• $32,533
  • €35,008
  • 2433.99
  • 10471.3
31 Mayıs 2024 Cuma

6 Haziran 2024 Yeni Ayı ilişkilerimizle ilgili konulara ışık tutacak

Batı astrolojisine göre İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay aşk hayatlarımız ile ilgili alanlarda etkili olacak. İlişkilerimizi yapılandıracak sevginin var olduğu ilişkileri güçlendirecek çıkara dayalı mecburmuşuz gibi sürdürdüğümüz ilişkiler de kalmanız mı yoksa gitmeniz mi gerektiğine cevabı bulmamızı sağlayacak. Bu Yeni Ay ve takip eden hafta boyunca karşımıza çıkan her olay her gelişme aşk hayatlarımızda doğru kararlar alıp sevginin bütününde birleşmemiz için etkili olacak.

KOÇ: Birçok yönden sizleri cezbedecek enerjiler hakim. Kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeli iş ve özel yaşamınızla ilgili çok fazla paylaşımda bulunmamalısınız. Aksi takdirde ilişkilerinizi sarsabilir merakınızdan dolayı bir şeyleri öğrenmeye çalışırken kendi sırlarınızı deşifre ederek zorluklar la karşılaşabilirsiniz. Ne kendi sırlarınızı ne başkalarının sırlarını ortaya dökmemeye özenli olmalısınız. Kelimelere takılıp kalmak ya da kelimeleri hoyratça kullanmak maddi manevi zararlar neden olabilir ve size güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. İş hayatınızda da aşırı rahat davranışlar yönetici konumunda ki kişileri rahatsız edebilir ve buna bağlı beklenmedik değişimler yaşayabilirsiniz.

BOĞA: İyi niyetiniz finansal zorluklarla yüzleşmelere neden olabilir. Panik yapmayın yollarınızı ayırabilir kendinizi daha verimli bir şekilde ortaya koyabileceğiniz işleri tek başınıza yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle hızlı bir şekilde toparlanabilirsiniz. İkizler yeni ayı ile finansal konularda yeni yapılanmalar içine girebilir gerçek dostlarınızı ve çıkarları uğruna sizi zarara uğratanları tanımanın olgunluğu ile yeni yapılanmalar gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızsa ise sabırlı olmalı olanı biteni anlamadan tepki vermemelisiniz.

İKİZLER: Belirsizlikler yaşanabilir ciddi yaptırımlar hayal kırıklıklarına neden olabilir. İlişkileriniz işleriniz de tavrınız da tutumunuzda önem kazanıyor. Geçmişte olduğu gibi sistemi işlevsel kılacak girişimleriniz de gecikmeler aksamalar olabilir. Hayatınızın bir değişim dönüşüm döngüsünde bundan dolayı anlamakta ve anlaşılmakta zorluklar sizi biraz korkutabilir. Neyse ki değişmeyen özellikleriniz iyi yönleriniz ve akışa ayak uydurabilme özelliğiniz ile uyumu yakalayabileceksiniz. Hedefleriniz size ulaşamayacakmış gibi görünüyorsa, planlarınızı uygulamaya geçmekte acele etmeyin doğru zamanı bekleyin ve tekrar deneyin. Özel hayatınızda kızgınlıklar karanlık düşünceler ani ayrılıkları tetikleyebilir üzdüğünüz kadar üzülürsünüz dikkatli olun ve kelimelerinizi özenli seçerek kibirli yaklaşımlarda bulunmayın.

YENGEÇ: Kendinizi pek çok konu da dağılmış hissetseniz de başarı öyküleri yazabileceğiniz enerjiler söz konusu. Doğru zamanlamayı yapabildiğiniz takdirde. Karmaşık ruh haliniz umursamaz davranışlarınız iş ve özel yaşamınızda sorunları tırmandırabilir ve yaptıklarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Neyse ki, bilinç akışınız sizlere yeni bir yön gösterecek. Yeter ki zihninizde oluşan düşüncelere karşı koymayın. Mutlulukla, en iyi olanları değerlendirmeli hatalarınızı geliştirmeniz gereken yönlerinizi fark ederek telafi edip büyüme ilerleme için çaba göstermelisiniz. Hayatınızın dengeleri olumlu yönde değişsin istiyorsanız bencilliklerden tükenmişliğe teslim olmaktan uzaklaşmanın tam vaktidir şimdi. Uyku ile ilgili sorunlarınız varsa artabilir, Bu anlamda uzman birinden yardım alabilirsiniz. İkizler yeni ayı ile hayatınıza yön verecek rüyalar görebilirsiniz dikkate almalısınız.

ASLAN: İkizler Yeni ayı ile beklenmedik olaylar dizisiyle karşılaşabilirsiniz geri çekilmeyi isteseniz de pek çok gelişme sizleri içine çekebilir. Bununla birlikte, kamusal yaşam statünüz dikkatiniz dağılmadan ulaşmak istediğiniz merkeze doğru ilerleyecektir. İş hayatınızda sosyal bağlantılarınız önem kazanıyor. Vaat edilenlerden çok gerçeklere odaklanarak doğru kişilerle iş birlikleri yeni projeler gerçekleştirebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda bakış açınızı yenilemek değiştirmek, size inananlar için mutluluk verici olacaktır. Özel yaşamınızda ise daha önce olmadığınız kadar bilinçlisiniz. Ne istediğinize karar vererek doğru adımlar atıp ilişkinizi güçlendirecek sevgi bağınızı arttıracaksınız.

BAŞAK: Sorumluluklarının farkındalığı ile projelerinizi tartışmak geliştirmek için olumlu etkileri beraberinde getiriyor sizlere. Son 8 aydır küçülmeye gittiğiniz belki yerinizde saydığınız konularda girişimler yapabilir ve kabul görecek enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununla birlikte elinizi çabuk tutmalısınız başarıyı yakalayacağınız zaman kısıtlıdır; sezgilerinize güvenin ve bir seçim yapın. Yalnızca kendinize güvenin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda ise neyin doğru neyin yanlış olacağını belirlemekte zorlanabilirsiniz. Yeni bir ilişki ya da süregelen ilişkiniz ile ilgili etkili kararlardan uzak durun.

TERAZİ: İkizler Yeni ayı ile uzak ufuklara odaklanın uzun vadeli hedeflerinizi yeniden değerlendirin. Kazandıklarınız ve kaybettikleriniz arasında ki dengeyi gözden geçirin. Hâlihazırda iş ve özel yaşamınızla ilgili fikirlerinizi gözden geçirin ve tereddütleri acabaları bir kenara bırakarak uygulamaya geçin. Hayat kısa; hayallerinizi gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapın. İkizler Yeni Ayı akciğerlerinizle ilgili sağlık sorunlarına neden olabilir. Dikkatli davranın.

AKREP: İkizler Yeni ayı ile sinir sisteminiz fazlası ile hassas olabilir. Aşırı duygusal hissedebilir kızgınlıkla yaptığınız davranışlardan pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda evliliğinizde takındığınız hırçın tutumun yansıması nahoş durumlar karşısında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Ani ayrılık kararları aldıysanız konuşmalı uzlaşma şansınızı sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Bugüne kadar devalarca denedik dediğinizi duyar gibiyim. Olmuşları bırakın ve olmamışlar için çaba harcayın. Her gün yeni başlangıçları beraberinde getiriyorsa sizde yeni bir başlangıcı daha önce yaşadıklarınızdan benzersiz bir hale getirebilirsiniz. Yeter ki isteyin ve harekete geçin. İş hayatınızda da değişim enerjisiyle karşı karşıyasınız girişimci olmalısınız.

YAY: İkizler Yeni ayı ile ilişki dinamikleri önem kazanıyor. Ne istediğinizi sormaya teşvik eden güçlü değişikliklerle karşı karşıyasınız. Kişisel girişimleriniz önem kazanıyor. İkili ilişkiler ortaklıklar iş birlikleri için. Vermek istediğiniz mesajınızı doğru bir şekilde iletmek için doğru sözcükleri seçmeniz çok önemlidir. Açıklamalarınızı yapacaklarınızı kısa ve öz bir şekilde ortaya koyun. Bunu yaptığınız anda başarılı olabileceksiniz. Özel yaşamınızda da saplantılarınızdan kurtuluş söz konusu olabilir. Yeter ki geçmişi arkanızda bırakacak gücünüzün farkına varın.

OĞLAK: İkizler Yeni ayı ile birçok konuda tutumunuzu değiştirmenin hayatınızı iyileştirmenin en iyi yol olduğunun doğru olduğunu fark edip kabullenebilirsiniz. Fakat eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak kolay olmayacaktır. Yükümlülükleriniz sizi çelişkilerde bırakabilir ve rotanızı zorlaştırabilir. Kendinize kızmayı bir yana bırakın pozitif düşünün her anın kıymetini kabullenin. Bugüne kadar kayıp giden zamanı geri getiremeyeceğinize göre bu anla birlikte güzelliklere odaklanın. Fiziksel görüntünüzü değiştirmek istiyorsanız yapın ofisinizi evinizi küçük dokunuşlarla yenileyin. Kendinizi aşkla sevgiyle pozitif titreşimlerle yenileyin ve hasret kaldığınız aşkı güveni kazancı yakalayarak sahip çıkın. İkizler yeni ayı ile iş hayatınızda bu dönemde yaptığınız küçük kazançlar zamanla büyüyecek.

KOVA: İkizler Yeni ayı ile birlikte, iş ve aşk hayatınızda azami seviyeye kadar gerilebilir kendinizle ilgili yapmak istediğiniz pek çok şeyi yapacak zaman bulamayabilirsiniz. Zamanla yarışmaya devam ederseniz kaybedersiniz. Önemli olan zamanı değerlendirmek ve her bakımdan verimli kılabilmektir. Aşk hayatınızda şanslı enerjiler söz konusu tek taraflı kararlardan bencillikten uzak durabildiğiniz takdirde değerlendirebilirsiniz. Yalnızlıktan şikayet etmektense zevk alacağınız alanlara yönelmeli evrenin muhteşem doğasının melodisinde yenilenmelisiniz. İş hayatınızda dengesizliklere neden olan kişilerle sorunlarınızı ele almalı sorumsuz kişilerin hatalarını üstlenmeyeceğinizi ifade etmelisiniz. Riskli işlerden uzak durmanız var olan şartları korumanız faydanıza olacaktır.

BALIK: İkizler Yeni ayı ile iç dünyanızda yaşadığınız şeyleri güvendiğiniz birine açıklama paylaşma içgüdünüz yükselecektir. Fakat konuştuklarınızın gerçekçi olmasına ve konuştuğunuz insanın güvenilir biri olduğuna dikkat etmelisiniz. Aksi halde ailenizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal güvenlik merkezinizi güçlendirerek kişisel ihtiyaçlarınızı belirleyeceğiniz ilham perileriniz sizler ile ilerleyecek. İş hayatınızda ailevi konularda belirsizlikler yorucu olabilir ve birbirinizden habersiz yaptığınız konuşmalar aile bireyleri ile ilgili sorunlara neden olabilir. Ben merkezli olmadan sorunlara yönelmeli anlayışla en zorlu sınavı bile başarı bir şekilde tamamlayabileceğinize herkesten önce kendiniz inanarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınız da eş ya da sevgiliniz ve aileniz arasında kalabilir.

<p>Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen şahıs, uyumak için otogarın mescidine girdi. Üzerinden

Otobüs terminalinin mescidinde ölü bulundu

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''

Milliler inanmış bir kere!