• $13,4878
  • €15,3435
  • 786.065
  • 2085.76
4 Aralık 2020 Cuma

Aralık ayı bir çağın kapanışı yeni bir çağın başlangıcı Jüpiter Satürn ile buluşuyor

Aralık gökyüzü: Jüpiter ve Satürn yüzyıllar sonra birbirine en yakın konumda görünecek.

Jüpiter ve Satürn, 1981'de gökyüzünde üç kez karşılaştı,. Gaz devleri daha sonra 2000 yılının Mayıs ayında başka bir karşılaşma yaşadılar, ancak bu vesileyle, sabah alacakaranlığında kolayca görülemeyecek kadar derinlerdi.

21 Aralık akşamı gün batımından hemen sonra, Jüpiter ve Satürn gece gökyüzünde birbirine daha yakın görünecek ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara kış gündönümünde çınlayacakları göksel bir muamele verecek.

Bu enerjiler altında bir çağ bitip yeni bir çağ başlıyor. Kabul etsek de reddetsek de dönüşümün içinde yerimizi alacağız.

KOÇ

Bu hafta olumlu değişimler sizleri karşılıyor. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşadığınız kişiler ile arabulucular sayesinde karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız.

BOĞA

Gökyüzü sizi özgürleştirecek, güçlü kılacak enerjiler ile dolu bu hafta. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi haftanın ilk gününden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İş hayatınızda finansal olarak da şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin ve uzun zamandır ertelediğiniz görüşmelerinizi hafta boyunca yapmaya odaklanın.

İKİZLER

Gökyüzü sizi büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıya bırakıyor bu hafta. Uzun zamandır baskı altında tutulduğunuz pek çok şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Daha önce ertelediğiniz pek çok konuyu bu hafta gündeminize alacaksınız. Kendinize her konuda yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise bu hafta ayrılık kararı aldığınız ilişkiniz ile ilgili pozitif yönde gelişmeler yaşayabilir ilişkinize bir şans daha tanıyarak olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

YENGEÇ

Gökyüzü finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin enerjiler ile uğraşacağınız enerjilere dikkat çekmekte. Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmemeli, kendi sorumluluklarınızı yerine getirip beklemede kalarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşırı güven ve sevginin karşılığını alamadığınız düşüncesi sizlere ayrılık kararı almanıza neden olabilir.

ASLAN

Hayata karşı sorumluluklarınız da kazanımlarınız da artmaya başlıyor her bakımdan. Hangi işi yapıyor olursanız olun zamanı doğru kullanabilmeniz için akılcı çözümler ve sizi seven kişilerin yorumlarını dikkate alarak uygulamanız da önem taşımakta. Bunu başardığınızda ne zamansızlıktan ne çaresizlikten şikayet etmeyecek ve çok daha verimli olabileceksiniz. Sağlığınızla ilgili ise üşütmeye bağlı iltihapları önemseyin ve dikkatli davranın.

BAŞAK

Bu hafta iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kurum ve kişilerin öneri ve görüşlerine önem vermelisiniz. Size doğru gelmeyen konulara karşı fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Uzun zamandır doğru zamanı beklediğiniz atılımlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda aleyhinize yaşanan girişimler doğru yol almanız ve dikkatiniz sayesinde lehinize dönebilir.

TERAZİ

Gökyüzü iş hayatınızda şartlarınızın iyileşmeye başlaması ile birlikte başvuru ve girişimlerinizin olumlu yaklaşımları beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. İş hayatınızda yaşanan olumlu enerjiler ile enerjinizde yükselecek ve ailenizle olan ilişkilerinizde ki problemleri de ortadan kaldıracaksınız. Ev ve iş hayatınızda yaşanan gerginlikler ortadan kalkıyor.

AKREP

Bu hafta eğitim ve finansal konularda yaşanacak gelişmelerle sevineceksiniz. İşiniz gereği cesaretli davranmayı bırakmadığınız takdirde zorluklar aşılabilir olacak sizler için. Öfke kontrolü aile ve iş hayatınızda fazlası ile önemli sizler için. Bunun yanı sıra hukuki sorunlar problemler yaşayan Akrep’ler sakin kalmayı başarmalılar.

YAY

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda maddi - manevi kazanımlarınızı arttıracaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlardan da destek göreceksiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yakınlarınızın iş ilişkilerinize müdahil olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde toparladığınız işleriniz bu müdahalelerden dolayı bozulabilir.

OĞLAK

İş ve finansal konularda hızla gelişen olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle başkalarının etkisi altında kalarak iş ve özel hayatınızda anlık kararlar büyük pişmanlıklar ve zarar göreceğiniz olaylar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta yatırım planlarınızda da anlık kararlar pişmanlık ve zarar görmenize neden olabilir dikkatli olun.

KOVA

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla başkaları ile değil kendinize güvenerek ilerleyeceksiniz. Kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal zorluklara karşı zekice davranarak doğru davranışlarda bulunarak yaşanan olumsuzluklardan zarar görmemeyi başarabilirsiniz.

BALIK

Bu hafta iş hayatınızda göreceğiniz destek ile karşılaştığınız tüm problemleriniz çözüme kavuşmaya başlayacak. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. İş ve eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli gerçekçi hareket etmelisiniz. 

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi