• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
18 Ağustos 2023 Cuma

16 Ağustos 2023 Yeni Ay Yantrası Venüs Yantra

Aşk Seni Seçti. Şu anla birlikte AŞK Enerjisi Tüm Yaşamsal Alanlarınızda Sizinle Olsun. Evet Evet Evet yazalım yorumlara.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

16 AĞUSTOS 2023 Yeni ay Aslan burcunda olduğu için, bencil olma ve tutkularınıza odaklanma zamanı. Aslanlar, cesur ve inatçı yapıları ile tanınırlar. Ateşli enerjiyi, güzelliği ve romantizmi somutlaştırırlar. Bu enerjiyi kullanarak, kendinize daha çok güvenen, yaratıcı yönlerinizi geliştirebilir ve benzersizliğinizi kucaklayabilirsiniz.

Bu aşamada kendinizi daha sosyal veya güçlü hissedebilirsiniz, bu da onu yeni insanlarla tanışmak, randevulara çıkmak, yeni bir kariyer peşinde koşmak ve sağlıklı riskler almak için mükemmel bir zaman haline getirir.

Ağustos Yeni Ayı Her Burcu Nasıl Etkileyebilir?

Her astrolojik burç, her yeni aydan farklı şekilde etkilenir. İşte burçların Aslan yeni ayından bekleyebilecekleri.

KOÇ

Aslan yeni ayı sırasında, Koç, ister kariyerlerinde ister kişisel yaşamlarında tutkularını takip etmeye veya hayatta yeni bir yol izlemeye daha fazla mecbur hissedebilir. Doğuştan gelen zevklerinden yararlanmak bu dönemde onlara çok yakışacaktır.

BOĞA

Boğa, Aslan yeni ayında daha fazla heyecan arayabilir. Konfor alanınızın dışına çıkarak ve küçük olsalar bile daha fazla risk alarak hayatınıza renk katmayı düşünün.

İKİZLER

Bu, İkizler burcunun yeni insanlarla tanışması ve hayatlarına daha derin bağlantılar kurması için harika bir zaman. Aslan yeni ayı sırasında İkizler, duygularını iletmenin ve dinleme becerilerini geliştirmenin yollarını bulmalıdır.

YENGEÇ

Bu yeni ay sırasında Yengeç burcu, risk almak anlamına gelse bile uzun vadeli hedeflerine ve değer sistemlerine odaklanmak isteyebilir. Ek olarak, şu anda mali durumlarında bazı değişiklikler bekleyebilirler.

ASLAN

Bu Aslanın yeni ayı onların parlama zamanı. Bu aşamada Aslan, tam olarak kim olduğunu sahiplenebilir ve kendilerini en gerçek şekillerde ifade edebilir. Hatalarını telafi ederek ilişkilerini güçlendirebilir.

BAŞAK

Aslan yeni ayı sırasında, Başak kendini yalnız kalmaya daha fazla mecbur hissedebilir ve hayatta onlara neşe ve tatmin getiren şeyleri düşünebilir. İçe dönük ve yenileyici bir dönem ruha iyi gelecek.

TERAZİ

Topluluk şu anda Terazi için önemlidir ve enerjilerini kiminle paylaşacakları konusunda biraz daha seçici olmak yardımcı olabilir.

AKREP

Akrep için bu yeni ay tamamen nihai ürüne odaklanmakla ilgilidir. Akrep, başkaları üzerinde sahip oldukları güçlü etkiyi kabul ederken, tutkularını ve kararlılıklarını işlerine kanalize etmelidir.

YAY

Yay biraz aceleci ve son derece maceracı olarak bilinir, bu Aslan yeni ayı için harika bir enerjidir. Şu anda öğrendiğiniz derslere çok dikkat edin ve çok düşüncesiz olmamaya çalışın.

OĞLAK

Oğlaklar, artık kendilerine hizmet etmeyen şeyleri bırakmaları için onları cesaretlendireceğinden, bu yeni ayı diğerlerinden biraz daha ağır hissedebilir. Ancak, bizim için anlamı olmayanı serbest bıraktığımızda, olana yer açtığımızı unutmayın.

KOVA

Bu, Kova'nın kalplerini açması ve savunmasızlıklarını kabul etmesi için önemli bir aşamadır. Kova, önemli biriyle tanışabilir veya hiç beklemedikleri biriyle derin, yakın bir bağ kurabilir - ancak açılmaya istekliyse.

BALIK

Balık, Aslan yeni ayı sırasında rutin bir değişiklikten faydalanabilir. Özellikle, her gün meditasyon yapmak, yazmak veya vücutlarını hareket ettirmek gibi daha sağlıklı alışkanlıklar edinerek büyük başarı elde edecekler.

YENİ AY R

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni aylar yeni başlangıçları sembolize eder. Astroloji ve göksel olaylarla ilgileniyorsanız, kendi yeni ay ritüelinize veya kutlamanıza ev sahipliği yapmayı veya bunlara katılmayı düşünebilirsiniz. Ay döngüsünün güçlü enerjisini kullanarak, gerekli değişimi ve heyecan verici yeni tezahürleri çağırabilirsiniz. Bunu tek başına veya yanında rahat hissettiğin, benzer düşünen bireylerden oluşan bir toplulukla yapmaktan çekinme.

Yeni ay ritüeli, evinizde biraz tütsü veya mum yakarak ve biraz ılık çay demleyerek rahat bir alan oluşturmak kadar basit olabilir. Bu alanda, arzularınız ve onları çağırmak için neyi salıvermeniz gerektiği üzerine meditasyon yapabilirsiniz. Derin nefes alarak kendinizi şimdiki ana topraklamak için zaman ayırın. Bunu sessizce veya rehberli meditasyonları, iyileştirici frekansları, ses manzaralarını veya pozitif enerjiyi besleyen müziği dinlerken yapabilirsiniz.

Rahatladığınızda ve kendinizle daha uyumlu hissettiğinizde, önümüzdeki ay döngüsü için niyetlerinizi yazmanın zamanı geldi. Ne aramak istiyorsun? Belki de romantik bir partner, yeni bir iş, destekleyici arkadaşlar veya daha fazla para tezahür ettirmek istiyorsunuz. Her ne olursa olsun, tezahürlerinizi ve onlara ulaşmak için belirlemeniz gereken niyetleri yazın. Örneğin, bir sevgi ilgisini çekmek istiyorsanız, niyetiniz daha fazla öz sevgi geliştirmek ve size kötü davranan insanları geçmişten kurtarmak olabilir. Veya finansal bolluk içindeyseniz, amacınız tutku projelerinizde daha çok değil, daha akıllıca çalışmak olabilir.

Bir Sonraki Yeni Aydan Ne Beklenmeli?

Yeni aylar, her 29,5 günde bir (tipik olarak ayda bir, ancak bu şekilde düşerse nadiren iki kez) meydana gelen popüler, heyecan verici göksel olaylardır. 16 Ağustos'taki bir sonraki yeniay, her astrolojik zaman için olumlu bir zaman olacak. Aslan yeni ayı bazı duyguları harekete geçirebilir ve değişimi teşvik edebilirken, beraberinde hepimizin yararlanabileceği ateşli, kendinden emin bir hava getirir. Göksel olayları gözlemleseniz de gözlemlemeseniz de, bu ay evresinde hala büyük içgörüler bulabilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve enerjinin tadını çıkarın!

<p>Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, başkanlık yarışındaki rakibi Hasan Arat'ın, Paris Saint-Germa

Serdal Adalı'dan Hasan Arat'a: Bando mızıkayla transfer yapılmaz

Pekmez ve limon küründen sabahları tüketen yaşadı! Faydaları saymakla bitmiyor

İnsani ara bitti vahşet başladı... İşgalci İsrail Gazze saldırılarını yeniden başlattı

UNESCO'nun Türkiye'de koruma altına aldığı ilk eser! Restorasyonda sona yaklaşıldı