günü tutku bölgenize girdiğinde, günü duygusallık ve samimiyet kazanacak gibi görünüyor ancak sevgilinizi dikkatlice dinlemelisiniz. Romantizm ve aşk hayatınız, haftanın geri kalanında da, umarım iyi sebeplerden dolayı dikkatinize hakim olabilir. Ancak Pazar günü, Merkür burç değiştirir ve ortaklık bölgenize girer - bu noktada, iş ilişkileri gibi romantik olmayan ortaklıklarınızın giderek daha önemli hale geldiğini görebilirsiniz.

BAŞAK: Bu haftanın ilk kısmı, organizasyon ve basitçe işleri halledebilmek açısından zor olabilir, Başak. Mars ve Satürn, pazartesi günü bir engelleme modeli oluşturuyor, ancak azminiz güçlü, bu yüzden devam edin ve sonunda ilerleme göreceksiniz. Salı günü, Venüs'ü sevmek, doğum haritanızın romantizm bölgesine girer ve bu, mevcut ilişkinizde özel anılar yaratmak veya çıkmak için mükemmel bir zaman olur.

Burada da, özellikle de yönetici gezegeniniz Merkür'ün keşif bölgenize girdiği Pazar günü, seyahat ve maceranın ipuçları var. Belki de düşündüğünüz bir fırsata evet demenin zamanı gelmiştir.

TERAZİ: Son zamanlarda bir rutinin içinde sıkışıp kaldığını mı hissediyorsun, Terazi? Değişiklikleri gerçekleştirme çabalarınız takdire şayandı ve Pazartesi günü, Mars ve Satürn size bu ekstra itici gücü sağlamak için güçlerini birleştiriyor - bir tür atılımın keyfini çıkarabilirsiniz. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak kendinize daha iyi bakma isteğinin yanı sıra, iç huzurunuzu artırmak için Salı günü refah bölgeniz olan Venüs'ün Balık'a gelişine bakın. Yaptığınız değişikliklere alışmaya başlayacaksınız, böylece hayat daha az stresli ve daha keyifli hale gelecek. Merkür'ün pazar günü doğum haritanızın psikolojik olarak en hassas kısmına gelmesi de iyiye işarettir bu, her türden konuşma terapileri için ideal bir etki olacaktır.

AKREP: Pazartesi günü Mars ve Satürn'ün bir itme-çekme enerjisi yarattığı ve sonuçta bir çıkmaza yol açan aile gerilimleri zirveye çıkabilir. İlerleme kaydetmeyi umuyorsanız, aile meselelerine tamamen pratik bir bakış açısıyla bakmaya çalışın, Akrep. Salı günü Venüs burç değiştirir ve zevk bölgeniz olan Balık burcuna geçer - sevgilinizle samimi karşılaşmalar için veya gerçekten de yeni ve heyecan verici biriyle çıkmak için mükemmel. Pazar günü aşk bölgenize ulaşan Merkür de hareket halindeyken, açık ve dürüst iletişimi aşka tutkulu bir yaklaşımla birleştirmeye çalışın. Partnerinizle ne kadar çok konuşursanız, o kadar yakın olursunuz.

YAY: Mars-Satürn buluşmasının yoğun ama sinir bozucu enerjisi nedeniyle pazartesi günü Yay burcundaki amacınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. Bir şeyi yazılı hale getirmek, birini sözlü olarak ikna etmeye çalışmaktan daha iyi bir bahis olabilir. Salı günü aile meseleleri için çok iyi haberler var, ancak nazik, sevgi dolu Venüs aile hayatınıza sakinleştirici ve yatıştırıcı bir merhem yaydığında. Bu noktada en zor akrabaların bile daha kolay idare edilmesini bekleyebilirsiniz ve yenilenmiş bir birliktelik duygusu çok hoş ve iyileştiricidir. Merkür'ün burç değiştirdiği pazar günü odağınızı günlük işlere ve rutinlere çevirin. Bu, 'başarılı olun' astrolojik enerjidir ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

OĞLAK: Mars ve Satürn, pazartesi günü Oğlak burcunda güçlerini birleştirdiğinde finansal konular odakta. Bu, bir projeyi sınırı aşmak için ihtiyacınız olan astrolojik itici güç olabilir, bu yüzden çok kolay pes etmeyin. Venüs Salı günü burç değiştirir ve komşu bölgenize hareket eder. Bu çok şefkatli ve hassas enerjiyi yerel bir insani yardım ya da yardım projesine kanalize edebilirsiniz ya da sadece savunmasız komşularınızı kontrol etmeye odaklanabilirsiniz. Merkür'ün pazar günü doğum haritanızın oyun alanına gelişi, biraz eğlenmek için mükemmel bir anı işaret ediyor. Becerilerinizi test etmek için zorlu oyunlar veya bulmacalarla zihninizi genişletin ya da bir kaçış odası mekanını ziyaret edin!

KOVA: Mars ve Satürn, Kova'da pazartesi, Kova'da güçlerini birleştiriyor ve bu, haftanız için önemli bir an olabilir. Tek bir hedefe odaklanın ve hayır-ı yanıt olarak kabul etmeyin. Bu enerji size engellerin etrafından, altından, üzerinden veya üzerinden geçmeniz için yollar sunar. Bu arada Venüs, salı günü Kova'dan ayrılacak ve doğum haritanızın değerler bölgesi olan Balık'a varacak. Rahat lükslere, yiyecek veya içeceklere aşırı harcamaya dikkat edin. Bu hafta bütçenize dikkat etmeniz gerekecek. Hafta geçtikçe bir şey sizi geçmişinize çekiyor ve özellikle pazar, aile geçmişinizi veya gerçekten geçmiş yaşamlarınızı keşfetmek için çok iyi bir gün olabilir. Doğum haritanızın bu alanındaki Merkür, merakınızı teşvik eder ve bulduklarınızı akıllıca anlamanıza yardımcı olur.

<p>Denizli'deki suç örgütü operasyonunda yakalanan 21 şüpheliden 17'si tutuklandı. </p><p>İl Emniyet

Suç örgütüne yönelik operasyon: 17 kişi tutuklandı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi