• $32,5409
  • €34,8872
  • 2485.69
  • 9554.65
8 Mart 2024 Cuma

10 Mart 2024 Batı astrolojisine göre balık burcunda yeni ay gerçekleşecek

Yeni ay enerjisiyle birlikte eylülden bu yana durağan kalmış belirsiz işler ilişkiler düzene girmeye başlıyor. Hak adalet sevgiye dair konular rehber rüyalar sezgiler kaybettiğimiz yolumuzu bulmakta bizlere rehberlik edecek. 10 Mart 2024'te Balık burcunda (20 derece) yeni ay meydana geliyor. Saat 1:00'e (Pasifik) varıyor. Bu su burcunun enerjisi hayatlarımıza taşıyacak ve kolektif bilinçdışını harekete geçirecek. Balık, Zodyak üzerindeki son burçtur ve insan ruhunun ve yaşam döngüsünün sonunu, çözümünü ve evrimini ifade eder. Balık enerjisi maneviyat, yaratıcılık, ruh eşimiz, aşk, mistisizm ve şifayla yakından bağlantılıdır, dolayısıyla balık yeni ayı ile bu enerjilerin her birine daha yüksek erişilebilirliğe sahip olacağız.

KOÇ: 10 Mart Yeni ayı ile pek çok konuda yüzleşmelere hazır olun. Farkındalık, meditasyon yapın ve gerekirse dinlenip enerji toplayın. Hayallerinizin ve sezgilerinizin oldukça yoğun olmasına hazırlanın. Aksiyon dolu bu ayda bahsedeceğimiz son şey, 25 Mart'ta doğum haritalarınızda 7'nci evinizi etkileyecek bir ay tutulması olacak. Bu tutulma ile iş veya aşkta önemli bir ilişkinin doruğa ulaşmasını, bir araya gelmesini veya ayrılmasını getirecek. Bazı örnekler şöyle olabilir; nişanlanmak, ruh eşiyle tanışmak, evlenmek, ayrılmak veya boşanmayı sonuçlandırmak. Ayrıca iş arıyorsanız sanatla ilgili alanlar asistan, fitness eğitmeni, muhasebeci veya daha fazlası gibi doğru iş ortağını arıyorsanız, oldukça şanslı olabilirsiniz iyi değerlendirin.

BOĞA: 10 Mart'ta Yeni Ay gerçekleşecek ardından 11 Mart'tan 5 Nisan'a kadar Venüs ardından 22 Mart'tan 30 Nisan'a kadar Mars enerjisi sizleri desteklemek için geliyor. Buradaki bu kadar kozmik enerjiyle, kendinizi oldukça popüler hissedeceğinizden ve birçok harika insanla iyi diyaloglar kuracağınızdan emin olabilirsiniz. Biraz sosyalleştiğinizi ve göz alıcı etkinliklere katıldığınızı, hatta işinizi sosyal platformlarınızı genişlettiğinizi ve benzer düşüncelere sahip kişilerle tanıştığınızı görebilirsiniz. Birinden iyilik istemeniz gerekiyorsa şimdi harekete geçmenin tam zamanı. Bu süre zarfında arzularınızın, umutlarınızın ve hayallerinizin peşinden gitmekle oldukça meşgul olduğunuzu fark edebilir ve kutucuklarınızdan birkaçını işaretleyebilirsiniz. Bekarsanız ister çevrimiçi buluşma yoluyla ister arkadaşlar aracılığıyla biriyle tanışma yoluyla olsun, aşkı bulabileceğiniz güçlü enerjiler söz konusu.

İKİZLER: 10 Mart 2024 Yeni Ayı ile sizin için yeni kapılar açılıyor. Venüs 11'den sonra 5 Nisan'a kadar başarı sektörünüze katılıyor ve ardından 22 Mart'tan 30 Nisan'a kadar Mars buraya damgasını vuruyor. Şimdi iş hayatınızda başarı zamanı, yeni kilometre taşlarına ulaşın veya kariyerinizdeki yolunuzu tamamen değiştirin. Özellikle tanınma, başarı, güç veya şöhret konusunda arzuladığınız ilgiyi aldığınızı hissetmiyorsanız, stratejilerinizi değerlendirmeniz veya bunun yerine yeni bir yol düşünmeniz gerekebilir. Şans eseri, bu kadar göksel destek sayesinde oldukça hızlı manevra yapabilecek, hatta yeni ve daha iyi bir iş bulabileceksiniz. Acele edin! 23 Mart yakınlarında değişen her şeye özellikle dikkat edin, çünkü kariyer bölgenizdeki Satürn, yakında nasıl ilerleyebileceğinize dair haberleri açığa çıkarabilir.

YENGEÇ: 10 Mart'ta yeni ay gerçekleşecek. Bu, konfor alanınızın dışına çıkmak, yeni ufukları kucaklamak ve algınızı açmak için çok fazla fırsat sağlayacak sizlere. Yeni başlangıçlar görebileceğiniz bazı olası alanlar şunlardır; uluslararası seyahat veya ilişkiler veya iş, göçmenlik, medya ve yayıncılık endüstrileri, yasal konular veya akademisyenler veya maneviyatla ilişkiler. Kimlik bilgilerinizi güncellemek için bir sınıfa kaydolmak veya sektörünüzde daha rekabetçi olabilmek için gökyüzü destekliyor sizleri.

ASLAN: Gökyüzü ortaklıklar ve ilişkiler konusunda destekliyor sizleri, özellikle de Venüs'ün 11'ine kadar bunu vurgulaması ve Mars'ın 22'sine kadar tutku getirmesi ile aşk hayatınızda şahane enerjiler hakim hak ettiniz. İş hayatınızda ekip çalışmasının sizi çok ileri götüreceğini unutmayın. 10 Mart'taki yeni ayı ile iş hayatınızda istikrar sizden yana para kazanmayla ilgili zorluklarınız arkanızda kalacak. Kredi almak, borcunu ödemek veya beklediğiniz bir ödeme yeni ay enerjisiyle gelebilir. Aşk hayatınızda ise sevginizi ifade edin eş ya da sevgilinizle her anı unutulmaz kılmak için elinizden gelen gayreti gösterin.

BAŞAK: 10 Mart'ta karşıt burcunuz Balık yeni ayı büyümeniz için size yeni bir yol açacak. 11 Mart'tan 5 Nisan'a kadar Venüs'ün buraya seyahat etmesi ve ardından 22 Mart'tan 30 Nisan'a kadar Mars'ın katılmasıyla, bunu dikkatinize sunan bir dizi kozmik enerji var. İş hayatında veya aşkta başka biriyle uzun vadeli planlar yapma eğilimindesiniz. Yeni bir yere taşınmak, nişanlanmak, evlenmek veya işlerin nereye gittiğini tartışmak için istekli olabilirsiniz. Uyum içinde değilseniz, gerginlik hissediyor veya ayrılık yollarını arıyorsanız gerçekleştirebilirsiniz. Bekarsanız aşkı bulmanın tam zamanı. 23 Mart'ta Satürn ön gölgeye girdiğinde ortaya çıkan haberlere veya durumlara özellikle dikkat edin. Önümüzdeki aylarda ve bu yıl Satürn'ün geri hareketine geçtiğinde daha belirgin bir şekilde bağlantılarda bir değişiklik değerlendireceksiniz.

TERAZİ: 10 Mart'taki yeni ayı ile yeni bir iş bulabilir işinizde ki durağanlıktan bolluğa erişebilirsiniz. Kilonuzdan veya gücünüzden dolayı kendinizi hasta veya mutsuz hissediyorsanız sağlığınızı iyileştirmek de bir öncelik olabilir; bu nedenle, fitness veya diyet planları konusunda size rehberlik edebilecek bir doktor veya uzmanın yardımını arayın. Son olarak 23 Mart'ta zenginlik konusunda bir dönüm noktasının ortaya çıkabileceğinden bahsetmek gerekiyor, o yüzden gözlerinizi açık tutun.

AKREP: 10 Mart Yeni Ayı ile birlikte, mevcut ortaklıklarda büyüme görüyor ve uzun vadeli planlar yapıyor olabilirsiniz. Bekarsanız önemli bir ilişki, hayatınıza giren veya geri dönen özel biri (eski veya kaçırılan bir şans gibi) konular gündeminize gelebilir. 23 Mart'a yakın bir sözleşme veya müzakere ile ilgili haberlere dikkat edin. Mayıs 2023'ten bu yana gelişmekte olan ancak durağan hale gelen olaylara dikkat. Eylül 2023'ten bu yana bu konularda yolunu kaybetmiş olan kişi, sonunda bir kez daha sizin için burada olabilir. Aslında bu dönem Satürn'ün gölge öncesine girmesiyle birlikte, aşkta, doğurganlıkta veya çocukların etrafında da önemli kararlar alma veya istikrar konusunda daha fazla vurgu yapabilir. Öte yandan, aile bağlantılarınıza özellikle de ebeveyninize yardımcı olabilirsiniz.

YAY: 10 Mart'ta yeniay gerçekleşecek. Ancak bir köşede oturup başka birinin size büyük bir destek sağlamasını beklemeyin. Ne istediğinizin peşinden gidin. Çiftler bu enerjiyi aşk enerjilerini yeniden canlandırmak için kullanabilirler. Çocuklarınız varsa, onlarla ilgili heyecan ve hatta gerginlik hissedebilirsiniz. Bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bu yeni ayda şanslısınız. Bu uzun süre boyunca hobilere, spora ve yaratıcılığa odaklanın; kendinizi özellikle evrenle uyumlu hissedeceksiniz. Bu ay dikkat edilmesi gereken son şey, 25 Mart'taki bir ay tutulmasıdır. Bunun tüm ay boyunca yaklaştığını hissedebilir, kendinizi tükenmiş ve rahatlamaya, yenilenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

OĞLAK: 10 Mart'ta yeni ay gerçekleşecek. Avukatlar, Akademisyenler, öğrenim veya iletişim endüstrileriyle ilgilenenler için önümüzdeki haftalarda pek çok ilerleme görebilirsiniz. Genel birey için bu, sosyal medyanızı veya web sitenizi güncellemek önemli sözleşmeleri veya teklifleri tamamlamak çok daha istikrarlı olabilir. Yeni Ay enerjisi ile yakın sosyal yaşamınızda, özellikle de yakın arkadaşlarınız, komşularınız ve hatta akrabalarınızla olan ilişkilerinizde düzelmeye başlayacak.

KOVA: 10 Mart Yeni ayı içinize dönerek romantizm, yaratıcılık ve hoşgörü fırsatları getiriyor. Mücadele ve cesaret gezegeni Mars, 22 Mart'a kadar size tutku ve hakimiyet verecek. Bu dönemde muhtemelen kişisel hedeflere ve girişimlere derinden odaklanmış durumdasınız ve değişiklikler yapmak ve liderliği ele geçirmek için neredeyse lazer odaklısınız. Bununla ilgili en iyi şey, şimdi başlattığınız durumların, planların ve projelerin önümüzdeki iki yıl boyunca inşa etmeye devam edecek güce sahip olabilmesidir. Devam et! Kişisel olarak belirtmek gerekirse bu ay, bekarların aşkı bulmaları veya çiftlerin kıvılcımlarını yeniden alevlendirmeleri için iyi bir ay. Aile veya ev düzeyinde Jüpiter, hayatınızın bu alanlarının geliştiğini görebilirsiniz. Daha sonra gezegenler finansal bölgenize doğru ilerlemeye devam edecek. Bu, gelire, varlıklara, yatırımlara ve harcamalara büyük önem vermelidir. Neyse ki, eğer bu konuda akıllı olursanız daha fazlasına hak kazanabilirsiniz. 10 Mart'taki yeni ay, size yeni bir müşteri, iş teklifi veya zam gibi bir kapı açar, ancak aynı zamanda harekete geçmenizi ve daha iyi fırsatları bulabileceğinizi görmek için her kayanın altına ve her köşeye bakmanızı da söyler. Mars bu bölgeye 22 Mart'tan 30 Nisan'a kadar enerji verecek, bu nedenle bütçenizi kesinlikle kontrol edeceksiniz çünkü çok fazla harcıyorsunuz ama aynı zamanda daha fazlasını yapmak için de oldukça istekli görünüyorsunuz.

BALIK: 10 Mart'ta burcunuzda yeni bir ay gerçekleşecek ve sizi hayallerinizdeki yaşamı inşa etme konusunda öncülük etmeye teşvik edecek. Tohumları atın ve önümüzdeki yıl evrene ne istediğinizi göstermek için harekete geçin. Örneğin, daha fazla başarı istiyorsanız inisiyatif almanız veya şimdi bir şeyler başlatmanız gerekir. Romantizmi bulmak veya geliştirmek istiyorsanız, artık kendinizi iddialı bir şekilde ortaya koymanız teşvik ediliyor. Güzellik ve çekim gezegeni Venüs, 11 Mart'tan 5 Nisan'a kadar size zarafet ve keyif getirecek, dürtü ve enerji gezegeni Mars ise 22 Mart'tan 30 Nisan'a kadar size cesaret ve güç verecek. Gördüğünüz gibi zaman ileriye doğru yolunuzu inşa etmenin özü. Bununla birlikte, yaşam dersleri gezegeni Satürn'ün de burcunuzda yörüngede dönmeye devam etmesi nedeniyle muhtemelen uzun vadeli düşünüyorsunuz. Satürn gölge sonrası ayrılacağı için 23 Mart civarında ortaya çıkacak durumlara ve haberlere dikkat edin. Mart 2023'ten bu yana geliştirmeye çalıştığınız ancak Haziran 2023'ten bu yana durmuş olabilecek bir şey artık size bir seçenek sunuyor olabilir. Mesela yeni kökler mi yerleştiriyorsunuz? Yoksa sizi tatmin eden bir hayat yaşamak için büyük bir değişiklik mi yapmanız gerekiyor? Artık dürüstçe gerçekler ile yüzleşeceksiniz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Son günlerde Hızlı Destek Kuvvetleri'nin Abdulfettah  el-Burhan komutasındaki ordu karşısında böl

İran'ın Sudan'da ne işi var?

Bursa'da define faciası! 1 kişi öldü, 2 kişi kayıp

İzmir'de iki fabrikada yangın: Kontrol altına alındı

Geri sayım başladı! Türkiye Mars yolculuğu simülatörünü devreye aldı