• $33,1952
  • €36,0226
  • 2551
  • 11156.2
5 Ağustos 2022 Cuma

8 Ağustos Aslan kapısı portalı yeryüzüne açılıyor!

88 ASLAN KAPISI Portalı, yüksek frekanslı enerjiyi varlıklarımıza ileten, ruh enerjimizi ve Dünya Ana'nın ruh enerjisini yeniden doğmamıza izin veren galaktik bir kapının açılmasıdır. Bu yüksek frekanslı enerji, enerji merkezlerimizi açmak, yeni fikirlere ilham vermek, bilincimizi yükseltmek ve psişik yüklemeleri alma yeteneğimizi geliştirmek için kullanılabilir.

PORTAL NASIL AKTİFLEŞTİRİLİR?

88 ASLAN KAPISI Portalı, Sirius yıldızının yükselişiyle aktive olur, bu temmuz ayının sonundan ağustos ayının ortasına kadar gerçekleşir, ancak numeroloji 8/8 ve Güneş, Aslan'ın yarı noktasına veya 15 derecesine ulaşır. Zodyak şu anda (Aslan enerjisinin zirvesi), portalı kutladığımız gün yaptı.

Sirius Spiritüel güneşimiz olarak kabul edilir, bu nedenle Sirius'un doğuşu ve dönüşü eski astrologlar tarafından ruh enerjimizin ve gezegenin ruh enerjisinin yeniden doğuşu olarak görülmüştür. Sirius'un yükselişi aynı zamanda yağmur mevsimi ve Nil'in taşmasına karşılık geldi ve bu yeniden doğuş fikrini besleyici yağmur aracılığıyla daha da destekledi. Bazı kültürler, yeni yılın başlangıcını belirtmek için Sirius'un yükselişini de kullandı.

ŞİRA YILDIZI SİRİUS

Sirius, gökyüzündeki en parlak yıldızlardan biridir ve ruhsal güneşimiz olarak bilinir. Dünyevi güneşimiz bir illüzyon olan fiziksel dünyamızı aydınlatırken, Spiritüel güneşimiz zamansız ruhumuzun gerçeğini aydınlatır. Kadimler, onun cennete açılan kapı ve daha yüksek titreşimli varlıkların evi olduğuna inandıkları için yıldız Sirius ile çok uyumluydu. Sirius'un enerjisinin, gökyüzünde güçlü olduğu her zaman faydalanabileceğimiz ve kullanabileceğimiz son derece gelişmiş bir bilgelik taşıdığına inanıyorlardı.

KOÇ

Dürüst olmak bu haftanın başında çok önemli, Koç-özellikle eşinizle ve özellikle iş-yaşam dengesi konularında. Salı günü Venüs ve Plüton karşı karşıya geldiğinde, durumu geçiştirme veya gerçeği örtbas etme girişimlerinin kötü bir şekilde geri tepmesi muhtemeldir.

Perşembe günü Venüs doğum haritanızın buluşma alanına giriyor-eğer bekarsanız, yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman. Zaten biriyle birlikteyseniz, bu enerjiyi balayı döneminizdeki duygusallığı ve tutkuyu yeniden keşfetmek için kullanabilirsiniz.

Haftanın sonu sizin için de çok hareketli görünüyor. Perşembe günkü dolunay, arkadaşlık bölgenizi aydınlatır ve başkalarıyla ağ kurma çabalarınızı ödüllendirir.

BOĞA

Bu haftanın başlarında bildiğinizi düşündüğünüzü bilmiyor olabilirsiniz. Salı günü dedikodu ve yanlış bilgilendirme bir sorun olabilir, bu yüzden size söylenenlere inanmadan önce dikkatlice düşünün. Doğru olmayabilecek bir şeye sizi inandırmakta kimin çıkarı var?

Perşembe günkü dolunay, doğum haritanızın kariyer bölgesini aydınlatır, başarı, beğeni ve önemli bir dönüm noktasını tamamlarken gerçek bir memnuniyet duygusu getirir.

Haftanın bu kısmı, aileniz içinde de çok sevgi dolu ve destekleyici. Venüs perşembe günü burç değiştiriyor ve bir aile çatlağının olduğu yerde affetme ve uzlaşmaya giden yolu yumuşatıyor.

İKİZLER

Bu haftanın başında sevgi veya şefkat satın almaya çalışmayın. Sen bundan daha iyisini bilirsin. Ancak, Venüs ve Plüton çatışırken, aşkla ilgili bir soruna para atma cazibesi güçlü olacaktır. Cüzdanını bırak ve onun yerine yürekten konuş.

Perşembe günü Venüs burç değiştirdiğinde romantizm sorunlarınız muhtemelen hafifleyecek ve duygularınızı paylaşmanızı ve gerçeği söylemenizi çok daha kolay hale getirecek. İçten bir aşk mektubu yazmak, ilişkinizde kritik bir dönüm noktası olabilir.

Perşembe günü bir dolunay var, bu da sizi bir rutinden çıkmaya teşvik ediyor. Düşüncelerinizi eğitiminize veya eğitiminize çevirin; yeni bir şey öğrenmenin faydası olur mu?

YENGEÇ

En yakın ilişkinizdeki güç dinamiklerine dikkatlice bakın. Salı günü, Yengeç burcundaki Venüs, birinin sizi manipüle etmeye veya gaz yakmaya çalıştığını ima ederek Plüton'a karşı çıkıyor. Kabul edeceğiniz ve etmeyeceğiniz davranışlar konusunda çok katı olun.

Perşembe günü Dolunay, doğum haritanızın tutku bölgesinde, aşk hayatınızda kıskançlık veya fırtınalı duygulara işaret ediyor. Başka bir şeye odaklanmak zor olabilir; diğer her şeyi yoluna koymak için ilişkinizi çözmeye çalışın.

Ayrıca perşembe günü Venüs'ün Yengeç'ten ayrılmasına ve para bölgenize girmesine yardımcı olur. Ödeyebileceğinizden bir ya da iki ziyafet çekin.

ASLAN

Biri iyi huyunuzdan faydalanıyor mu? Venüs salı günü Plüton'a karşı çıkarken, ayağınızı yere basmanız ve kendi çıkarlarınızın önce gelmesi konusunda ısrar etmeniz gerekebilir. Sorumluluklarınız konusunda yardım isteyin çünkü her şeyi tek başınıza yapamazsınız.

Venüs, perşembe günü Aslan burcuna vararak zaten hatırı sayılır çekiciliğinizi ve karizmasını güçlendiriyor. Bekarsanız, bu ilk buluşma için harika bir zaman, ancak fazla gösteriş yapmayın!

Perşembe ayrıca aşk bölgenizde bir dolunay görür, bu nedenle zaten bir ilişkiniz varsa, güzel bir romantik jest sihri yeniden keşfetmenize yardımcı olacaktır.

BAŞAK

Salı günü Venüs ve Plüton, sorumluluklarınız ve istekleriniz arasında bir çatışma yaratıyor. Her şeye sahip olabileceğin bir an değil, Başak. Ya ne yapmak istediğine ya da ne yapman gerektiğine odaklanmalısın-ve böylesine görev bilincine sahip bir işaret olarak, gerçekten rekabet yok.

Ancak perşembe günü daha iyi haberler, Venüs burçları değiştirdiğinde ve sizi huzur, dinginlik ve rahatlık duygusuyla kutsadığında gelir.

Ayrıca perşembe günü zihinsel sağlık bölgenizi aydınlatan bir dolunay var. Kendinizi çok fazla baskı altında hissediyorsanız, yardım aramanın tam zamanı. Bazı görevlerinizi devredin, bir danışmanla konuşun ve diğerlerinin sorumluluklarını yerine getirmelerini sağlayın. Buna sahipsin.

TERAZİ

Salı günü Venüs ve Plüton, muhtemelen kariyer beklentilerinizle ilgili yapmanız gereken zor bir seçimi vurguluyor. Fırsatlar var, ancak kişisel veya ailevi bir maliyetle gelirlerse-bu bedeli ödemek istediğinizden emin misiniz? Buna değer olup olmadığını sadece sen bilebilirsin.

Ne karar verirseniz verin, perşembe günü, dolunay neşe bölgenizden parlarken biraz rahatlama getirecek gibi görünüyor. Bu, bir parti, günlük gezi veya sosyal bir buluşma için mükemmel bir enerjidir. Kahkaha hem enerji verici hem de iyileştirici olacaktır.

Yine perşembe günü, yönetici gezegeniniz Venüs burç değiştiriyor, sosyal bölgenize esiyor-her zaman sosyetik, bu titreşimin yeni insanları tanımanızı nasıl kolaylaştırdığını seveceksiniz.

AKREP

Eve daha yakın konulara odaklanmak için kısaca dünyayı düzeltmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerekebilir. Bu, özellikle Venüs ve Plüton'un çatıştığı ve önceliklerinizi sorguladığı salı günü geçerlidir.

Bol miktarda duygusal destek ve rahatlık için perşembe günü aile bölgenizdeki duygusal dolunaya bakın. Şu anda ailenize öncelik vermek doğru geliyor ve size artan bir refah duygusu getiriyor.

Bu arada, yine perşembe günü Venüs burç değiştirir ve doğum haritanızın kariyer bölgesine girer. Bu, ağ oluşturmak için ideal bir enerjidir-işi zevkle karıştıramayacağınızı kim söyleyebilir?

YAY

Salı günü, Venüs ve Plüton çatıştığında finansal sorunlar baskı altına alınır; görünüşünü veya durumunu korumak istediğinden daha fazlasını harcamak zorunda hissedebilirsin. Önemli olan tek yargının kendinize ait olduğunu hatırlamaya çalışın.

Perşembe günü, dolunay, ele alınması gereken birçok iş ve yarım kalan işlerle, sizin için çok yoğun bir enerji olacak. Ancak, tamamlanma ve tatmin duygusunun tadını çıkaracaksınız, bu nedenle gün boyunca gücünüzü artırın.

Venüs perşembe günü de burç değiştiriyor ve seyahat bölgenize giriyor. Sevgilinizle romantik bir yolculuk için bu enerjiyi yenemezsiniz!

OĞLAK

Salı günü Venüs ve Plüton arasındaki çarpışma size çok kişisel geliyor. İlişkinizde eşit olmayan güçle mücadele ediyor olabilirsiniz veya belki de önemli bir yaş farkı zaman zaman zorlayıcı olabilir. Unutmayın, bu kişiyle birlikte olmak bir seçimdir-istediğiniz zaman yeniden onaylayabileceğiniz veya geri alabileceğiniz bir seçimdir.

Venüs perşembe günü burç değiştirdiğinde, artan tutku ikinizi bir arada tutacaktır, bu yüzden isterseniz bu enerjiyi çatlakları düzeltmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca perşembe günü değerlerinizi vurgulayan bir dolunay var. Bakış açınıza ciddi şekilde meydan okunduğunu görürseniz şaşırmayın. Buna nasıl tepki vereceğiniz, ne kadar açık fikirli olduğunuz hakkında çok şey ortaya çıkaracaktır.

KOVA

Çok fazla şey yapmaya çalışıyorsun ve salı günü belli oluyor. Venüs ve Plüton sizden tekrar imkansızı istediğinde sabrınızda ve zihinsel sağlığınızda çatlaklar olabilir. Yeterince uyuduğunuzdan, dinlendiğinizden ve aksama süreniz olduğundan emin olmaya çalışın.

Ancak perşembe günü Kova dolunayının etrafınıza çok güçlendirici bir hava getirdiği iyi haberler var. Bu, kendiniz için ayağa kalkma ve sadece başkalarına bakmak yerine kendi ihtiyaçlarınız ve istekleriniz için zaman ve yer ayırmanız konusunda ısrar etme şansınız.

Venüs de perşembe günü burç değiştiriyor, romantizm bölgenize giriyor, bu yüzden sevgi dolu ve sevilen bir hafta sonu için hazırlanın.

BALIK

Salı günü Venüs ve Plüton arasındaki mücadele yaratıcılığınızı serbest bırakabilir. Muhtemelen kontrolünüz dışındaki olaylar hakkında yoğun bir şekilde hüsrana uğrayacaksınız, ancak bunları sanat, zanaat, müzik veya hareket yoluyla ele almak özgürleştirici olacaktır.

Venüs perşembe günü burç değiştirdiğinde, iş arkadaşlarınızla olan ilişkinizde bir gelişme olduğunu umarsınız. Bu etki, size daha fazla sabır ve diğerlerini neyin harekete geçirdiğine dair daha iyi bir iç görü kazandırarak sizi çok daha hoşgörülü hissettirir.

Bu arada, dolunay yine perşembe günü ruhsal armağanlarınızı vurgular. Acil bir sorunun yanıtlarına ihtiyacınız varsa, kehaneti, özellikle tarot, korkutma veya bibliyomansı deneyin. Yüksek benliğinizi onları açığa çıkarmaya teşvik edebilirseniz, ihtiyacınız olan cevaplar sizi bekliyor.

<p>Neden sistemler mavi ekran veriyor, küresel bir siber  saldırı altında mıyız?</p><p>Havalimanları

Dünya neden mavi ekran hatası verdi?

Kadir Ezildi nişanlandı! Arabada gelinin yanında oturmayınca sosyal medyada senaryolar yazıldı

Giresun'da sağanak nedeniyle bir ev yan yattı

Endonezya'da volkanik hareketlilik! Kül bulutları ve lav akıntıları oluştu