• $32,1899
  • €35,0286
  • 2507.22
  • 10895.3
10 Mayıs 2024 Cuma

11 Mayıs 2024 Batı Astrolojisine Boğa Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor

Yenileneceğimiz dünya aleminde isteklerimizi yapılandırıp ağırlıklarımızdan arınma kararlığını ortaya koyacağımız yaşamlarımızda yeni fırsatların etkili olacağı bir Yeni Ay enerjisi bizleri karşılıyor. Harekete geçmek ve aynı zamanda hayatlarımızı daha iyiye güzele huzura doğru inşa etmek için kozmik potansiyelden yararlanmak için bu güçlü yeni ay enerjisini iyi değerlendirmeliyiz. Yeni Ayın diğer gezegenler ile olumlu açıları yaşamlarımıza uzun vadede 'istikrar ve güvenlik' getirebilir. Bunun için bir şeyleri başlatma cesaretini ortaya koymakta cesur davranmalıyız.

KOÇ: Sevgili Koç, finansal hayatında yeni bir kapı açılıyor! Geliriniz, varlıklarınız veya yatırımlarınız açısından yeni bir yol sizleri karşılıyor. Bir zam, yeni bir iş veya kazançlı bir sürecin içine giriyorsunuz. Özellikle bir gelir kaynağının şu anda değişmesi veya sona ermesi ile karşılaşabilirsiniz bu enerji sizi para kazanmanın yeni yollarını keşfetmeye yönlendiriyor kendi değerinizi bilin ve onun için savaşın kazanacaksınız.

BOĞA: Yeni ufukları kucaklamanın ve yeni yönlere yönelmenin tam zamanı sizler için, şimdi sizi en mutlu eden şeye odaklanmanın ve kendinizi ortaya koymanın zamanındasınız. Gücünüzün farkına varın ve hangi konuda olursa olsun bir adım atın ve tüm hayallerinizi ve umutlarınızı gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahip olduğunuzu bilin Evren sizi desteklerken sizi huzursuz mutsuz eden hiçbir şeye razı olmadan yaşamlarınızın en istikrarlı döngüsünde kazanmaya hazır olun.

İKİZLER: Yeni ay enerjisiyle ruhsal ve fiziksel sağlığınızı iyileştirmek için gerekli adımları atmanız için güçlendirecek sizleri. Huzursuz ve stresli mi hissediyorsunuz? Yeni ay ile birlikte bu halinizi geçmişte bırakmanın bir yolunu bulmak için destekleniyorsunuz. Size yük olan yorgun enerjiyi serbest bırakmak için geçmişiniz üzerinde düşünmenizi ve beyin fırtınası yapma zamanı doğru kararlar alıp hatalarınızı telafi edebilmek için.

YENGEÇ: Yeni ay en içten umutlarınızdan, hayallerinizden ve tutkularınızın gerçekleştiğini görmeye hazırlıyor sizleri. Bununla birlikte, aynı ay sosyal çevrenize de enerji verecek bekar Yengeçler ruh eşinizle, yani hayatınıza giren ve yolunuzu değiştiren biriyle yollarınız kesişebilir. Size değer verenlerle bir olmaktan, sosyalleşmekten ve ruhunuzu paylaşmaktan korkmayın.

ASLAN: Kariyerinizde yeni zirvelere yükselmeye hazırlanın bu güçlü Yeni Ay enerjisiyle, yeni ayın profesyonel yaşamınızda başarıya, halkın tanınmasına ve başarıya giden bir kapı açacak enerjileri barındırdığının bilinci ile akışta ve kabulde kalın. Bu, bir ödül, terfi veya büyük bir başarı kazanmanız anlamına gelebilir. Boğa Yeni ayı aynı zamanda bir uyandırma çağrısı işlevi görebileceğini söylüyor. Şu anki profesyonel tarzınızın "sizi eskisi kadar tatmin etmediğini fark edebilirsiniz; bu nedenle sizi yeni bir yola çıkmaya teşvik ediyor. Gerçek sizi aşkta da işte en güzel haliyle yansıtıp ilerleme zamanı.

BAŞAK: Yeni ay konfor alanınızı terk edip yeni ufuklara doğru harekete geçmeniz için destekliyor sizleri. Bazı Başaklar fiziksel olarak seyahat etme veya yeni kültürleri veya maneviyatları keşfetmek için yeni bir yolculuğa çıkma şansına sahip olabilir, diye ekliyor. Bu döneme yakın bazı Başaklar için yerleşim değişiklikleri de yaşanabilir. Eski işinize ya da okula geri dönme ve eğitimlerini ilerletme ile ilgili gelişmelere hazır olun. Medyayla ilgileniyorsanız veya hayatınızın bir noktasında yer almak istiyorsanız, Televizyon, yayıncılık veya tanıtım konusunda bir atılımınız başarı ile gerçekleşebilir.

TERAZİ: Yeni Ay aşk hayatınızda gerçekçi kılacak sizleri eşinizle sevgiliniz ile bir şeyi paylaşmaya çağrıldığınızı hissediyorsanız, şimdi bunu yapmak için iyi zaman dilimindesiniz. Bu Yeni ay ilişkilerin yanı sıra mali meselelere odaklanacağınız miras borçlar ile ilgili alanlarda ilerlemeler sağlamanız için de destekliyor sizleri. Bunun sonunda gelmeye hazır bir ödeme, uzlaşma veya yatırım şeklinde olabileceğini bilin ve harekete geçin.

AKREP: Boğa Yeni ayı yeni bir başlangıcı temsil ettiğinden, kişisel veya profesyonel olarak uzun vadeli bir taahhütte bulunabileceğiniz fırsatlara hazır olmalısınız. İlişkilerde dengenin bulunabileceğini enerjiler sizleri karşılıyor. Bu Yeni ay ile taşınmaya, nişanlanmaya veya evlenmeye teşvik eden güçlü enerjileri iyi değerlendirin. Eğer ayrılırsanız, bunun nedeni daha iyi biri için yaratılmış olmanızdır kendi değerinizin farkına varma zamanı. Eğer bir ilişkiniz yoksa endişelenmeyin! uzun vadeli potansiyeli olan biri karşınıza çıkabilir.

YAY: Sevgili Yaylar, iş-yaşam dengenizdeki atılım zamanı boğa yeni ayı ile işinizde size bir adım atmasını sağlayabileceğini, yeni bir işvereni çekebileceğini veya yeni bir dönüm noktası projesi üzerinde çalışmanıza neden olabileceği güçlü enerjileri doğru değerlendirin. Ancak, bu güçlü yeni ay dikkatinizi sağlık, fitness ve diyetin de önemini fark ettirecek sizlere bedeninize de hak ettiği değeri verme zamanı.

OĞLAK: Yeni bir başlangıca hazırlanın hayatınıza romantizm, yaratıcılık, tutku ve doğurganlık yağmurları getiriyor Boğa Yeni Ayı, aşk hayatınızı yapılandıran bu özel yeni ayda seçimlerinizi kalbiniz ile yapmalısınız. Bekar Oğlaklar bir ruh eşiyle tanışabilir gelişigüzel çıkanların ise birdenbire delicesine aşık olduklarını fark edebileceklerini enerjiler hakim gökyüzünde.

KOVA: Boğa Yeni Ayı ile aile, ev veya ev içi durumlar etrafında yeni bir başlangıç söz konusu olabilir sizler için uzun zamandır arzu ettiğiniz huzur ve güçlü aile bağlarının yapılandığı bir zaman dilimindesiniz. Boğ Yeni ayı ile ev iş değiştirme, yenileme veya emlak konusunda fırsatlar yakalayabilirsiniz akışta ve kabulde kalmalısınız.

BALIK: Boğa Yeni Ayı sizlere nefes aldıracak sağlıklı kararlar yeni başlangıçlar için hazırsınız ve bu yeni ay bazı şeyleri değiştirip dönüştürme şansını verecek sizlere. İletişimle ilgili yeni projelerin heyecan verici olması konusunda duyularınızı harekete geçirebilir. Örneğin, gerçeğinizi söylemenize yardımcı olacak bir kilometre taşı yazma, konuşma, reklam veya pazarlama çabası üzerinde çalışmaya başlayabilir önemli kazanımlar elde edebilirsiniz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Kadıköy'de ağızlıksız gezdirilen Pitbull cinsi köpek, sokak kedisine saldırdı. Kedi uzun çabalar

Kadıköy'de Pitbull dehşeti

Donmuş tavuk çözenler dikkat! Eğer sıcak suda bekletilirse…

Kayseri'de kamyonetler çarpıştı! 1 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi de yaralandı

''Türkiye'de Yılın Otomobili'' yarışmasının test sürüşleri gerçekleştirildi