• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
2 Haziran 2023 Cuma

3-4 Haziran yay burcunda dolunay büyük resme ışık tutacak

3 Haziran Ateş burcu Yay'da gerçekleşecek 2023 Çilek Dolunay'ı, radikal dürüstlük, özgürlük ve aydınlanma arzunuzu aydınlatacak. Çok fazla ayrıntı, önemsizlik ve bilgiden bunalmış hissediyorsanız, bu Dolunay büyük resme ışık tutacak ve size gerçekten neyin önemli olduğunu hatırlatacaktır. Bu sezon çok fazla tartışma yapılıyorken, neyin dikkat etmeye değer olduğunu bilmek zor olabilir, ancak yaklaşan dolunay, hasretini çektiğiniz gerçek bilgiyi kucaklamak için bir fırsata işaret ediyor.

ÇİLEK AY NEDİR?

"Çilek Ay'ı" terimi yalnızca haziran ayındaki Dolunay için bir ad değil aynı zamanda yılın bu zamanının çilek hasadı için en şanslı zaman olduğunu da ifade edilir. Baharın son Dolunay'ı ve yazın ilk Dolunay'ı "çilekleri hasat etmek için harika bir zaman olduğunu çünkü bu onların en yüksek olgunluğa ulaştıklarının" işaretidir. Her burcun haziranın Çilek Ayı'ndan nasıl etkileneceği aşağıda açıklanmıştır:

KOÇ: 3 Haziran'da dokuzuncu evinizde Yay Dolunay'ı ortaya çıkarken, bu ay büyük bir sürprize hazırlanın. Nihai özgürlük ve kurtuluş arzunuzla daha iyi uyum sağlayın. Bugün spontane bir maceraya atılın ya da bilgelik ya da eğitim peşinde koşmak söz konusu olduğunda risk alın. Bugün sizi konfor alanınızın dışına iten her şey iyi bir fikirdir.

BOĞA: 3 Haziran'da Yay burcundaki Dolunay, paylaştığınız kaynaklar ve sorumluluklarınızda gerçeğe, bilgiye ve aydınlanmaya olan arzunuzu aydınlatacak. Boğa burcu, sahip olduklarınızla inanılmaz derecede cömert olma eğilimindesiniz ve diğerleri bundan büyük ölçüde yararlanırken, bu başkalarının zamanınıza, enerjinize ve sahip olduklarınıza sahip olmasına ne kadar izin verdiğinizi düşünmenin zamanı olabilir. Gerçeği şimdi kabul etmek zor olsa da, kendinizden ne kadarını verdiğiniz konusunda kendinize karşı dürüst olmanız önemlidir.

İKİZLER: Bu ay, romantik ilişkileriniz ve ortaklıklarınız söz konusu olduğunda, filtresiz dürüstlüğü benimsemeniz istenecek. Sevgili İkizler, başkalarının bugün sizi kendi gerçekleriyle aydınlatmasını bekleyin. Çevrenizdeki insanların her zamankinden daha fazla söyleyecek şeyleri olduğunu görebilirsiniz. Genelde başkalarına haber veren siz olsanız da, sevdiklerinizin artık size öğretecek çok şeyi var. Onların tavsiyelerine veya yol göstermelerine açık fikirli olduğunuzdan emin olun ve kendinizi buna meyilli hissediyorsanız bol bol soru sorduğunuzdan emin olun. En çok çevrenizdeki insanlardan öğrenirsiniz.

YENGEÇ: 3 Haziran'da, altıncı evinizde Yay Dolunay'ı ortaya çıkarken, rutinleriniz ve günlük alışkanlıklarınız hayatınızın merkeze yerleştirilecek. Zodyakın ay tarafından yönetilen burcu olarak, programınız değişmenize ve uyum sağlamanıza izin verdiğinde başarılı olursunuz ve bugün, günden güne daha fazla macera ve kendiliğindenliği davet etmeye istekli olacaksınız. İşler çok durgun veya sıradan geliyorsa, şimdi her zamanki programınızdan çıkmak için iyi bir zaman. Hangi aktiviteler sizi en özgür hissettirir? Ne kadar tutarsız olursa olsun, bunları uyguladığınızdan emin olun.

ASLAN: Sevgili Aslan'lar, beşinci evinizde Yay Dolunay'ı gerçekleşirken, tutkularınız ve hobileriniz sizi bu ay özgürleştiriyor. Bir ateş burcu olarak, kendinizi olabildiğince cesurca ifade etmek bir zorunluluktur ve bu Dolunay yeteneklerinizi en iyi haliyle bir şekilde sergilemeye teşvik ediyor. İster ilişkilerde ister boş zaman aktivitelerinizde olsun, bugün istemekten korkmayın. Kendiliğinden olmanıza izin verin ve cesur davranın.

BAŞAK: Dolunay ortaya çıkarken, Başak burcu bu ay evinizde ve özel dünyanızda maceralı yeni ufukları keşfetmeye çağrılacaksınız. Tipik olarak alışkanlıkları yüksek bir burca mensup olsanız da Bu Dolunay sizi çevrenizdeki farklı olasılıkları keşfetmeye teşvik ediyor. İster yurtdışında yaşamayı, ister ailenizde bazı değişiklikler yapmayı düşünüyor olun, şimdi büyük hayaller kurmak için şanslı bir zaman.

TERAZİ: 3 Haziran'da Yay Dolunay'ı sizi çalışmalarınıza, hobilerinize ve becerilerinize yöneltecek ve bol miktarda bilgi ve gerçek toplamaya davet edecek. Bu, zihninizi genişletme zamanıdır ve yeni bir arkadaş edinebilir veya çevrimiçi kurs şeklinde görünebilir. Hatta mevcut çalışmalarınızda çığır açan bir şey keşfedebilir ve bunu çevrenizdeki insanlarla paylaşmanız istenebilir. Şimdi bilgiyi paylaşma zamanı ve şimdi sahip olduğunuz donanımı ortaya koyma zamanı. Diğerleri her zaman söyleyeceklerinizi dinlemeye heveslidir ve bugün aydınlanmak için ideal bir zamandır.

AKREP: 3 Haziran'da Yay burcundaki dolunay ortaya çıkarken, özgürlük ve mali durumunuzda genişleme fırsatı vurgulanacak. Paranızın ve kaynaklarınızın size gelişmek için bolca alan bırakması önemlidir ve bugün, şu anda sahip olduklarınızdan ilham alacaksınız. Şimdi, burada sahip olduğunuz sonsuz olasılıkları, özellikle de henüz göz önünde bulundurmadığınız olasılıkları kucaklama zamanı. Kendinize alışılmışın dışında düşünme izni verdiğinizde, olasılıklar sonsuzdur, bu nedenle sahip olduklarınızı nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı düşünürken açık fikirli olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

YAY: Yay burcundaki Dolunay kimliğinize ve kendinizi ifade etmenize ışık tutarken, 3 Haziran'da ilgi odağı olmayı bekleyin. Bu sadece sizin için bir tanınma anı değil, aynı zamanda etrafınızdaki dünyaya bilgelik ve bilgi yayma arzunuzu da aydınlatıyor. Gerçeği arayan biri olarak, bulgularınızı başkalarıyla paylaşmaya her zaman heveslisiniz ve bu dolunay sizin için yer kaplama ve şu anda üzerinizdeki dikkati gerçekten önemli olan şeylere yönlendirme zamanınız. Bu aynı zamanda kendinize ve ihtiyaçlarınıza öncelik vermeniz için bir zamandır, bu nedenle özgürlük arzunuzu destekleyen spontane faaliyetlerde bulunmaktan çekinmeyin.

OĞLAK: 3 Haziran'da Yay burcundaki Dolunay ortaya çıkarken geri çekilme dürtüsünü hissedeceksiniz. Tipik olarak bol miktarda yapı ve disiplinden hoşlanan biri olsanız da, bu Dolunay dünyanın geri kalanından kopmanın getirdiği özgürleşmeye dalma arzunuzu aydınlatıyor. Her zaman bir hedefe doğru koşuşturmak zorunda değilsiniz. Bazen dinlenmek ve toparlanmak kendinizi şımartabileceğiniz en üretken şeydir. Sizi özgürleştiren faaliyetlerde bulunmaya çalışın ve kurallara uyma konusunda çok fazla endişelenmeyin.

KOVA: 3 Haziran'da Yay burcu Dolunay'ı gökyüzünü aydınlatırken sosyal hayatınız ön planda olacak. Bu, önemli bağlar ve ittifaklar oluşturduğunuz veya bir grup projesine veya işbirliğine son rötuşları yaptığınız bir an olabilir. Ayrıca kendinizi ihtiyacı olan bir arkadaşınıza yardım eli uzatırken veya akranlarınız arasında önemli konuşmalar yaparken bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla bilgi paylaşmak için iyi bir gün, çünkü her kelimenizi dinleyecekler ve istediklerinizi kabul ettirebileceksiniz.

BALIK: 3 Haziran'da Yay burcundaki Dolunay ortaya çıkarken, kariyerinizde ve profesyonel yaşamınızda özgürlük arzunuz size hatırlatılacak. Bu alanda kısıtlama olmadan hareket etmekten her zaman keyif aldınız, ancak bu gün, burada nasıl ilerleyeceğiniz konusunda bazı önemli netlik anlarıyla karşılaşacaksınız. Kendinizi sınırlı hissediyorsanız, şu anki mesleğinizde yakın zamanda ortaya çıkan yeni olasılıkları keşfetmenin şimdi tam zamanı olabilir. Şu anda yeteneklerinizin kabul edildiğini veya takdir edildiğini de görebilirsiniz, bu nedenle çabalarınızın hak ettikleri takdiri almasına izin verdiğinizden emin olun.

<p>Kaza, Aksaray - Konya karayolu Yenikent Akhan Kavşağı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, A

Takla atıp hurdaya dönen otomobilden hafif sıyrıklarla kurtuldu

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!