• $32,4097
  • €34,5819
  • 2447.28
  • 9795.95
18 Şubat 2022 Cuma

22 22 Şubat'ın numeroloji sayısıyla enerjinizi dönüştürün

Sayılar, evrenin yaratılmasının anahtarını tutar. Kendimizi belirli sayılara çekildiğimizi veya sürekli aynı sayı kalıplarını gördüğümüzde, evren ile bağlantı kurmanın ve onun gizemlerini ve tüm içindeki rolümüzü anlamak için daha derine dalmanın bir yolu olarak kullanılabilir.

Numerolojide 2 sayısı dualiteyi, başkalarıyla birlikte çalışmayı ve iç dünyamız ve dış dünyamızla olan ilişkimiz arasında uyum yaratmayı temsil eder.

Bunu şu şekilde düşünün, 1 numara tamamen benlikle ilgiliyse, 2 numara tamamen benliğimizin çevremizdeki dünyayla nasıl etkileşime girdiğiyle ilgilidir.

2 sayısının hayatımızda tekrar tekrar ortaya çıktığını gördüğümüzde, evrenden başkalarıyla ve çevremizdeki dünyayla olan ilişkilerimizi düşünmenin zamanının geldiğinin bir işareti olabilir. Hem iç hem de dış dünyalarımızı hizalama zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.

Çevremizdeki dünya, içimizde olup bitenlerin bir yansıması olabilir. Bizler bu realitenin ortak yaratıcılarıyız ve iç dünyamızı ayarladığımızda, genellikle bunu dış dünyamız takip eder.

Bu fikir, çekim yasasına biraz benzer. Çekim yasası, neye odaklanıyorsak, hangi rezonansı titreştiriyorsak, aynısından daha fazlasını kendimize çekeceğimizi belirtir. Bununla ilgili derin bir gerçek olsa da, her zaman bu kadar siyah ve beyaz değildir.

Bizler birlikte yaratıcılarız, yani içinde yaşadığımız dünyayı yaratan sadece kişisel titreşimimiz değil, aynı zamanda kollektif titreşimdir. Hepimiz bu işte beraberiz ve her birimiz içinde yaşadığımız gerçekliğe ekleyen birer boya fırçası gibiyiz. Elbette başkalarının ne çizdiğini kontrol edemeyiz, sadece katkımızın ve yaptığımız şeyin sorumluluğunu alabiliriz. dünyaya yaydığımız enerji.

2 rakamı bize hepimizin evrenin bir parçası olduğumuzu ve herbirimizin oynayacağı önemli bir rolü olduğunu hatırlatır. Yaptığımız, düşündüğümüz, hissettiğimiz şeylerin kollektife yayılan bir dalga olabileceğini hatırlatıyor.

Birlikte yaratıcılar olarak, ruh, evren ve yüksek benliğimizle uyum içinde çalışıyoruz. Bazen olaylar, onları çektiğimiz için değil, şifa getirmek veya dikkatimizi bir şeye çekmek için ruhumuzun içinden geçmeyi seçtiği kolektif enerjilerin bir parçası oldukları için yolumuza çıkar. Olaylar, ruh sözleşmemizin bir parçası oldukları veya bu ömrün ötesine uzanan bir vizyonun parçası oldukları için de yolumuza çıkabilir.

Bazen, hayatımızda bazı şeylerin olmasının nedenini bulmak zordur. Her şey bizim suçumuz değil ya da insan aklımızı kullanarak rasyonelleştirilemez. Bazen anlam bulmanın tek yolu, bu gerçekliğin ötesine geçerek yüksek zihnimize adım atmaktır. Bu, pratik ve sabır gerektirir, ancak 2 sayısını sık sık görürsek, bu düşünce tarzını genişletmenin zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.

2 SAYISI VEYA 22, 222, 2222 SAYI KALIPLARINI GÖRMEK

2 sayısını 222 ve hatta 2222 gibi tekrarlanan bir sayı düzeninde gördüğümüzde, bu evrenin bizden iç dünyamızın ve dış dünyamızın nasıl bağlantılı olduğunu ve birlikte yaratıcı olarak rolümüzü düşünmemizi istediği mesajını güçlendirebilir. Ayrıca ilişkilerimizde ve çevremizdeki evrenle olan bağlantımızda daha derin bir bağlantı kurma zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.

2, 22, 222 ve hatta 2222'yi sık gördüğünüzde, kendinize sorabileceğiniz bazı sorular:

Şu anda nasıl hissettiğimi hangi üç kelime açıklıyor? Bu sözler size mevcut enerjisel titreşiminiz ve iç dünyanızda neler olup bittiği hakkında ipuçları verebilir. Yargılamayın, sadece gözlemleyin ve iç dünyanızla bağlantı kurun.

Dış dünyamla nasıl daha uyumlu bir ilişki kurabilirim? Şu anda hayatımda olup bitenlere nasıl barış ve kabul getirebilirim?

Dış dünyamda görmek veya çekmek istediklerimle iç dünyamı nasıl hizalayabilirim? Hangi duygu durumlarını çekmek istediğinizi düşünün ve sonra bu duyguları somutlaştırın.

Hayatımda neyi arzuluyorum? Arzularım zaten buradaymış gibi nasıl yaşayabilirim?

Farkındalığımı kendimden ve başkalarına nasıl genişletebilirim? Beni çevreleyen " biz bilincini " nasıl hissedebilirim ?

Başkalarıyla daha büyük bir aidiyet ve bağlantı duygusu yaratmak için ne yapabilirim?

İlişkilerimde nasıl daha fazla uyum, güven ve dostluk yaratabilirim?

22 ŞUBAT 2022 NUMEROLOJİ

22 Şubat bize 222'nin numeroloji kodunu vererek, 2 sayısının enerjisini güçlendiren bir gün.

222, tezahür çalışması için ve hem iç hem de dış dünyalarımızı hizalamak için kullanılabilecek bir güç numarası kodudur. Bu tarihin gücünü kullanarak birlikte çalışırsak, sadece kişisel realitemizde değil, kolektif realitemizde de dalgalar yaratabiliriz.

KOÇ: Bugün halkla İlişkiler ve işin tanıtımına ilişkin faaliyetlerde iyi getiri sağlayan olumlu bir gün. İnsanlar çalışmanızı dikkate alacak ve tüm PR stratejileriniz otomatik olarak uygulanacaktır. Aynı zamanda romantizm dolu enerjiler hakim sizler için. Bu, sevginizin eşit tutkuyla karşılık bulacağı anlamına geliyor. Sosyal geziler de huzur verecektir sizlere.

BOĞA: Bugün para meselelerine ve ailenize odaklanmanız olasıdır. Bugün mali konularda dikkatli olmalı, kimsenin sizi suistimal etmesine izin vermemelisiniz. Ayrıca ağzınızdan çıkan her söze ne konuştuğunuza çok dikkat edin, Özel hayatınızda ise , çok heyecan verici bir gün!

İKİZLER: Tüm endişelerinizi ve korkunuzu bir kenara bırakın, çünkü bugün sizin gününüz! Her şey hakkında sevinçli hissedeceksiniz. Olumlu enerji, işle olduğu kadar ilişkilerde de sizi çevrelerken kendinizi özgür bırakın ve günün getirdiği güzellikleri kucaklayın. Bugün ele aldığınız tüm zor konular olumlu sonuçlar doğuracaktır.

YENGEÇ: Zihniniz bugün düşüncelerle dolu olabilir ve kendinizi gergin hissetmenize neden olabilir. Can sıkıcı sorunların üstesinden gelme iradesini ortaya koyamamış olmanız sizi huzursuz ediyor. Ne olursa olsun bugün daha olumlu düşünüp odaklanmayı deneyebilirseniz günden güne sorunları çözeceksiniz. Finasal yatırımlarda çok yüksek risk olduğu için dikkatli olun. Kayıpları önlemek için elinizden geleni yapın. Özel yaşamınızda ise anlamsız kıskançlıklar yapmamalısınız.

ASLAN: Dört gözle beklediğiniz haberler bugün hiç beklemediğiniz bir anda hoş bir sürpriz yaşatabilir sizlere. Bu haber moralinizi yüksek ve neşeli bir ruh hali içine büründürecektir. Bedeninizi ve ruhunuzu gençleştirin. Kendinizi, sizi seveni sevin ve aşkla tamamlanın.

BAŞAK: Tüm cephelerde sizi çevreleyen pozitif titreşimlerle aksiyon dolu bir gün. Bu dinamik gün, bekleyen tüm sorunlarınızı en verimli şekilde tamamlama fırsatını ortaya çıkartırıyor. Bütün emek ve çabalarınız iyi sonuçlar verir ve karşılaşılan tüm problemleri çözmenize yardımcı olur. Aşk hayatınızda da kalbinizin sesini susturmadığınız da güzelliklere hazır olun.

TERAZİ: Olumsuz bir haber beklentisiyle kendinizi gereksiz zihinsel baskı altında bulabilirsiniz. Hoş olmayan bir haber alma düşüncesiyle dehşete kapılmaya gerek yok. Çünkü böyle bir haber gün için ön görülmüyor sizler için. Dua edin, ruhunuzu kaygıdan karanlıklardan arındırmaya yönelin. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinize haksızlık ettiğiniz konularda özür dileyerek olayları büyümeden kontrol altına alabilirsiniz.

AKREP: Eski problemler bir kez daha gün yüzüne çıkabilir ve gün boyu bunun huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Panik yapmayın ve durumun kontrolünü elinize alın. Endişelenmeyi bırakın ve bir çözüm bulmaya çalışın. Özel yaşamınızın bu durumdan etkileneceğini düşüncesiyle hatalar yapabilirsiniz dikkatli olmalısınız.

YAY: Güne mutlu bir haberle başlayabilirsiniz. Hafta boyu sizi zorlayan ortaklıklarınızla ilgili sorunlarınızı çözümlemek, hakkınız olanı almak için çok uygun bir gün. İş faaliyetlerinizde önemli bir anlaşma yapabilir önemli haberler alabilirsiniz. Evli olanlar için. romantizm için hareketli bir gün, sizi mutlu edecek güzellikleri kucaklayın.

OĞLAK: Harika bir günü kucaklamak için hazır olun. Önemli meseleleri ele almak için harika bir gün. İkili lişkilerde harika bir ilerleme olacağı mutluluğun hayatınızı taçlandıracağı özel bir gündesiniz.

KOVA: Düşünceler kaygılar bulutlar gibi aklınızda bugün yüzer durur. İletişime önem verin duygularınızı ifade edin sevin ve sevmekten korkmadan ilerleyin. Özel hayatınızda ise ilişkinizi canlandırmak için çabalayın emin olun hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

BALIK: Bugün hoş olmayan bir haberin beklentisi sizi huzursuz ve endişeli hissettirebilir. Daha sonra ne olabileceğini düşünmekten kaçının ve uyumu yeniden kazanmaya çalışın. Özel yaşamınızda ise inatlaşmaya değil uzlaşmaya odaklandığınızda sorunlarınızı çözeceksiniz.

<p>Popstar Bayhan yarışmaya katıldığı dönemde büyük ses getirmiş, daha sonra da şarkıcılığı hiç bıra

Bayhan'dan Frank Sinatra yorumu

Piknikçiler Dicle Nehri kıyısını çöplüğe çevirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2024)

Filistinliler Gazze'nin kuzeyine dönüyor!