• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
10 Kasım 2023 Cuma

13 Kasım Akrep Yeni Ayı ve mulahadra yantra ile huzuru yakalayın

Muladhara yantra, Kök Çakranın aktivasyonu içindir. Tüm duyularımız kök çakrada bulunur. Bu yantra, tüm duyular üzerinde kontrol sahibi olmaya yardımcı olur. Bu yantra sakinleştirici koruyucu bir kristal olan oniks taşından yapılmıştır. Bu Yantra sayesinde performansımız artıyor. Güneş ve Mars gezegeninin bu Yantra ile bağlantısı var. Söylenecek tohum mantrası 'Lam'dır.

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

KOÇ: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı Gezegeniniz Mars'la bağlantılı olan Yeni Ay, savaşma ruhunuzu harekete geçiriyor mücadele vereceğiniz konularda başarı ve istikrar sizlerle. Özel yaşamlarınızda ise ani kararlara kıskançlığa dikkat.

BOĞA: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı yeni ilişkiler işler başarı ve mutluluğu taşıyor yaşamlarınıza. Sürpriz yakınlaşmalar iş ve aşk hayatınızda köklü başlangıçlara sebep olabilir.

İKİZLER: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı ani gelişen olaylara dikkat edin gerginlikle kararlar almamaya çalışın. İş hayatınızda akışta kalmanız gereken bir dönem. Özel yaşamınızda ise sorunlar düzelmeye başlıyor.

YENGEÇ: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı iş ve finansal konularda iyileşmeler sizleri karşılıyor. Karşınıza çıkacak kişiler yanlış insanlara güvenmiş olduğunuza uyandıracak sizleri. Yüzleşmeler e hazır olun.

ASLAN: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı hataları telafi edebileceğiniz bir yeni ay karşılıyor sizleri. Rüyalarınızı sezgilerinizi dikkate alın ve ilerleyin.

BAŞAK: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı iş hayatınızda büyüme ve istikrar zamanı önemli görüşmelerinizi yeni ay hafta yapmaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise dikkat arkadaşlarınız huzur bozabilir.

TERAZİ: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı aşk hayatınızda olumlu enerjilere hazır olun korkularınız sizi engellemesin ön yargılardan uzaklaşın.

AKREP: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı dönüşüm yenilenme adalet burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile sizden yana. İş ve özel yaşamınızda kararlarınızı uygulamakta tereddüt etmeyin.

YAY: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı iş ile ilgili konularda resmi bilgi ve belgelere dikkat. Kafa karışıklığı hatalara neden olmasın. Finansal konularda ise hakkınızı aramalısınız.

OĞLAK: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı uyanış ve sabrınızın mükafatı sizler için. İş hayatınızda çalıştığınız kişilere dikkat etmeli bilginiz dışında kararlara karşı gözünüzü dört açmalısınız. Özel yaşamınızda ise kararlar zamanı.

KOVA: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı ortaklıklara ve arkadaşlarınıza karşı dikkatli davranın. Ani fevri kararlar üzücü olaylara sebebiyet vermesin. Özel yaşamlarınızda ise krizler çıkabilir.

BALIK: 13 Kasım 2023 Akrep Yeni Ayı iş ve eğitim hayatınızda istikrar rüzgarı sizden yana. Finansal konularda ise beklentilerinizi gerçekleşmeye başlıyor girişimlerinizi başvurularınızı bu hafta yapmaya odaklanın.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Bu anlamlı etkinlik, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca,

3.Çocuk Girişimciler Kermesi Filistinli Çocuklara Destek İçin Gerçekleşti

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı

Rıza Çalımbay ve İsmail Kartal tercihini yaptı! İşte dev derbinin 11'leri...

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor