• $8,8429
  • €10,3729
  • 496.363
  • 1384.68
6 Ağustos 2021 Cuma

Aslan Yeni Ayı ve Aslan portalı gökyüzünü kaplıyor

Sirius'un enerjisi tamamen yeni frekanslara, enerjik potansiyellere ve hızlandırılmış bir oranda daha yüksek bir bilince uyanmakla ilgilidir.

Sirius yükseldiğinde, dünya gezegenini güç, potansiyel ve yeni bir bilinç akışıyla yıkar, üçüncü göz çakramızı aktive etmemize ve varlığımızın sınırsız enerjisine erişmemize izin verir.

Bu süre boyunca hepimize evrene bağlı olduğumuz ve düşüncelerimiz ve algılarımız aracılığıyla kendi realitemizi yaratmak için doğuştan gelen bir bilgeliğe ve güce sahip olduğumuz hatırlatılacak.

Ayrıca evrene daha derin bir bağlılık duygusu hissedebiliriz ve bu kozmik dünyadaki tek zeki varlıklar biz değiliz.

Birçok kişi Aslan kapısı aktivasyonunun farklı boyutlar ve frekanslar arasındaki çizgileri bulanıklaştırabileceğine inandığından, diğer boyutları geçme ve astral seyahat yeteneği de bu zamanda güçlü olacaktır.

Dünya dışı faaliyetin görünümü de normalden daha yüksek olabilir ve ruh enerjilerine duyarlı olanlar garip deneyimler ve hatta daha yabancı varlıklarla karşılaşabilirler.

Kendini Yıldız tohumları olarak tanımlayanlar da bu enerjiyi güçlü bir şekilde hissedecekler ve amaçları hakkında bilgi veya indirmeler almaları muhtemeldir.

Yıldız tohumları, farklı bir gezegenden geldiklerini ya da gerçekten ait olmadıklarını hissedenlerdir. Çoğu, belirli bir görev için dünya dışı yaşam tarafından dünyaya gönderilmekle ilgili aynı tekrarlanan rüyayı gördüklerini bildiriyor.

Esasen, Yıldız tohumları, gezegene bilinci yükseltmede yardımcı olmak için burada olan evrimleşmiş varlıklardır. Bununla rezonansa girenlerin, yolculuklarının veya amaçlarının bir kısmını Aslan kapısı portalının açılmasıyla gerçekleştirmeleri muhtemeldir.

Güneş sistemimizdeki diğer gezegenlerden gelen enerjik hava nedeniyle, bu yılki Aslan kapısı teması: ilişkiler, toprak ana ve sınırları aşmak.

İLİŞKİLER: Hepimizin karşılaştığı üç anahtar ilişkiyi gerçekten harekete geçirecek - benlikle ilişki, diğeriyle ilişki ve evrenle ilişki.

Uyanış belirtileri ve semptomları normalden daha yüksek olabilir ve birçoğu hayattaki amaçlarını veya anlamlarını sorguluyor olabilir. Bu alanlarda arabuluculuk yapmak, Sirius'tan gelen güçlü sezgisel enerji nedeniyle şu anda oldukça faydalı olacaktır.

Başkalarıyla ilişki söz konusu olduğunda, Aslan kapısı gerçekten niyetlerimizde kararlı olmamızı ve egonun ötesine bakmamızı isteyecektir. Koşulsuz sevgi ve anlayışın o yerini bulmak ve devam etme ve bırakma cesaretine sahip olmak ya da işin daha derinlerine adım atmak için bu enerji tarafından meydan okunacağız.

Evrenle olan ilişkiye gelince, hepimiz bunu hissedeceğiz ve belki de düşüncelerimizin ve niyetlerimizin gerçekte ne kadar güçlü olduğuna dair bir fikir edinebiliriz. Bu, olayları ve fırsatları en yüksek iyilik için tezahür ettirmek için mükemmel bir zamandır.

TOPRAK ANA: Teknoloji, elektrik, yerçekimi ve evrenin diğer 'yasaları' hakkındaki yeni fikirler ve keşifler genellikle bu zaman zarfında dağıtılır veya ilerletilir ve ayrıca alternatif enerji kaynaklarına da vurgu yapılabilir.

Giderek daha fazla insan küresel ısınma ve diğer yenilenebilir enerji türleri hakkında konuştukça gezegenin durumunu çevreleyen bilinç artıyor.

Kömür ve petrol gibi gezegene zarar veren geleneksel yakıt yöntemlerinin kullanımı bu dönemde popülerliğini kaybedecek ve giderek daha fazla insan daha iyi çözümler talep edecek.

Hepimiz enerjiyiz ve etrafımızda sonsuz bir enerji kaynağı var. Ne kadar çok insan bunun farkına varırsa, işlerin değişmesi o kadar olasıdır.

SINIRLARI AŞMAK

Belki de bu daha iyi ifade edilebilir - toplumun kısıtlamalarını çözmek.

Toplumsal kurallar ve sınırlar bu zamanda kesinlikle sorgulanacak ve neden belirli şeyleri ve hükümet yapılarını yaptığımızı çevreleyen yeni bir bilinç dalgası olacak.

Çoğu zaman, hayatımızda at gözlüğü takarak ilerleyebiliriz, sadece rol yapıyoruz çünkü başka herkes yapıyor.

Bunların hepsi yavaş yavaş değişiyor ve insanlar artık toplumsal sınırlara uymak veya haberlerde ya da yozlaşmış hükümetlerden duydukları her şeye inanmak zorunda olmadıklarının farkına varıyorlar.

Gerçekten neler olup bittiğine dair giderek daha fazla şeffaflık ortaya çıkacak ve insanlar, herkesin izinden gitmek yerine kendi kurallarını ve sınırlarını belirlemeye başlayacak.

Şu anda evrende güçlü bir zamandır, onu içeri girmek ve her şeyi gerçekten anlamak için mükemmel bir zaman yapar - Siz sınırsız bir varlıksınız, genişlemek ve gelişmek için burada Dünya'da bulunan sonsuz bir ruhsunuz.

KOÇ: Aslan mevsimi aşk hayatınızdaki her şeyi yoluna koymanız için destekliyor. Heyecanınızı takip edin, iş ve özel hayatınızda bu ay tutkularınızın yol göstermesine izin verin. Şu anda ilişkilerinize taze bir neşe ve ilham duygusu getirme şansınız var. Harekete geçin.

BOĞA: Aslan mevsimi tamamen kendimizi ortaya koymakla ilgilidir, ancak bir Boğa olarak, hiçbir şey sizi kendi evinizin rahatlığında kraliyet muamelesi yapmaktan daha lüks hissettiremez. Bu ay yaşam alanlarınızı yenileyecek iş ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli kararlar alıp uygulayacaksınız sizi beslendiğini hissettiren insanlarla kaliteli zaman geçirerek huzur bulacaksınız. Mesleki konularda ise büyük başarılara imza atacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

İKİZLER: Kelebek etkisi sizleri kuşatacak bu ay, Kelebek etkisi, bir sistemin başlangıç verilerindeki küçük değişikliklerin büyük ve öngörülemez sonuçlar doğurabilmesine verilen addır. İkizler, Aslan mevsimi haritanızın iletişim sektörünü aydınlatıyor ve kendinizi ifade etme konusunda size çok fazla güven getiriyor. Hem iş hem de kişisel takvimleriniz büyük olasılıkla planlarla dolup taşıyor. İletişim gücünüz maddi manevi kazanımları beraberinde getiriyor sizlere.

YENGEÇ: Aslan mevsimi, bu ay size büyük bir güven artışı getiriyor, Bu yüzden arzularınızı öncelik listenizin en üstüne koymaya hazırlanın. Birlikte olduğunuz kişide daha derin bir değer buluyorsunuz ve daha güçlü bir öz değer duygusu geliştiriyorsunuz -bu yüzden bu ivmeyi kaybetmeyin! Kendinizi, olduğunuz yıldız gibi hissetmenizi sağlayacak özel enerjilerle karşı karşıyasınız bu ay.

ASLAN: Tüm gözler (ve sahne ışıkları) şimdi sizin üzerinizde, doğum gününüz kutlu olsun! Bu ay en özgün benliğini kucaklayın ve yaptığınız her şeyde kararlı ve emin olun. Büyülenmek için bu yaratıcı ve cesur enerjiyi iyi kullanın. Aşk ve iş hayatınız tercih ve seçimlerinizle yenilenecek. Ölü ruhunuz dirilmeye başlıyor.

BAŞAK: Aslan mevsimi, sezgilerinize gelince size bolca güven getirecek, Ay boyunca her kararınız iç sesinize güvenme konusunda daha cesur olun. Maddi konularda büyüme istikrar sizleri karşılıyor bireysel olarak ta meditasyonlar yaparak günlük rutininizden sıyrılmak ve mistik yönünüzü kucaklamak için harika bir zaman dilimindesiniz.

TERAZİ: Aslan mevsiminin ateşli enerjisi, Yaşam sevincinizi yükseltecek, İş hayatınızda önemli bağlantılar gerçekleştirebilir ekibinizle ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz kendinizi ortaya koyma konusunda cesur olmak için harika bir zaman. Bireyselliğiniz herkesin görmesi için parlıyor. Özel yaşamınızda da huzur dolu romantik günler sizi karşılıyor.

AKREP: Güneş ışığı bu ay kariyeriniz ve kamuoyu imajınız üzerinde. İşte şimdi merkez sahneye çıkma zamanı. Meslektaşlarınız azim ve yeteneklerinizi anlıyor, bu enerjiyle ekstra dikkatten yararlanın ve bunu konumunuzu yükseltmek için kullanın. Yeteneklerinize güvenmek, bu ivmenin sizi profesyonel hedeflerinize doğru ilerletmesine izin verecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ilişkinizi karşılıklı öz veriyle çok daha iyi hale getirebileceksiniz.

YAY: Güneş bir ateş burcundayken, Aslan mevsimi macera arzunuzu aydınlatıyor ve sizi heyecan verici yeni yolculuklara çıkarıyor. Zihinsel, felsefi ve ruhsal genişleme için can atıyorsunuz Ve dünya sizin istiridyeniz. Ufkunuzu genişletmek, yeni bir yere seyahat etmek veya yeni şeyler öğrenmek için iyi fırsatlara evet deyin. İş ve özel yaşamınızın yenilenip yapılandığı bir aydasınız.

OĞLAK: Herkesin zaman zaman üzerlerine yük olan sırları veya yüzeysel sorunları vardır. Ancak Aslan mevsimi, ruhsal yükünüzü hafifletmenizi ve bazı kişisel dönüşümlere yer açmanızı istiyor. Radikal özgünlüğü benimseyin, eski meseleleri zihninizden atın ve sizi gerçek benliğinizden alıkoyan her türlü duygusal yükü bırakın. Bu sayede başarı da huzur da sizleri karşılayacak.

KOVA: Bu ay tamamen ilişkilerle ilgilisiniz. Aslan mevsimi bire bir bağlantılarınızda bir spot ışığı edasıyla aydınlatacak yaşamlarınızı. Şu anda ilişkilerde cesur hamleler yapmak işe yarayacaktır, bu yüzden kalbinizi ortaya koymaktan ve eşinize sevgilinize tam olarak neye tutkulu olduğunuzu söylemekten korkmayın. Bu ateşli enerji, tüm taahhütlerinizi daha derin bir seviyeye taşıyacaktır.

BALIK: Aslan mevsimi, sağlıklı yaşam rutininiz konusunda daha hevesli olmanız için size ilham veriyor. Günlük rutininize biraz fiziksel aktivite ve açık havada zaman ayırın ya da arkadaşlarınızı sizinle yürüyüşe çıkmaya veya parkta bir yoga dersine katılmaya davet ederek işleri ekstra sosyal hale getirin. İş hayatınızda yıldızınızın parladığı kazanımlarınızın yükseleceği bir aydasınız.

<p>Canana kıyılır  mı? Cananına kıyanlar Hak'kın kulu sayılır mı?</p><p>Bu sözleri söyleyen Bozkır'ı

Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş'ın insan hazinesi olma öyküsü

''Yola çıkmalı'' dedirten 5 film

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü halde bulundu!

Kilo vermek isteyenler dikkat! Limon diyetiyle ayda 10 kilo vermek mümkün