• $31,1336
  • €33,8302
  • 2035.52
  • 9334.13
10 Aralık 2021 Cuma

2022 Çin Zodyağa göre Su Kaplanı Yılı ve Feng Shui renkleriniz

2022, Su Kaplanı Yılıdır, bu nedenle yılın enerjisiyle uyum içinde olmak için şu renkleri giymeniz önerilir: Kırmızı, yeşil, siyah ve sarı.

ÇİN BURÇLARI

2022'de daha fazla para kazanma şansınızı artırmak veya aşkta iyi şanslar yaşamak için Feng Shui'den tam anlamıyla yararlanmanızı ve kırmızı, yeşil, siyah veya sarı gibi uğurlu renkleri kullanmanızı öneririm. Bu yılın şanslı mücevheri elmas. Sağlık ve şans, evde son derece kullanılan bir oda olan oturma odasını dekore etmek için kullandığımız renklere bağlıdır. Feng Shui'de oturma odasında bulunan renkler hayatımızı etkileyebilir ve kaderimizi değiştirebilir. Oturma odasını dekore etmek için kullanılan renklerin önemine göre seçilmesi gerekir.

KOÇ: Bu hafta her konuda güçlü bir dönem karşılıyor sizleri. Yeniliklere açık olmanız kariyer hayatınızın en parlak döneminin kapılarını aralıyor sizlere. Bu dönemde başarı merdivenlerini hızla çıkacak gerçek dostların destekleri ile kalıcı ve uzun vadeli işlerin başarılı kahramanı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişim kurmakta zorlanabilir ufak tefek fikir ayrılıklarını büyük meseleler haline getirebilirsiniz.

BOĞA: Bu hafta kendi yakınlarınız ve ailenizle ilgili konularda yaşanacak olumlu ya da olumsuz gelişmelerle ilgileneceğinize işaret etmekte. Aile içinde geçmişte yaşanan bir sorun tekrar gündeme gelebilir ve yaşanan gerginliğin yerini huzura bırakması için yapıcı yönde görevi siz üstlenebilirsiniz. Bunu yaparken sezgilerinize güvenin önemli olan kimin haklı olduğundan ziyade aile bütünlüğünün korunması ve kalplerin kırılmaması olmalıdır.

İKİZLER: Bu hafta kaybettiğinizi düşündüğünüz maddi manevi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. İş hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanacaksınız. Bu sure içinde; Aile bireylerinizin desteğini de uyarılarını da dikkate almalı;

YENGEÇ: Bu hafta gökyüzü duygusal geçişlerinizi daha da yoğun bir hale getirebilir. Kararlar alın yaşadıklarınızı sorgulayın fakat uygulamaya geçmek için biraz bekleyin. Ailevi konularda tutumunuz bir hayli önem kazanmakta. Bağlarınızın güçleneceği birbirinizi anlayarak ve saygı duyarak hareket edeceğiniz bu özel zamanı iyi değerlendirin. Geçmişle yaşamaktan uzaklaşıp yeni olanı yüksek bir farkındalık bilinci ile karşıladığınız bu süreç sizlere yeni insanlar tanımanın getireceği fırsatları da beraberinde getirecek.

ASLAN: Bu hafta her konuda yanlış düşüncelerinizden uzaklaşıp arınacak doğruyu görüp eğrilerin oyununa gelmeden toparlanacaksınız bir çok konuda gezegenlerin dizilimi maddi olarak şanslı bir dönemin habercisi, uzun zamandır kazanamadığınız kadar çok kazancın müjdecisi sizlere. Bekar Aslan'lar bu hafta ilişkinizde ki gerginlikleri ortadan doğru adımlarınız sayesinde kaldıracak mutluluğunuzu daha güçlü bir hale getirebileceksiniz.

BAŞAK: Özgüveniniz yükselecek şansınız yükseliyor. Bu hafta yeni başlangıçlar ve iş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olumlu etkiler sizi de etkileyecek

TERAZİ: Bu hafta terfi,zam gibi kariyer hayatınızda olumlu bir enerjiler hakim. Gizliliğe önem verin ve beklentilerinizi yaşadığınız gelişmeleri ulu orta konuşmamaya özen gösterin. Fiziksel çekiciliğinizin her zamankinden yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Çevrenizde hayranlık uyandıracak bir çok teklifle karşılaşacaksınız.

AKREP: Gökyüzü bu hafta eski eş eski sevgili ya da ortaktan kaynaklı zararlar ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte, çok dikkatli olun. Aynı tekrarlar daha büyük zararlar yaralar almanıza neden olabilir. Şimdi dönüşüm şimdi yenilik ve huzur dolu günler için başkaları için değil kendiniz için yaşama zamanı.

YAY: Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor çok emek verip az kazanıyorsanız, yüzünüz güldürecek gelişmeler ile karşı karşıyasınız bu hafta . Uzun zamandır tahsil etmek için uğraştığınız bir alacağınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilir. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükseltecek imkanlarla karşılaşacaksınız.

OĞLAK: Bu hafta yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınızdan zararlar görebilir, beklemediğiniz nankörlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri kısa bir sure için üzse de gerçeklerle yüzleşmek rahatlığını yaşayacak ve kazanan siz olacaksınız. Bu hafta maddi manevi hayal ettiğiniz huzur ve mutluluğa kavuşuyorsunuz.

KOVA: Bu hafta arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı ilişkilerinizi bitirerek hayatınızda düzenlemeler de bulunabileceksiniz. Bu hafta özgüveninizin egoya dönüşmemesi konusunda her zamankinden hassas davranın. Kontrol altında tutamadığınız duygularınız size değer veren ve samimiyetle yanınızda olan insanlara karşı üstünlük sergilemenize ve onlarında buna sessiz kalmayarak ciddi tepkiler vermelerine sebep olabilir.

BALIK: Bu hafta; İstediğiniz hızda ilerlemeyen tüm konularda yaşanacak hızlı ve olumlu gelişmeler öz güveninizi yükseltirken, doğru yerde ,doğru zamanda, doğru insanlarla birlikte olabilmenin mükafatının da büyük olacağını müjdeliyor sizlere. Sezgilerinize güvenin ve enerjinizi pozitif düşünerek sürekli yükseltin.

<p>Olay, Hürriyet Mahallesi Aktaş Caddesinde meydana geldi. Kent merkezi istikametine seyir halinde

Hafif ticari aracın refüje çarptığı anlar kamerada

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz